Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Meble
Spray
PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Classic 300ml
Aerozol do mebli drewnianych Classic PRONTO 300ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 19 opinii

PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Classic 300ml

300 ml
PRONTO

Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
49,97 zł/l
15,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (2% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bezpieczny dla wszystkich zabezpieczonych powierzchni. Działa na: Lakierowane meble drewniane, zabezpieczoną skórę, granit, stal nierdzewną, laminat, kwarc. Usuwa: Kurz i zabrudzenia, odciski palców, smugi i zacieki. Pronto Wood Shine & Protect poprawia wygląd zabezpieczonych powierzchni drewnianych, skutecznie usuwając kurz i odciski palców oraz zapewniając lśniącą, ochronną powłokę, bez pozostawiania woskowego nalotu.


Cechy

drewno

usuwa 99 % kurzu


PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Classic 300ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 11.02.2029
Dostępne warianty
PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Lavender 300ml
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
74%
4
26%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Skuteczny, niezle pachnie
19.11.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.12.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.10.2025
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2025
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2025
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.08.2025
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2025
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2025
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.05.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
21.04.2025
0
0
DOROTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,97 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
300 ml
Dostawca:
NAVO
Marka:
PRONTO
EAN:
5000204922547
Cena za kg:
49,97 zł/l
Pojemność:
300 ml
Marka:
PRONTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NAVO
EAN:
5000204922547

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: 1. Nie odkręcaj nakrętki 2. Dobrze wstrząśnij 3. Spryskaj, trzymając puszkę lekko pod kątem 4. Wytrzyj. Aby uzyskać najlepsze efekty, dobrze wstrząśnij, trzymaj puszkę lekko pod kątem i spryskaj ściereczkę lub powierzchnię z odległości 15-20 cm.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C 50


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Pronto Wood Shine & Protect do mebli drewnianych w aerozolu - Classic. Uwaga. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Zawartość/pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekształcać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. 10 % masowych zawartości jest łatwopalne.


Informacje producenta

Marka

Pronto


Marka producenta

MarkaSC Johnson

Marka standaryzowana

MarkaPronto

Opis produktu

Bezpieczny dla wszystkich zabezpieczonych powierzchni. Działa na: Lakierowane meble drewniane, zabezpieczoną skórę, granit, stal nierdzewną, laminat, kwarc. Usuwa: Kurz i zabrudzenia, odciski palców, smugi i zacieki. Pronto Wood Shine & Protect poprawia wygląd zabezpieczonych powierzchni drewnianych, skutecznie usuwając kurz i odciski palców oraz zapewniając lśniącą, ochronną powłokę, bez pozostawiania woskowego nalotu.


O producencie

Produkt napełniany i produkowany w fabryce, która wykorzystuje 100 % energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych.


Dodatkowe informacje

100 % naturalny gaz pędny. www.scjohnson.com www.scjproducts.info


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Aerozol do mebli drewnianych

Wariant Classic

Produkty z kategorii Spray

4.7
z 19 opinii
PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Classic 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Classic 300ml

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029
4.9
z 9 opinii
PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Clasicl 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Clasicl 300ml

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2029
5.0
z 7 opinii

29% taniej

PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Lavender 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Lavender 300ml

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
21,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 3 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia Mebli Lakierowanych na Wysoki Połysk w sprayu 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia Mebli Lakierowanych na Wysoki Połysk w sprayu 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2029
5.0
z 6 opinii
PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Lime 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Lime 300ml

300 ml
45,97 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 7 opinii
PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Jasmine 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Jasmine 300ml

300 ml
45,97 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.9
z 14 opinii
PRONTO Płyn do czyszczenia Powierzchni Drewnianych w sprayu Aloe Vera 500ml 500 ml

PRONTO

Płyn do czyszczenia Powierzchni Drewnianych w sprayu Aloe Vera 500ml

500 ml
37,98 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2029
4.8
z 5 opinii
SIDOLUX Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Aloes 350ml 350 ml

SIDOLUX

Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Aloes 350ml

350 ml
47,57 zł/l
Cena16,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2028
4.7
z 7 opinii
SIDOLUX Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Kwiaty 350ml 350 ml

SIDOLUX

Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Kwiaty 350ml

350 ml
40,71 zł/l
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2029

Produkty marki PRONTO

4.9
z 9 opinii
PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Clasicl 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Clasicl 300ml

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2029
5.0
z 7 opinii

29% taniej

PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Lavender 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Mebli Drewnianych Lavender 300ml

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
21,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 6 opinii
PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Lime 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Lime 300ml

300 ml
45,97 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2029
5.0
z 7 opinii
PRONTO Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Jasmine 300ml 300 ml

PRONTO

Środek czyszczący w aerosolu do Wszystkich Powierzchni Jasmine 300ml

300 ml
45,97 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.9
z 14 opinii
PRONTO Płyn do czyszczenia Powierzchni Drewnianych w sprayu Aloe Vera 500ml 500 ml

PRONTO

Płyn do czyszczenia Powierzchni Drewnianych w sprayu Aloe Vera 500ml

500 ml
37,98 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2029
5.0
z 7 opinii
PRONTO Płyn do czyszczenia Wszystkich Powierzchni w sprayu Sunhine Day 500ml 500 ml

PRONTO

Płyn do czyszczenia Wszystkich Powierzchni w sprayu Sunhine Day 500ml

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.8
z 14 opinii
PRONTO Płyn do mycia Podłóg Drewnianych 750ml 750 ml

PRONTO

Płyn do mycia Podłóg Drewnianych 750ml

750 ml
26,60 zł/l
Cena19,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
4.8
z 4 opinii
PRONTO Płyn do mycia Podłóg Winylowych Płytek i Paneli 1000ml 1 l

PRONTO

Płyn do mycia Podłóg Winylowych Płytek i Paneli 1000ml

1 l
19,89 zł/l
Cena19,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2028
4.6
z 7 opinii
PRONTO Emulsja do czyszczenia Mebli Drewnianych 200ml 200 ml

PRONTO

Emulsja do czyszczenia Mebli Drewnianych 200ml

200 ml
109,45 zł/l
Cena21,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
PRONTO Zestaw Szczotka do usuwania kurzu + 2 wkłady 1 szt

PRONTO

Zestaw Szczotka do usuwania kurzu + 2 wkłady

1 szt
Cena24,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027
5.0
z 7 opinii
PRONTO Duster Zapasy do szczotki 5 szt. 96 g

PRONTO Duster

Zapasy do szczotki 5 szt.

96 g
301,98 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store