Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Domowe porządki
Sprzątanie
Kuchnia i łazienka
Płyny uniwersalne

Płyny uniwersalne

Wróć do Kuchnia i łazienka




4.8
z 14 opinii
YOPE Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml 500 ml

YOPE

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml

500 ml
27,18 zł/l
13,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2029

5.0
z 6 opinii
CIF Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Lawenda 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Lawenda 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031

4.9
z 12 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031

4.7
z 3 opinii
SIDOLUX ECO Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Poranna Rosa 500ml 500 ml

SIDOLUX

ECO Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Poranna Rosa 500ml

500 ml
21,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028

5.0
z 13 opinii

26% taniej

ACE Żel do czyszczenia WC Lavender 750 ml

ACE

Żel do czyszczenia WC Lavender

750 ml
8,92 zł/l
Cena promocyjna6,69 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027

4.9
z 28 opinii
DOMESTOS Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Citrus Blast 435ml 435 ml

DOMESTOS

Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Citrus Blast 435ml

435 ml
39,06 zł/l
Frisco poleca
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031

5.0
z 22 opinii
DOMESTOS Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Floral Fresh 435ml 435 ml

DOMESTOS

Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Floral Fresh 435ml

435 ml
39,06 zł/l
Frisco poleca
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031

4.7
z 7 opinii
DOMESTOS Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Mint Boost 435ml 435 ml

DOMESTOS

Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Mint Boost 435ml

435 ml
41,36 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka

4.8
z 12 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 750ml

750 ml
29,99 zł/l
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2028

5.0
z 26 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Pomarańcza 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Pomarańcza 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031

5.0
z 12 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 750ml 750 ml

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 750ml

750 ml
25,72 zł/l
Cena19,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028


5.0
z 7 opinii
PRONTO Płyn do czyszczenia Wszystkich Powierzchni w sprayu Sunhine Day 500ml 500 ml

PRONTO

Płyn do czyszczenia Wszystkich Powierzchni w sprayu Sunhine Day 500ml

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028

5.0
z 25 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Mydło Marsylskie&Pomarańcza 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Mydło Marsylskie&Pomarańcza 500ml

500 ml
26,30 zł/l
Cena13,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2031

4.8
z 33 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Mydło Marsylskie&Pomarańcza 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Mydło Marsylskie&Pomarańcza 500ml

500 ml
26,30 zł/l
Cena13,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2031

5.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Listki czyszczące Summer Lemon 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki czyszczące Summer Lemon 20 szt.

1 szt
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2030

5.0
z 3 opinii
DR.BECKMANN Listki czyszczące Spring Fresh 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki czyszczące Spring Fresh 20 szt.

1 szt
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2030

4.8
z 6 opinii
MAYERI Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Sensitive 500ml 500 ml

MAYERI

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Sensitive 500ml

500 ml
18,90 zł/l
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2028


4.8
z 6 opinii
AJAX Strong&Safe Środek czyszczący uniweralny w sprayu 500 ml

AJAX Strong&Safe

Środek czyszczący uniweralny w sprayu

500 ml
31,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2030

4.9
z 14 opinii
CIF Płyn do czyszczenia powierzchni w sprayu Lime&Lemon 280ml 280 ml

CIF

Płyn do czyszczenia powierzchni w sprayu Lime&Lemon 280ml

280 ml
98,18 zł/l
Cena27,49 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
CIF Zapas Płynu do czyszczenia powierzchni Sensitive Lotus&Mineral Salt 590ml 590 ml

CIF

Zapas Płynu do czyszczenia powierzchni Sensitive Lotus&Mineral Salt 590ml

590 ml
46,59 zł/l
Cena27,49 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
CIF Zapas Płynu do czyszczenia powierzchni Lime&Lemon 590ml 590 ml

CIF

Zapas Płynu do czyszczenia powierzchni Lime&Lemon 590ml

590 ml
46,59 zł/l
Cena27,49 zł
Do koszyka

DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml

500 ml
42,78 zł/l
Cena21,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store