Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Meble
Spray
PRONTO Płyn do czyszczenia Powierzchni Drewnianych w sprayu Aloe Vera 500ml
Płyn w rozpylaczu do czyszczenia powierzchni drewn. Aloe Vera PRONTO 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

PRONTO Płyn do czyszczenia Powierzchni Drewnianych w sprayu Aloe Vera 500ml

500 ml
PRONTO

Cena18,99 zł
37,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Czasem odświeżanie drewnianych powierzchni wymaga tylko szybkiego wyczyszczenia i odkurzenia. Delikatny płyn do czyszczenia Pronto przywraca naturalne piękno drewna. To właściwa pielęgnacja dla mebli, które pokochasz.

Cechy

usuwa kurz po pierwszym przetarciu

drewno


PRONTO Płyn do czyszczenia Powierzchni Drewnianych w sprayu Aloe Vera 500ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 01.03.2029
Dostępne warianty
PRONTO Płyn do czyszczenia Wszystkich Powierzchni w sprayu Sunhine Day 500ml
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.12.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2025
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.06.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
37,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
NAVO
Marka:
PRONTO
EAN:
5000204717990
Cena za kg:
37,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
PRONTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NAVO
EAN:
5000204717990

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: 1. Ustaw dyszę. 2. Spryskaj. 3. Przetrzyj. Przekręć dyszę spryskiwacza do pozycji „Spray". Spryskaj i wytrzyj miękką ściereczką, aż powierzchnia będzie czysta. Nie wymaga spłukiwania. Przed użyciem przetestuj w mało widocznym miejscu. Nie stosować z innymi środkami czyszczącymi.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Pronto Wood Shine & Clean Aloe & Citrus - płyn do czyszczenia drewnianych powierzchni Zawiera: 2-metylo-2H-izotiazol-3-on. Może powodować reakcję alergiczną skóry. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. Stosować rękawice ochronne. Zawartość/pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.


Informacje producenta

Marka

Pronto


Marka producenta

MarkaSC Johnson

Marka standaryzowana

MarkaPronto

Opis produktu

Zadbaj o to, by Twoje wyjątkowe powierzchnie wyglądały najlepiej dzięki Pronto Wood Shine & Clean. Pronto Wood Shine & Clean usuwa kurz po jednym przetarciu, odkrywając naturalne piękno drewna, nie niszcząc go. Formuła bez silikonu. Idealny do: drewna zabezpieczonego i laminowanego. Nie jest zalecany do: niezabezpieczonej skóry drewna, marmuru, granitu oraz elektroniki.


Dodatkowe informacje

www.scjproducts.info


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Płyn do czyszczenia

Wariant drewnianych powierzchni


Pochodzenie

:UE


Logotypy stron trzecich

Green Dot

Produkty z kategorii Spray

4.7
z 19 opinii
PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Classic 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Classic 300ml

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029
4.9
z 9 opinii
PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Clasicl 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Clasicl 300ml

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2029
4.8
z 4 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia Mebli Lakierowanych na Wysoki Połysk w sprayu 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia Mebli Lakierowanych na Wysoki Połysk w sprayu 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2029
5.0
z 7 opinii

29% taniej

PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Lavender 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Lavender 300ml

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
21,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 14 opinii
PRONTO Płyn do czyszczenia Powierzchni Drewnianych w sprayu Aloe Vera 500ml 500 ml

PRONTO

Płyn do czyszczenia Powierzchni Drewnianych w sprayu Aloe Vera 500ml

500 ml
37,98 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2029
5.0
z 6 opinii
PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Lime 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Lime 300ml

300 ml
45,97 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 7 opinii
PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Jasmine 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Jasmine 300ml

300 ml
45,97 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 5 opinii
SIDOLUX Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Aloes 350ml 350 ml

SIDOLUX

Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Aloes 350ml

350 ml
47,57 zł/l
Cena16,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2028
4.7
z 7 opinii
SIDOLUX Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Kwiaty 350ml 350 ml

SIDOLUX

Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Kwiaty 350ml

350 ml
40,71 zł/l
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2029

Produkty marki PRONTO

4.7
z 19 opinii
PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Classic 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Classic 300ml

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029
4.9
z 9 opinii
PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Clasicl 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Clasicl 300ml

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2029
5.0
z 7 opinii

29% taniej

PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Lavender 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Lavender 300ml

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
21,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 7 opinii
PRONTO Płyn do czyszczenia Wszystkich Powierzchni w sprayu Sunhine Day 500ml 500 ml

PRONTO

Płyn do czyszczenia Wszystkich Powierzchni w sprayu Sunhine Day 500ml

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.8
z 14 opinii
PRONTO Płyn do mycia Podłóg Drewnianych 750ml 750 ml

PRONTO

Płyn do mycia Podłóg Drewnianych 750ml

750 ml
26,60 zł/l
Cena19,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
5.0
z 6 opinii
PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Lime 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Lime 300ml

300 ml
45,97 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 7 opinii
PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Jasmine 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Jasmine 300ml

300 ml
45,97 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 4 opinii
PRONTO Płyn do mycia Podłóg Winylowych Płytek i Paneli 1000ml 1 l

PRONTO

Płyn do mycia Podłóg Winylowych Płytek i Paneli 1000ml

1 l
19,89 zł/l
Cena19,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2028
4.6
z 7 opinii
PRONTO Emulsja do czyszczenia Mebli Drewnianych 200ml 200 ml

PRONTO

Emulsja do czyszczenia Mebli Drewnianych 200ml

200 ml
109,45 zł/l
Cena21,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
PRONTO Zestaw Szczotka do usuwania kurzu + 2 wkłady 1 szt

PRONTO

Zestaw Szczotka do usuwania kurzu + 2 wkłady

1 szt
Cena24,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027
5.0
z 7 opinii
PRONTO Duster Zapasy do szczotki 5 szt. 96 g

PRONTO Duster

Zapasy do szczotki 5 szt.

96 g
301,98 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store