Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Kuchnia i łazienka
Płyny uniwersalne
PRONTO Płyn do czyszczenia Wszystkich Powierzchni w sprayu Sunhine Day 500ml
Uniwersalny środek czystości w sprayu Multi surface PRONTO 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

PRONTO Płyn do czyszczenia Wszystkich Powierzchni w sprayu Sunhine Day 500ml

500 ml
PRONTO
Holandia

Cena19,99 zł
39,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pronto delikatnie usuwa zabrudzenia, nie uszkadzając powierzchni ani nie pozostawiając smug czy osadu. Bez dodatku silikonu.


Cechy

usuwa kurz i czyści 100+ powierzchni


PRONTO Płyn do czyszczenia Wszystkich Powierzchni w sprayu Sunhine Day 500ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 11.03.2028
Dostępne warianty
PRONTO Płyn do czyszczenia Powierzchni Drewnianych w sprayu Aloe Vera 500ml
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alan
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy płyn do czyszczenia
23.11.2025
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.10.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
NAVO
Marka:
PRONTO
EAN:
5000204218428
Cena za kg:
39,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
PRONTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NAVO
EAN:
5000204218428

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: 1. Ustaw dyszę. 2. Spryskaj. 3. Wytrzyj. Przekręć dyszę spryskiwacza w pozycję „Spray". Spryskaj i wytrzyj miękką ściereczką lub ręcznikiem papierowym, aż powierzchnia będzie czysta. Nie wymaga spłukiwania. W przypadku czyszczenia sprzętu elektronicznego spryskaj produkt bezpośrednio na ściereczkę i postępuj zgodnie z instrukcjami. Przed użyciem na nieznanej powierzchni przetestuj w mało widocznym miejscu. Uwaga: przed czyszczeniem odłącz urządzenia elektryczne od zasilania. Działa na: twardych powierzchniach, takich jak: laminat, plastik, zabezpieczony granit, zabezpieczony marmur, zabezpieczony kwarc, chrom, stal nierdzewna, szkło, lustra, zabezpieczone drewno, laminat drewniany, elektronika i wiele innych. Nieodpowiednie do niezabezpieczonego drewna, marmuru lub granitu. Nie stosować z innymi środkami czyszczącymi. Usuwa: zabrudzenia, odciski palców, kurz, smugi i ślady.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Pronto Multi Easy Cleaner Citrus - płyn do czyszczenia różnych powierzchni Zawiera: 2-metylo-2H-izotiazol-3-on. Może powodować reakcję alergiczną skóry. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. Stosować rękawice ochronne. Zawartość/pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.


Informacje producenta

Marka

Pronto


Marka producenta

MarkaSC Johnson

Marka standaryzowana

MarkaPronto

Opis produktu

Pronto delikatnie usuwa zabrudzenia, nie uszkadzając powierzchni ani nie pozostawiając smug czy osadu. Bez dodatku silikonu.


Dodatkowe informacje

www.scjproducts.info www.scjohnson.com


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Płyn do czyszczenia

Wariant Citrus

Produkty z kategorii Płyny uniwersalne

4.8
z 14 opinii
YOPE Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml 500 ml

YOPE

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml

500 ml
27,18 zł/l
13,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2029
5.0
z 6 opinii
CIF Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Lawenda 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Lawenda 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.9
z 12 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.7
z 3 opinii
SIDOLUX ECO Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Poranna Rosa 500ml 500 ml

SIDOLUX

ECO Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Poranna Rosa 500ml

500 ml
21,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028
5.0
z 13 opinii

26% taniej

ACE Żel do czyszczenia WC Lavender 750 ml

ACE

Żel do czyszczenia WC Lavender

750 ml
8,92 zł/l
Cena promocyjna6,69 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 28 opinii
DOMESTOS Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Citrus Blast 435ml 435 ml

DOMESTOS

Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Citrus Blast 435ml

435 ml
39,06 zł/l
Frisco poleca
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
5.0
z 22 opinii
DOMESTOS Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Floral Fresh 435ml 435 ml

DOMESTOS

Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Floral Fresh 435ml

435 ml
39,06 zł/l
Frisco poleca
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
4.7
z 7 opinii
DOMESTOS Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Mint Boost 435ml 435 ml

DOMESTOS

Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Mint Boost 435ml

435 ml
41,36 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 750ml

750 ml
29,99 zł/l
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2028
5.0
z 12 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 750ml 750 ml

