Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Kuchnia i łazienka
Mleczka i proszki
CIF Mleczko do czyszczenia Lemon
Mleczko do czyszczenia Lemon CIF 300ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość
4.9
z 27 opinii

CIF Mleczko do czyszczenia Lemon

300 ml
CIF

Cena10,99 zł
36,63 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Cif jest jedną z najbardziej znanych marek środków czyszczących w Polsce. Cif Cream - uniwersalne mleczko Cif, które pomaga utrzymać powierzchnie w stanie nieskazitelnej czystości, jest delikatne i nie rysuje powierzchni tak jak proszki czy inne mleczka.

Cechy

Mleczko Cif Cream Lemon usuwa 100% domowych zabrudzeń: przypieczony tłuszcz, przypalone jedzenie czy kamień w łazience

Środek Cif jest bezpieczny w okolicy przyrządzania jedzenia, więc sprawdzi się nie tylko do łazienki, ale i do kuchni

Opakowanie wykonano w 50% z plastiku z recyklingu, a dążymy do tego, by nasze środki do czyszczenia były całkowicie ekologiczne i miały opakowania wytworzone w 100% z recyklingu

Mleczko do czyszczenia Cif zawiera tylko składniki czyszczące pochodzenia naturalnego i pozostawia po sobie świeży, cytrusowy zapach

Dzięki formule Cleanboost mleczko wymaga mniej spłukiwania, ale zapewnia tę samą, uniwersalną moc czyszczenia dzięki naturalnym składnikom czyszczącym

Mleczko Cif Cream Lemon to element naszej walki o czystszą i świeższą przyszłość


CIF Mleczko do czyszczenia Lemon


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.02.2028
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
27 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
7%
3
4%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Za małe opakowanie.
04.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Skuteczny, nie powoduje zarysowań
03.01.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
b.dobrze działa, ładnie pachnie
10.07.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Iryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.03.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Miłosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.08.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2025
0
0
Henryka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
36,63 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
300 ml
Dostawca:
UNILEVER LODY
Marka:
CIF
EAN:
8710908805448
Cena za kg:
36,63 zł/l
Pojemność:
300 ml
Marka:
CIF
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UNILEVER LODY
EAN:
8710908805448

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

101 zastosowań w domu i wokół niego 1. Otwórz! 2. Wyciśnij! 3. Użyj! 4. Ta-da! Sposób użycia: Nałożyć produkt na czyszczoną powierzchnię za pomocą wilgotnej szmatki, następnie przetrzeć i delikatnie spłukać. Aby uzyskać efekt bez smug, należy wytrzeć powierzchnię do sucha. Nie stosować na tekstyliach. Na powierzchniach i materiałach delikatnych, niestandardowych, malowanych i aluminiowych, sprawdź na mało widocznej powierzchni, natychmiast spłukać po użyciu. Unikać silnego szorowania. W przypadku urządzeń kuchennych należy postępować zgodnie z instrukcją obsługi producenta.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą


Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Cif Mleczko Lemon. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć! Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Nie połykać.


