Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Szyby
Spray
CIF Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu 500ml
Płyn do czyszczenia uniwersalny Szyby i lustra   spray Cleanboost CIF 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 7 opinii

CIF Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu 500ml

500 ml
CIF
Węgry

13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
32,90 zł/l
16,45 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (15% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 21.01.2031
Tagi
promocja
Powiązane promocje
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 500ml 500 ml
13,99zł/szt. kupując 2 szt.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.05.2026
0
0
Lina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.10.2025
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.06.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0
Jan Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
UNILEVER LODY
Marka:
CIF
EAN:
8720182782373
Cena za kg:
27,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
CIF
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UNILEVER LODY
EAN:
8720182782373

Produkty z kategorii Spray

5.0
z 22 opinii
CLIN Płyn do mycia Szyb Crystal 500ml 500 ml

CLIN

Płyn do mycia Szyb Crystal 500ml

500 ml
19,98 zł/l
11,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
4.8
z 13 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Arctic 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Arctic 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
4.8
z 20 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Biała Lawenda 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Biała Lawenda 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2031
4.8
z 23 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Cytryna 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Cytryna 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029
5.0
z 16 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiaty 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiaty 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
5.0
z 51 opinii
CLIN Płyn do mycia Szyb Anti Fog 500ml 500 ml

CLIN

Płyn do mycia Szyb Anti Fog 500ml

500 ml
22,50 zł/l
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028
4.9
z 22 opinii
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Triple Action 500ml 500 ml

AJAX

Płyn do mycia Szyb w sprayu Triple Action 500ml

500 ml
19,98 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 14 opinii
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Crystal 500ml 500 ml

AJAX

Płyn do mycia Szyb w sprayu Crystal 500ml

500 ml
19,98 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.7
z 17 opinii
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Zielony 500ml 500 ml

AJAX

Płyn do mycia Szyb w sprayu Zielony 500ml

500 ml
19,98 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 56 opinii
CLIN Płyn do mycia Szyb Lemon 500ml 500 ml

CLIN

Płyn do mycia Szyb Lemon 500ml

500 ml
22,50 zł/l
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
5.0
z 2 opinii
CLIN Płyn do mycia Szyb Piwonia 500ml 500 ml

CLIN

Płyn do mycia Szyb Piwonia 500ml

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.9
z 33 opinii
LUDWIK Płyn do mycia Szyb i Glazury z Octem Grapefruit w sprayu 600ml 600 ml

LUDWIK

Płyn do mycia Szyb i Glazury z Octem Grapefruit w sprayu 600ml

600 ml
14,65 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2029
4.9
z 19 opinii
LUDWIK Płyn do mycia Szyb i Glazury z Alkoholem Lemon w sprayu 600ml 600 ml

LUDWIK

Płyn do mycia Szyb i Glazury z Alkoholem Lemon w sprayu 600ml

600 ml
14,65 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2029
4.9
z 16 opinii
LUDWIK Płyn do mycia Szyb i Luster Anty Para w sprayu 600ml 600 ml

LUDWIK

Płyn do mycia Szyb i Luster Anty Para w sprayu 600ml

600 ml
14,65 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2029
5.0
z 44 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiat Japońskiej Wiśni 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiat Japońskiej Wiśni 500ml

500 ml
16,98 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2031
4.9
z 7 opinii
CIF Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu 500ml 500 ml

CIF

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031

Produkty marki CIF

5.0
z 28 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml

750 ml
22,65 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027
4.9
z 9 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Pleśni 435ml 435 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Pleśni 435ml

435 ml
45,95 zł/l
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2027
5.0
z 6 opinii
CIF Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Lawenda 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Lawenda 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.9
z 12 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
5.0
z 9 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Kamień 435ml 435 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Kamień 435ml

435 ml
45,95 zł/l
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
4.9
z 15 opinii
CIF Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Zielona Herbata 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Zielona Herbata 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031
4.9
z 10 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
5.0
z 7 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
4.8
z 18 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 750ml

750 ml
22,65 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2027
4.8
z 12 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 750ml

750 ml
29,99 zł/l
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2028
4.9
z 40 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Original 780ml 780 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Original 780ml

780 ml
22,04 zł/l
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
4.9
z 64 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Lemon 780 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Lemon

780 ml
21,14 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
4.9
z 30 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Pink Flower 780 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Pink Flower

780 ml
22,04 zł/l
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
4.9
z 42 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia Lemon 500 ml

CIF

Mleczko do czyszczenia Lemon

500 ml
29,38 zł/l
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
5.0
z 17 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Spring Fresh 1001ml 1.001 l

CIF

Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Spring Fresh 1001ml

1.001 l
22,73 zł/l
Cena22,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
5.0
z 21 opinii
CIF Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Ocean Wave 1001ml 1.001 l

CIF

Mleczko do czyszczenia z wybielaczem Ocean Wave 1001ml

1.001 l
22,73 zł/l
Cena22,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store