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 750ml

750 ml
25,72 zł/l
Cena19,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 26 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Pomarańcza 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Pomarańcza 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2031
5.0
z 25 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Mydło Marsylskie&Pomarańcza 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Mydło Marsylskie&Pomarańcza 500ml

500 ml
26,30 zł/l
Cena13,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2031
4.8
z 33 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Mydło Marsylskie&Pomarańcza 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Mydło Marsylskie&Pomarańcza 500ml

500 ml
26,30 zł/l
Cena13,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2031
5.0
z 7 opinii
PRONTO Płyn do czyszczenia Wszystkich Powierzchni w sprayu Sunhine Day 500ml 500 ml

PRONTO

Płyn do czyszczenia Wszystkich Powierzchni w sprayu Sunhine Day 500ml

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml

500 ml
42,78 zł/l
Cena21,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2027
5.0
z 3 opinii
DR.BECKMANN Listki czyszczące Spring Fresh 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki czyszczące Spring Fresh 20 szt.

1 szt
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2030
5.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Listki czyszczące Summer Lemon 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki czyszczące Summer Lemon 20 szt.

1 szt
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2030
4.8
z 6 opinii
MAYERI Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Sensitive 500ml 500 ml

MAYERI

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Sensitive 500ml

500 ml
18,90 zł/l
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2028
4.8
z 6 opinii
AJAX Strong&Safe Środek czyszczący uniweralny w sprayu 500 ml

AJAX Strong&Safe

Środek czyszczący uniweralny w sprayu

500 ml
31,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2030
4.9
z 14 opinii
CIF Płyn do czyszczenia powierzchni w sprayu Lime&Lemon 280ml 280 ml

CIF

Płyn do czyszczenia powierzchni w sprayu Lime&Lemon 280ml

280 ml
98,18 zł/l
Cena27,49 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
CIF Zapas Płynu do czyszczenia powierzchni Lime&Lemon 590ml 590 ml

CIF

Zapas Płynu do czyszczenia powierzchni Lime&Lemon 590ml

590 ml
46,59 zł/l
Cena27,49 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
CIF Zapas Płynu do czyszczenia powierzchni Sensitive Lotus&Mineral Salt 590ml 590 ml

CIF

Zapas Płynu do czyszczenia powierzchni Sensitive Lotus&Mineral Salt 590ml

590 ml
46,59 zł/l
Cena27,49 zł
Do koszyka

Produkty marki PRONTO

4.7
z 19 opinii
PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Classic 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Classic 300ml

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029
4.9
z 9 opinii
PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Clasicl 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Clasicl 300ml

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2029
5.0
z 7 opinii

29% taniej

PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Lavender 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Lavender 300ml

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
21,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 6 opinii
PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Lime 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Lime 300ml

300 ml
45,97 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 7 opinii
PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Jasmine 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Jasmine 300ml

300 ml
45,97 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 14 opinii
PRONTO Płyn do mycia Podłóg Drewnianych 750ml 750 ml

PRONTO

Płyn do mycia Podłóg Drewnianych 750ml

750 ml
26,60 zł/l
Cena19,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
4.9
z 14 opinii
PRONTO Płyn do czyszczenia Powierzchni Drewnianych w sprayu Aloe Vera 500ml 500 ml

PRONTO

Płyn do czyszczenia Powierzchni Drewnianych w sprayu Aloe Vera 500ml

500 ml
37,98 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2029
4.8
z 4 opinii
PRONTO Płyn do mycia Podłóg Winylowych Płytek i Paneli 1000ml 1 l

PRONTO

Płyn do mycia Podłóg Winylowych Płytek i Paneli 1000ml

1 l
19,89 zł/l
Cena19,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2028
4.6
z 7 opinii
PRONTO Emulsja do czyszczenia Mebli Drewnianych 200ml 200 ml

PRONTO

Emulsja do czyszczenia Mebli Drewnianych 200ml

200 ml
109,45 zł/l
Cena21,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
PRONTO Zestaw Szczotka do usuwania kurzu + 2 wkłady 1 szt

PRONTO

Zestaw Szczotka do usuwania kurzu + 2 wkłady

1 szt
Cena24,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027
5.0
z 7 opinii
PRONTO Duster Zapasy do szczotki 5 szt. 96 g

PRONTO Duster

Zapasy do szczotki 5 szt.

96 g
301,98 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store