Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Kuchnia i łazienka
Płyny uniwersalne
CIF Zapas Płynu do czyszczenia powierzchni Sensitive Lotus&Mineral Salt 590ml
Płyn do czyszczenia powierzchni Sensitive Lotus & Mineral Salt uzupełnienie Infinite Clean CIF 590ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

CIF Zapas Płynu do czyszczenia powierzchni Sensitive Lotus&Mineral Salt 590ml

590 ml
CIF
Włochy

Cena27,49 zł
46,59 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cif Infinite Clean Uniwersalny Spray – Twoje codzienne sprzątanie na nowym poziomie! Poznaj innowacyjny środek czyszczący, który łączy skuteczność tradycyjnych detergentów z dobroczynnym działaniem naturalnych probiotyków. Idealny do codziennego czyszczenia różnorodnych powierzchni, zapewnia higieniczną czystość i świeżość w Twoim domu.​Wszechstronne zastosowanie uniwersalnego sprayu Cif sprawdzi się wszędzie – w kuchni, łazience, a nawet na zewnątrz! Doskonale czyści: - Płyty kuchenne​- Lustra i szkło​- Blaty​- Krany​- Urządzenia elektroniczne​- Półki na książki​- Rowery​- Płytki​- Przestrzenie, w których przebywają Twoi najbliżsi i zwierzęta domowe**​To wciąż nie wszystko. Przedłużone działanie dzięki naturalnym probiotykom ułatwia usuwanie zanieczyszczeń, działając na powierzchniach nawet do 3 dni*! Dzięki temu Cif Infinite Clean nie tylko czyści, ale i dba o Twoje otoczenie, zapewniając długotrwałą świeżość. Ten uniwersalny spray jest wyjątkowo łatwy w użyciu. Został umieszczony w wygodnej butelce z rozpylaczem, dzięki czemu czyszczenie jest szybkie i bezproblemowe. Wystarczy wstrząsnąć butelką, spryskać powierzchnię, przetrzeć i cieszyć się efektem mgiełki, która dociera nawet do trudno dostępnych miejsc.​Uwaga: jest to refill. Aby korzystać z produktu, należy przełożyć końcówkę spryskiwacza z oryginalnej butelki, która posiada trzyletnią gwarancję. Ze względu na bezpieczeństwo, w przypadku czyszczenia sprzętów elektronicznych należy najpierw nanieść spray na ściereczkę, a następnie delikatnie przetrzeć powierzchnie urządzeń wcześniej odłączonych od prądu. Aby odświeżyć miękkie powierzchnie, takie jak tapicerki, rozpyl niewielką ilość produktu z odległości i pozostaw do wyschnięcia.​Jeśli nieskazitelna czystość i kompleksowa pielęgnacja to coś, o co chcesz zadbać w swoim domu, koniecznie wypróbuj także inne produkty marki Cif, takie jak mleczko kuchenne, odtłuszczacz czy odkamieniacz. Zadbaj razem z Cif o czystą i bezpieczną przyszłość! * Efekt działania probiotyków na twardych powierzchniach nawet do 3 dni. ** Koty i psy.


Cechy

Uniwersalność: ​Cif Infinite Clean Lotus + Mineral Salt to wszechstronny i uniwersalny spray do czyszczenia różnorodnych powierzchni w domu i wokół niego

Wszechstronne zastosowanie:​ ze sprayem Cif Infinite Clean wyczyścisz cały dom – od półek na książki, przez płyty kuchenne, szkło, płytki, krany, aż po urządzenia elektroniczne i rowery

Naturalne probiotyki i długotrwała czystość: zawiera naturalne probiotyki, które ułatwiają usuwanie zabrudzeń i eliminują osad, a także zapewniają długotrwałą czystość i higienę nawet do 3 dni*

Refill: aby korzystać z produktu, należy przełożyć końcówkę spryskiwacza z oryginalnej butelki Cif w sprayu, która posiada trzyletnią gwarancję

Delikatność: delikatny dla skóry i powierzchni, idealny do sprzątania kuchni, łazienki i innych pomieszczeń bez obaw o podrażnienia i zniszczenia

Dermatologicznie przebadany: Cif uniwersalny przebadano dermatologicznie, jest on bezpieczny do stosowania w otoczeniu Twoich najbliższych i zwierząt domowych**


