Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Kuchnia i łazienka
Odtłuszczające
CIF Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml
Płyn do czyszczenia uniwersalny Odtłuszczacz   spray Cleanboost CIF 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

CIF Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml

500 ml
CIF
Węgry

13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
32,90 zł/l
16,45 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (15% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Spray Cif Uniwersalny Odtłuszczacz to 100% skuteczności w walce z uporczywym tłuszczem. Ten płyn czyszczący to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko, łatwo i bezpiecznie wyczyścić swoją kuchnię, pozostawiając ją lśniącą i odświeżoną. Ten wydajny środek do czyszczenia poradzi sobie nawet z najbardziej uporczywym, zaschniętym tłuszczem, olejem, przypalonymi plamami i sprawi, że kuchnia będzie idealnie czysta. Wygodna forma sprayu Cif pozwoli Ci szybko i skutecznie zaprowadzić porządek w kuchni – na płycie indukcyjnej, na kuchence i blatach. Dzięki temu przygotowywanie posiłków i wspólne spędzanie czasu w kuchni stanie się przyjemne i komfortowe. Cif Uniwersalny Odtłuszczacz nie tylko skutecznie pozbywa się brudu, ale także chroni Twój dom i otoczenie dzięki składnikom czyszczącym w 100% pochodzenia naturalnego oraz w 100% biodegradowalnej formule zapachowej, która jest niedrażniąca i bezpieczna. Po umyciu będziesz cieszyć się schludną kuchnią i delikatnym, świeżym zapachem. Oprócz tego odtłuszczacz Cif nie pozostawia smug na czyszczonych elementach ani nie zarysowuje ich powierzchni. Aby cieszyć się lśniącą i czystą kuchnią spryskaj sprayem Cif wybrane powierzchnie, pozostaw produkt na kilka sekund i przetrzyj mokrym czyścikiem. W przypadku cięższych zabrudzeń wydłuż czas do paru minut, żeby całkowicie pozbyć się brudu. Dbamy również o planetę, dlatego butelka Cif wykonana jest w 50% z plastiku pochodzącego z recyklingu. Jeśli higiena i nieskazitelna czystość to coś, o co chcesz zadbać w swoim domu, to koniecznie wypróbuj także inne produkty, jak mleczko czy płyn do dezynfekcji marki Cif!


Cechy

- Spray Cif Uniwersalny Odtłuszczacz skutecznie usuwa najbardziej uporczywy tłuszcz, pozostawiając Twoją kuchnię czystą i lśniącą

- Odtłuszczacz Cif w sprayu do kuchni działa efektywnie, ale i bezpiecznie – możesz ze spokojem stosować go w okolicy przygotowywania jedzenia

- Spray Cif Uniwersalny Odtłuszczacz ma nieinwazyjny i niedrażniący zapach oraz wygodną butelkę z rozpylaczem, dzięki której szybko dotrzesz nawet do trudno dostępnych miejsc

- Formuła sprayu Cif skutecznie usuwa tłuszcz i brud, jednocześnie dbając o środowisko dzięki składnikom czyszczącym w 100% pochodzenia naturalnego oraz biodegradowalnej formule zapachowej

- Aby kuchnia lśniła czystością spryskaj płynem Cif wybrane powierzchnie, pozostaw na kilka sekund i przetrzyj mokrym czyścikiem

- Wybierając spray Cif Uniwersalny Odtłuszczacz zadbasz nie tylko o swój dom, ale i o czystą przyszłość – bez brudu, zanieczyszczeń i bakterii


CIF Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.01.2031
Dostępne warianty
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 500ml
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 500ml 500 ml
13,99zł/szt. kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.11.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
UNILEVER LODY
Marka:
CIF
EAN:
8720182870063
Cena za kg:
27,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
CIF
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UNILEVER LODY
EAN:
8720182870063

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Ostrzeżenia: Nie używaj na malowanych lub drewnianych powierzchniach, anodyzowanym aluminium, linoleum i niezabezpieczonym kamieniu. Spłucz dobrze po użyciu na marmurze, naturalnym kamieniu, malowanym metalu i vitroceramice. Zawsze używaj na schłodzonych powierzchniach. Nie używaj na powierzchniach urządzeń, gdzie znajdują się oznaczenia i symbole, przestrzegaj instrukcji producenta urządzenia. Na nowych, nietypowych powierzchniach, wypróbuj najpierw na małej powierzchni w niewidocznym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą


Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Cif Uniwersalny Odtłuszczacz Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza


Informacje producenta

Marka

Cif


Marka standaryzowana

MarkaCif

Podmarka

Podmarka Cleanboost


Logotypy stron trzecich

Cleanright.eu


Opis produktu

Spray Cif Uniwersalny Odtłuszczacz to 100% skuteczności w walce z uporczywym tłuszczem. Ten płyn czyszczący to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko, łatwo i bezpiecznie wyczyścić swoją kuchnię, pozostawiając ją lśniącą i odświeżoną. Ten wydajny środek do czyszczenia poradzi sobie nawet z najbardziej uporczywym, zaschniętym tłuszczem, olejem, przypalonymi plamami i sprawi, że kuchnia będzie idealnie czysta. Wygodna forma sprayu Cif pozwoli Ci szybko i skutecznie zaprowadzić porządek w kuchni – na płycie indukcyjnej, na kuchence i blatach. Dzięki temu przygotowywanie posiłków i wspólne spędzanie czasu w kuchni stanie się przyjemne i komfortowe. Cif Uniwersalny Odtłuszczacz nie tylko skutecznie pozbywa się brudu, ale także chroni Twój dom i otoczenie dzięki składnikom czyszczącym w 100% pochodzenia naturalnego oraz w 100% biodegradowalnej formule zapachowej, która jest niedrażniąca i bezpieczna. Po umyciu będziesz cieszyć się schludną kuchnią i delikatnym, świeżym zapachem. Oprócz tego odtłuszczacz Cif nie pozostawia smug na czyszczonych elementach ani nie zarysowuje ich powierzchni. Aby cieszyć się lśniącą i czystą kuchnią spryskaj sprayem Cif wybrane powierzchnie, pozostaw produkt na kilka sekund i przetrzyj mokrym czyścikiem. W przypadku cięższych zabrudzeń wydłuż czas do paru minut, żeby całkowicie pozbyć się brudu. Dbamy również o planetę, dlatego butelka Cif wykonana jest w 50% z plastiku pochodzącego z recyklingu. Jeśli higiena i nieskazitelna czystość to coś, o co chcesz zadbać w swoim domu, to koniecznie wypróbuj także inne produkty, jak mleczko czy płyn do dezynfekcji marki Cif!


Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu www.unilever.com


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Uniwersalny odtłuszczacz

Produkty z kategorii Odtłuszczające

5.0
z 7 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
4.8
z 18 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 750ml

750 ml
22,65 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2027
4.7
z 7 opinii
SANYTOL Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Cytryna 500ml 500 ml

SANYTOL

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Cytryna 500ml

500 ml
27,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2029
5.0
z 32 opinii
MEGLIO Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Cytrynowy 750ml 750 ml

MEGLIO

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Cytrynowy 750ml

750 ml
21,32 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml

500 ml
42,78 zł/l
Cena21,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2027

Produkty marki CIF

5.0
z 28 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml

750 ml
22,65 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027
4.9
z 9 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Pleśni 435ml 435 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Pleśni 435ml

435 ml
45,95 zł/l
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2027
5.0
z 6 opinii
CIF Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Lawenda 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Lawenda 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.9
z 12 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
5.0
z 9 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Kamień 435ml 435 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Kamień 435ml

435 ml
45,95 zł/l
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
4.9
z 15 opinii
CIF Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Zielona Herbata 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Zielona Herbata 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.9
z 10 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
4.8
z 18 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 750ml

750 ml
22,65 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2027
4.9
z 7 opinii
CIF Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu 500ml 500 ml

CIF

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.8
z 12 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 750ml

750 ml
29,99 zł/l
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2028
4.9
z 40 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Original 780ml 780 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Original 780ml

780 ml
22,04 zł/l
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
4.9
z 64 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Lemon 780 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Lemon

780 ml
21,14 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
4.9
z 30 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Pink Flower 780 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Pink Flower

780 ml
22,04 zł/l
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
4.9
z 42 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Lemon 500 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Lemon

500 ml
29,38 zł/l
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
5.0
z 17 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Spring Fresh 1001ml 1.001 l

CIF

Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Spring Fresh 1001ml

1.001 l
22,73 zł/l
Cena22,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
5.0
z 21 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Ocean Wave 1001ml 1.001 l

CIF

Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Ocean Wave 1001ml

1.001 l
22,73 zł/l
Cena22,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store