Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Kuchnia i łazienka
Odtłuszczające
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml
Środek czyszczący do kuchni DR.BECKMANN 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml

500 ml
DR.BECKMANN
Niemcy

Cena21,39 zł
42,78 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jak to działa... - Niezawodnie usuwa tłuszcz i uporczywe zabrudzenia ze wszystkich gładkich powierzchni kuchennych, które nadają się do wycierania** - Zapewnia higieniczną czystość - Zastosowane składniki są bezpieczne do stosowania na powierzchniach mających kontakt z żywnością - Nie zawiera mikrodrobin plastiku, substancji zapachowych ani barwników - Przetestowano dermatologicznie Wkład w ochronę środowiska... - Butelka przeznaczona do recyklingu *(bez nakrętki i etykiet) - 94 % naturalnych składników*** - Wyprodukowano przy zastosowaniu 100 % odnawialnej energii elektrycznej *Informacja dotyczy korpusu butelki ***Skład obejmujący wodę **Wyrób nie jest odpowiedni do stosowania na powierzchniach z drewna, akrylu, aluminium i linoleum.


Cechy

zapewnia higienę i usuwa tłuszcz

usuwa tłuszcz i uporczywe zabrudzenia

zapewnia higienę i wydajność

do powierzchni mających styczność z żywnością

0 % substancji zapachowych i barwników


DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.09.2027
Dostępne warianty
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
42,78 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
DR. BECKMANN GROUP P
Marka:
DR.BECKMANN
EAN:
4008455606019
Cena za kg:
42,78 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
DR.BECKMANN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DR. BECKMANN GROUP P
EAN:
4008455606019

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Jak używać... 1. Spryskać powierzchnię. Odczekać kilka minut, aż zacznie działać. 2. Rozprowadzić/ wyczyścić równomiernie wilgotną ściereczką. 3. Wytrzeć wilgotną ściereczką. 4. Przetrzeć czystą, suchą ściereczką. Skuteczne czyszczenie dzięki aktywnej pianie w sprayu 2w1 Wystarczy przekręcić sitko na pozycję On, aby ustawić tryb spryskiwania umożliwiający zwilżenie dużej powierzchni. Aby aktywna piana przylegała do pionowych powierzchni, takich jak kafelki, należy przekręcić sitko na pozycję Off. Ważne informacje - Przetestować działanie na lakierowanej powierzchni w niewidocznym miejscu. - Należy bezwzględnie przestrzegać instrukcji producenta.


Przechowywanie

Termin przydatności: 5 lat od daty produkcji. Patrz nadruk na wyrobie.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci


Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

DR. BECKMANN ŚRODEK DO CZYSZCZENIA KUCHNI ZAPEWNIA HIGIENĘ I USUWA TŁUSZCZ UWAGA! Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.


Informacje producenta

Marka

Dr. Beckmann


Marka standaryzowana

MarkaDr. Beckmann

Logotypy stron trzecich

Flaga Niemiec


Opis produktu

Jak to działa... - Niezawodnie usuwa tłuszcz i uporczywe zabrudzenia ze wszystkich gładkich powierzchni kuchennych, które nadają się do wycierania** - Zapewnia higieniczną czystość - Zastosowane składniki są bezpieczne do stosowania na powierzchniach mających kontakt z żywnością - Nie zawiera mikrodrobin plastiku, substancji zapachowych ani barwników - Przetestowano dermatologicznie Wkład w ochronę środowiska... - Butelka przeznaczona do recyklingu *(bez nakrętki i etykiet) - 94 % naturalnych składników*** - Wyprodukowano przy zastosowaniu 100 % odnawialnej energii elektrycznej *Informacja dotyczy korpusu butelki ***Skład obejmujący wodę **Wyrób nie jest odpowiedni do stosowania na powierzchniach z drewna, akrylu, aluminium i linoleum.


Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Środek do czyszczenia kuchni

Produkty z kategorii Odtłuszczające

5.0
z 7 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
4.8
z 18 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 750ml

750 ml
22,65 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2027
4.7
z 7 opinii
SANYTOL Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Cytryna 500ml 500 ml

SANYTOL

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Cytryna 500ml

500 ml
27,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2029
5.0
z 32 opinii
MEGLIO Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Cytrynowy 750ml 750 ml

MEGLIO

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Cytrynowy 750ml

750 ml
21,32 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml

500 ml
42,78 zł/l
Cena21,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2027

Produkty marki DR.BECKMANN

5.0
z 5 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Lodówki w sprayu 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Lodówki w sprayu 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
5.0
z 24 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt.

1 szt
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2028
4.9
z 23 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Płyty Indukcyjnej i Stali Nierdzewnej w sprayu 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Płyty Indukcyjnej i Stali Nierdzewnej w sprayu 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 5 opinii
DR.BECKMANN Pasta czyszcząca uniwersalna 550g 550 g

DR.BECKMANN

Pasta czyszcząca uniwersalna 550g

550 g
29,07 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
5.0
z 8 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml 1 szt

DR.BECKMANN

Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml

1 szt
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 16 opinii
DR.BECKMANN Mydełko do odplamiania 100 g

DR.BECKMANN

Mydełko do odplamiania

100 g
89,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2028
3.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Sól do odplamiania tkanin białych 400 g

DR.BECKMANN

Sól do odplamiania tkanin białych

400 g
48,97 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.8
z 6 opinii
DR.BECKMANN Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.5
z 2 opinii
DR.BECKMANN Piana odplamiająca w sprayu 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Piana odplamiająca w sprayu 500ml

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
5.0
z 27 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2029
5.0
z 2 opinii
DR.BECKMANN Płyn do płukania 14 prań Neutralizator Zapachów 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Płyn do płukania 14 prań Neutralizator Zapachów 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2031
4.9
z 24 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące uniwersalne 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące uniwersalne 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
5.0
z 3 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml

250 ml
59,96 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
4.7
z 9 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Sól do odplamiania tkanin kolorowych 400 g

DR.BECKMANN

Sól do odplamiania tkanin kolorowych

400 g
37,48 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
4.9
z 18 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt.

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store