Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Szyby
Spray
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Zielony 500ml
Płyn do mycia szyb i gładkich powierzchni Zielony Floral Fiesta AJAX 500ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 17 opinii

AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Zielony 500ml

500 ml
AJAX

10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (9% taniej)
21,90 zł/l
10,95 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (9% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Lśniące i czyste szyby? To nic trudnego z płynem do czyszczenia szyb Ajax Fête des Fleurs Konwalie! Produkt zapewnia 100% efekt bez smug, a także ma przyjemny kwiatowy aromat, dzięki czemu po sprzątaniu Twoje powierzchnie będą lśniące i pięknie pachnące. Płyn do szyb Ajax Fête des Fleurs Konwalie został wykonany w 99% ze składników pochodzenia naturalnego, a jego formuła w 99% ulega biodegradacji. Produkt jest dostępny w plastikowej butelce pochodzącej w 100% z recyklingu. Po opróżnieniu butelki można ją ponownie poddać recyklingowi wraz ze spryskiwaczem.


AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Zielony 500ml


Produkt dostępny
Dostępne warianty
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Triple Action 500ml
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Crystal 500ml 500 ml
9,99zł/szt. kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
71%
4
29%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.08.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.01.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.01.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2025
0
0
Kamilla
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
COLGATE
Marka:
AJAX
EAN:
8714789576688
Cena za kg:
19,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
AJAX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
COLGATE
EAN:
8714789576688

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie rozpylać w kierunku oczu


Informacje producenta

Marka

Ajax


Marka standaryzowana

MarkaAjax

Opis produktu

Lśniące i czyste szyby? To nic trudnego z płynem do czyszczenia szyb Ajax Fête des Fleurs Konwalie! Produkt zapewnia 100% efekt bez smug, a także ma przyjemny kwiatowy aromat, dzięki czemu po sprzątaniu Twoje powierzchnie będą lśniące i pięknie pachnące. Płyn do szyb Ajax Fête des Fleurs Konwalie został wykonany w 99% ze składników pochodzenia naturalnego, a jego formuła w 99% ulega biodegradacji. Produkt jest dostępny w plastikowej butelce pochodzącej w 100% z recyklingu. Po opróżnieniu butelki można ją ponownie poddać recyklingowi wraz ze spryskiwaczem.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Cleaners Glass

Produkty z kategorii Spray

5.0
z 22 opinii
CLIN Płyn do mycia Szyb Crystal 500ml 500 ml

CLIN

Płyn do mycia Szyb Crystal 500ml

500 ml
19,98 zł/l
11,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,25 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
4.8
z 13 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Arctic 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Arctic 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
4.8
z 20 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Biała Lawenda 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Biała Lawenda 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2031
4.8
z 23 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Cytryna 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Cytryna 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029
5.0
z 16 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiaty 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiaty 500ml

500 ml
13,98 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
5.0
z 51 opinii
CLIN Płyn do mycia Szyb Anti Fog 500ml 500 ml

CLIN

Płyn do mycia Szyb Anti Fog 500ml

500 ml
22,50 zł/l
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028
4.9
z 22 opinii
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Triple Action 500ml 500 ml

AJAX

Płyn do mycia Szyb w sprayu Triple Action 500ml

500 ml
19,98 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 14 opinii
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Crystal 500ml 500 ml

AJAX

Płyn do mycia Szyb w sprayu Crystal 500ml

500 ml
19,98 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.7
z 17 opinii
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Zielony 500ml 500 ml

AJAX

Płyn do mycia Szyb w sprayu Zielony 500ml

500 ml
19,98 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 56 opinii
CLIN Płyn do mycia Szyb Lemon 500ml 500 ml

CLIN

Płyn do mycia Szyb Lemon 500ml

500 ml
22,50 zł/l
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
5.0
z 2 opinii
CLIN Płyn do mycia Szyb Piwonia 500ml 500 ml

CLIN

Płyn do mycia Szyb Piwonia 500ml

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.9
z 33 opinii
LUDWIK Płyn do mycia Szyb i Glazury z Octem Grapefruit w sprayu 600ml 600 ml

LUDWIK

Płyn do mycia Szyb i Glazury z Octem Grapefruit w sprayu 600ml

600 ml
14,65 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2029
4.9
z 19 opinii
LUDWIK Płyn do mycia Szyb i Glazury z Alkoholem Lemon w sprayu 600ml 600 ml

LUDWIK

Płyn do mycia Szyb i Glazury z Alkoholem Lemon w sprayu 600ml

600 ml
14,65 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2029
4.9
z 16 opinii
LUDWIK Płyn do mycia Szyb i Luster Anty Para w sprayu 600ml 600 ml

LUDWIK

Płyn do mycia Szyb i Luster Anty Para w sprayu 600ml

600 ml
14,65 zł/l
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2029
5.0
z 44 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiat Japońskiej Wiśni 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu Kwiat Japońskiej Wiśni 500ml

500 ml
16,98 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2031
4.9
z 7 opinii
CIF Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu 500ml 500 ml

CIF

Płyn do mycia Szyb i Luster w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2031

Produkty marki AJAX

4.9
z 68 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Zielony 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Zielony 1000ml

1 l
9,59 zł/l
Cena promocyjna9,59 zł
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 31 opinii
AJAX Żel do czyszczenia Łazienki 500ml 500 ml

AJAX

Żel do czyszczenia Łazienki 500ml

500 ml
21,18 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027
4.9
z 22 opinii
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Triple Action 500ml 500 ml

AJAX

Płyn do mycia Szyb w sprayu Triple Action 500ml

500 ml
19,98 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.9
z 29 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Ultra Fresh 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Ultra Fresh 1000ml

1 l
9,75 zł/l
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,75 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028
4.8
z 28 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Soda Oczyszczona i Cytryna 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Soda Oczyszczona i Cytryna 1000ml

1 l
9,75 zł/l
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,75 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
5.0
z 14 opinii
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Crystal 500ml 500 ml

AJAX

Płyn do mycia Szyb w sprayu Crystal 500ml

500 ml
19,98 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.9
z 33 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Bzu 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Bzu 1000ml

1 l
9,75 zł/l
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2028
4.9
z 42 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml 750 ml

AJAX

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml

750 ml
25,72 zł/l
Cena19,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2028
5.0
z 12 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 750ml 750 ml

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 750ml

750 ml
25,72 zł/l
Cena19,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
AJAX Proszek do czyszczenia podwójnie wybielający 450 g

AJAX

Proszek do czyszczenia podwójnie wybielający

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2029
4.8
z 6 opinii
AJAX Strong&Safe Środek czyszczący uniweralny w sprayu 500 ml

AJAX Strong&Safe

Środek czyszczący uniweralny w sprayu

500 ml
31,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store