Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

CIF

CIF

CIF to marka należąca do UNILEVER, zajmująca się produkcją oraz dystrybucją środków czystości do domu. Produkty CIF są skuteczne w czyszczeniu danej powierzchni, lecz są także delikatne oraz nie zostawiają na niej rys.
W ofercie marki znajdziemy:
+ mleczka do czyszczenia
+ CIF Brilliance, czyli środki do mycia podłóg oraz innych powierzchni
+ spraye (UtraSzybkie i Power&Shine) uniwersalne i przeznaczone do powierzchni w łazience oraz kuchni
+ produkty do szyb i powierzchni szklanych
+ pianki czyszczące do łazienki
CIF to marka ciesząca się popularnością wśród milionów konsumentów.

ProduktyCIFwe Frisco.pl


4.9
z 64 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Lemon 780 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Lemon

780 ml
21,14 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027

4.9
z 40 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Original 780ml 780 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Original 780ml

780 ml
22,04 zł/l
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028

4.9
z 30 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Pink Flower 780 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Pink Flower

780 ml
22,04 zł/l
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028

4.9
z 42 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Lemon 500 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Lemon

500 ml
29,38 zł/l
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028

4.9
z 12 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia w sprayu Original 750ml 750 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia w sprayu Original 750ml

750 ml
27,80 zł/l
Cena20,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2031

5.0
z 17 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Spring Fresh 1001ml 1.001 l

CIF

Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Spring Fresh 1001ml

1.001 l
22,73 zł/l
Cena22,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029

5.0
z 21 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Ocean Wave 1001ml 1.001 l

CIF

Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Ocean Wave 1001ml

1.001 l
22,73 zł/l
Cena22,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.8
z 31 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Citrus Harmony 1001ml 1.001 l

CIF

Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Citrus Harmony 1001ml

1.001 l
22,73 zł/l
Cena22,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

4.9
z 27 opinii
Nowość
CIF Mleczko do czyszczenia Lemon 300 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Lemon

300 ml
36,63 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028

5.0
z 28 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml

750 ml
22,65 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027

5.0
z 9 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Kamień 435ml 435 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Kamień 435ml

435 ml
45,95 zł/l
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027

4.9
z 10 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031

4.9
z 9 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Pleśni 435ml 435 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Pleśni 435ml

435 ml
45,95 zł/l
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2027

5.0
z 6 opinii
CIF Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Lawenda 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Lawenda 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031

4.9
z 12 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031

4.8
z 12 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 750ml

750 ml
29,99 zł/l
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2028

4.9
z 14 opinii
CIF Płyn do czyszczenia powierzchni w sprayu Lime&Lemon 280ml 280 ml

CIF

Płyn do czyszczenia powierzchni w sprayu Lime&Lemon 280ml

280 ml
98,18 zł/l
Cena27,49 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
CIF Zapas Płynu do czyszczenia powierzchni Lime&Lemon 590ml 590 ml

CIF

Zapas Płynu do czyszczenia powierzchni Lime&Lemon 590ml

590 ml
46,59 zł/l
Cena27,49 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
CIF Zapas Płynu do czyszczenia powierzchni Sensitive Lotus&Mineral Salt 590ml 590 ml

CIF

Zapas Płynu do czyszczenia powierzchni Sensitive Lotus&Mineral Salt 590ml

590 ml
46,59 zł/l
Cena27,49 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031

4.8
z 18 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 750ml

750 ml
22,65 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2027

4.9
z 15 opinii
CIF Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Zielona Herbata 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Zielona Herbata 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031

4.9
z 7 opinii
CIF Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu 500ml 500 ml

CIF

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
Produkty są wysokiej jakości, nie tylko czyszczą, ale również pielęgnują.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store