Informacje producenta

Marka

Cif


Marka standaryzowana

MarkaCif

Podmarka

Podmarka Cleanboost


Logotypy stron trzecich

Cleanright.eu

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Mleczko Cif Cream Lemon to nie jest zwykły detergent, a klasyk wśród środków czyszczących i doskonały odtłuszczacz. O jego uniwersalnym i ultraskutecznym działaniu słyszał chyba każdy. Teraz nadszedł czas na nową formułę, dzięki której Cif będzie łatwiej spłukać. Ale bez obaw. Jego czyszcząca moc nadal nie będzie miała sobie równych. Cif nie uznaje żadnych kompromisów. Usuwa 100%* domowych zabrudzeń, dzięki czemu możesz cieszyć się idealnie lśniącymi i czystymi powierzchniami oraz świeżym, cytrusowym zapachem w każdym pomieszczeniu. Szukasz dobrego środka do kuchni, który usunie przypalony tłuszcz? Wybierz Cif Cream Lemon. A łazienka? Chcesz wyczyścić znajdujący się tam kamień? Także sięgnij po środek czyszczący Cif! Dzięki niezawodnej formule Cif wnika w głąb plam, by skutecznie je usuwać i gwarantować efekt perfekcyjnej, lśniącej czystości. Za wydajne działanie odpowiadają także składniki czyszczące pochodzenia naturalnego, dzięki którym środka Cif możesz używać nawet w okolicy przyrządzania jedzenia. Środek do czyszczenia Cif jest także niezwykle łagodny dla Twojego domu, pozostając bezlitosnym dla brudu: nie zarysowuje ani nie niszczy powierzchni oraz nie pozostawia smug. Skąd to wszystko wiadomo? Cif Cream Lemon został przetestowany na modelowych zabrudzeniach w kuchni i w łazience. Myślimy również o przyszłości naszej planety, dlatego opakowanie mleczka Cif w 100% nadaje się do ponownego przetworzenia i jest w 50% wykonane z plastiku z recyklingu. Dążymy obecnie do tego, by butelka była wyprodukowana w 100% z materiału z recyklingu. Koniecznie sprawdź także inne środki czyszczące do kuchni i do łazienki Cif i poznaj niezawodną moc czyszczenia. * W porównaniu do poprzedniej formuły mleczka Cif.


Dodatkowe informacje

#1mleczko101zabrudzeń www.cleanright.eu www.unilever.com www.unilever.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mleczko

Wariant Lemon

Produkty z kategorii Mleczka i proszki

5.0
z 5 opinii
DR.BECKMANN Pasta czyszcząca uniwersalna 550g 550 g

DR.BECKMANN

Pasta czyszcząca uniwersalna 550g

550 g
29,07 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
4.9
z 64 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Lemon 780 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Lemon

780 ml
21,14 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
4.9
z 30 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Pink Flower 780 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Pink Flower

780 ml
22,04 zł/l
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
4.9
z 40 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Original 780ml 780 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Original 780ml

780 ml
22,04 zł/l
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
4.9
z 42 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Lemon 500 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Lemon

500 ml
29,38 zł/l
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
5.0
z 21 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Ocean Wave 1001ml 1.001 l

CIF

Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Ocean Wave 1001ml

1.001 l
22,73 zł/l
Cena22,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 17 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Spring Fresh 1001ml 1.001 l

CIF

Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Spring Fresh 1001ml

1.001 l
22,73 zł/l
Cena22,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
4.8
z 31 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Citrus Harmony 1001ml 1.001 l

CIF

Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Citrus Harmony 1001ml

1.001 l
22,73 zł/l
Cena22,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.9
z 12 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia w sprayu Original 750ml 750 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia w sprayu Original 750ml

750 ml
27,80 zł/l
Cena20,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2031
4.9
z 27 opinii
Nowość
CIF Mleczko do czyszczenia Lemon 300 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Lemon

300 ml
36,63 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028

Produkty marki CIF

5.0
z 28 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml

750 ml
22,65 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027
4.9
z 9 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Pleśni 435ml 435 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Pleśni 435ml

435 ml
45,95 zł/l
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2027
5.0
z 6 opinii
CIF Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Lawenda 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Lawenda 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.9
z 12 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
5.0
z 9 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Kamień 435ml 435 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Kamień 435ml

435 ml
45,95 zł/l
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
4.9
z 15 opinii
CIF Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Zielona Herbata 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Zielona Herbata 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.9
z 10 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
5.0
z 7 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
4.8
z 18 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 750ml

750 ml
22,65 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2027
4.9
z 7 opinii
CIF Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu 500ml 500 ml

CIF

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.8
z 12 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 750ml

750 ml
29,99 zł/l
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2028
4.9
z 40 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Original 780ml 780 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Original 780ml

780 ml
22,04 zł/l
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
4.9
z 64 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Lemon 780 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Lemon

780 ml
21,14 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
4.9
z 30 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Pink Flower 780 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Pink Flower

780 ml
22,04 zł/l
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
4.9
z 42 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Lemon 500 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Lemon

500 ml
29,38 zł/l
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
5.0
z 17 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Spring Fresh 1001ml 1.001 l

CIF

Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Spring Fresh 1001ml

1.001 l
22,73 zł/l
Cena22,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store