CIF Zapas Płynu do czyszczenia powierzchni Sensitive Lotus&Mineral Salt 590ml


Produkt dostępny
Dostępne warianty
CIF Zapas Płynu do czyszczenia powierzchni Lime&Lemon 590ml
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.01.2026
0
0
karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
46,59 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
590 ml
Dostawca:
UNILEVER LODY
Marka:
CIF
EAN:
8721201911156
Cena za kg:
46,59 zł/l
Pojemność:
590 ml
Marka:
CIF
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UNILEVER LODY
EAN:
8721201911156

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Instrukcja użycia: Zamień nakrętkę na trigger + Pryśnij + Zetrzyj + Ciesz się efektem Przed użyciem wstrząśnij butelką Ostrzeżenia: Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami producenta dotyczącymi pielęgnacji. Aby uniknąć uszkodzeń delikatnych powierzchni zrób test na małym, niewidocznym obszarze. W przypadku użycia na sprzęcie elektronicznym należy nanieść produkt na ściereczkę, a następnie delikatnie przetrzeć odłączone urządzenie. Do odświeżania miękkich powierzchni (np. meble tapicerowane) użyj niewielkiej ilości produktu rozpylonego z odległości i pozostaw do wyschnięcia przed użyciem.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą.


Informacje producenta

Marka

Cif


Marka standaryzowana

MarkaCif

Podmarka

Podmarka Infinite Clean


Opis produktu

Cif Infinite Clean Uniwersalny Spray – Twoje codzienne sprzątanie na nowym poziomie! Poznaj innowacyjny środek czyszczący, który łączy skuteczność tradycyjnych detergentów z dobroczynnym działaniem naturalnych probiotyków. Idealny do codziennego czyszczenia różnorodnych powierzchni, zapewnia higieniczną czystość i świeżość w Twoim domu.​Wszechstronne zastosowanie uniwersalnego sprayu Cif sprawdzi się wszędzie – w kuchni, łazience, a nawet na zewnątrz! Doskonale czyści: - Płyty kuchenne​- Lustra i szkło​- Blaty​- Krany​- Urządzenia elektroniczne​- Półki na książki​- Rowery​- Płytki​- Przestrzenie, w których przebywają Twoi najbliżsi i zwierzęta domowe**​To wciąż nie wszystko. Przedłużone działanie dzięki naturalnym probiotykom ułatwia usuwanie zanieczyszczeń, działając na powierzchniach nawet do 3 dni*! Dzięki temu Cif Infinite Clean nie tylko czyści, ale i dba o Twoje otoczenie, zapewniając długotrwałą świeżość. Ten uniwersalny spray jest wyjątkowo łatwy w użyciu. Został umieszczony w wygodnej butelce z rozpylaczem, dzięki czemu czyszczenie jest szybkie i bezproblemowe. Wystarczy wstrząsnąć butelką, spryskać powierzchnię, przetrzeć i cieszyć się efektem mgiełki, która dociera nawet do trudno dostępnych miejsc.​Uwaga: jest to refill. Aby korzystać z produktu, należy przełożyć końcówkę spryskiwacza z oryginalnej butelki, która posiada trzyletnią gwarancję. Ze względu na bezpieczeństwo, w przypadku czyszczenia sprzętów elektronicznych należy najpierw nanieść spray na ściereczkę, a następnie delikatnie przetrzeć powierzchnie urządzeń wcześniej odłączonych od prądu. Aby odświeżyć miękkie powierzchnie, takie jak tapicerki, rozpyl niewielką ilość produktu z odległości i pozostaw do wyschnięcia.​Jeśli nieskazitelna czystość i kompleksowa pielęgnacja to coś, o co chcesz zadbać w swoim domu, koniecznie wypróbuj także inne produkty marki Cif, takie jak mleczko kuchenne, odtłuszczacz czy odkamieniacz. Zadbaj razem z Cif o czystą i bezpieczną przyszłość! * Efekt działania probiotyków na twardych powierzchniach nawet do 3 dni. ** Koty i psy.


Dodatkowe informacje

www.unilever.com


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Spray z naturalnymi probiotykami

Wariant Lotus & Mineral Salt

Produkty z kategorii Płyny uniwersalne

4.8
z 14 opinii
YOPE Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml 500 ml

YOPE

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml

500 ml
27,18 zł/l
13,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2029
4.7
z 3 opinii
SIDOLUX ECO Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Poranna Rosa 500ml 500 ml

SIDOLUX

ECO Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Poranna Rosa 500ml

500 ml
21,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028
5.0
z 6 opinii
CIF Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Lawenda 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Lawenda 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.9
z 12 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
5.0
z 13 opinii

26% taniej

ACE Żel do czyszczenia WC Lavender 750 ml

ACE

Żel do czyszczenia WC Lavender

750 ml
8,92 zł/l
Cena promocyjna6,69 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 28 opinii
DOMESTOS Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Citrus Blast 435ml 435 ml

DOMESTOS

Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Citrus Blast 435ml

435 ml
39,06 zł/l
Frisco poleca
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
5.0
z 22 opinii
DOMESTOS Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Floral Fresh 435ml 435 ml

DOMESTOS

Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Floral Fresh 435ml

435 ml
39,06 zł/l
Frisco poleca
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
4.7
z 7 opinii
DOMESTOS Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Mint Boost 435ml 435 ml

DOMESTOS

Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Mint Boost 435ml

435 ml
41,36 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 750ml

750 ml
29,99 zł/l
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2028
5.0
z 7 opinii
PRONTO Płyn do czyszczenia Wszystkich Powierzchni w sprayu Sunhine Day 500ml 500 ml

PRONTO

Płyn do czyszczenia Wszystkich Powierzchni w sprayu Sunhine Day 500ml

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.8
z 33 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Mydło Marsylskie&Pomarańcza 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Mydło Marsylskie&Pomarańcza 500ml

500 ml
26,30 zł/l
Cena13,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2031
5.0
z 25 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Mydło Marsylskie&Pomarańcza 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Mydło Marsylskie&Pomarańcza 500ml

500 ml
26,30 zł/l
Cena13,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2031
5.0
z 26 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Pomarańcza 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Pomarańcza 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml

500 ml
42,78 zł/l
Cena21,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2027
5.0
z 12 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 750ml 750 ml

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 750ml

750 ml
25,72 zł/l
Cena19,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 3 opinii
DR.BECKMANN Listki czyszczące Spring Fresh 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki czyszczące Spring Fresh 20 szt.

1 szt
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2030
5.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Listki czyszczące Summer Lemon 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki czyszczące Summer Lemon 20 szt.

1 szt
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2030
4.8
z 6 opinii
MAYERI Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Sensitive 500ml 500 ml

MAYERI

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Sensitive 500ml

500 ml
18,90 zł/l
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2028
4.8
z 6 opinii
AJAX Strong&Safe Środek czyszczący uniweralny w sprayu 500 ml

AJAX Strong&Safe

Środek czyszczący uniweralny w sprayu

500 ml
31,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2030
4.9
z 14 opinii
CIF Płyn do czyszczenia powierzchni w sprayu Lime&Lemon 280ml 280 ml

CIF

Płyn do czyszczenia powierzchni w sprayu Lime&Lemon 280ml

280 ml
98,18 zł/l
Cena27,49 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
CIF Zapas Płynu do czyszczenia powierzchni Lime&Lemon 590ml 590 ml

CIF

Zapas Płynu do czyszczenia powierzchni Lime&Lemon 590ml

590 ml
46,59 zł/l
Cena27,49 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
CIF Zapas Płynu do czyszczenia powierzchni Sensitive Lotus&Mineral Salt 590ml 590 ml

CIF

Zapas Płynu do czyszczenia powierzchni Sensitive Lotus&Mineral Salt 590ml

590 ml
46,59 zł/l
Cena27,49 zł
Do koszyka

Produkty marki CIF

5.0
z 28 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml

750 ml
22,65 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027
4.9
z 9 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Pleśni 435ml 435 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Pleśni 435ml

435 ml
45,95 zł/l
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2027
5.0
z 6 opinii
CIF Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Lawenda 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Lawenda 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.9
z 12 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
5.0
z 9 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Kamień 435ml 435 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Kamień 435ml

435 ml
45,95 zł/l
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
4.9
z 15 opinii
CIF Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Zielona Herbata 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Zielona Herbata 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.9
z 10 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
5.0
z 7 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
4.8
z 18 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 750ml

750 ml
22,65 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2027
4.9
z 7 opinii
CIF Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu 500ml 500 ml

CIF

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.8
z 12 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 750ml

750 ml
29,99 zł/l
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2028
4.9
z 40 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Original 780ml 780 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Original 780ml

780 ml
22,04 zł/l
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
4.9
z 64 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Lemon 780 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Lemon

780 ml
21,14 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
4.9
z 30 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Pink Flower 780 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Pink Flower

780 ml
22,04 zł/l
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
4.9
z 42 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Lemon 500 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Lemon

500 ml
29,38 zł/l
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
5.0
z 17 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Spring Fresh 1001ml 1.001 l

CIF

Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Spring Fresh 1001ml

1.001 l
22,73 zł/l
Cena22,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store