Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

AJAX

AJAX

Ajax to marka należąca do firmy Colgate-Palmolive, zajmująca się produkcją środków czystości.
W ofercie znajdziemy:
+ płyny do podłóg uniwersalne (w kilku wariantach zapachowych)
+ płyny do mycia szyb
+ żele do czyszczenia łazienek
+ spray’e do czyszczenia łazienek, kuchni oraz powierzchni gładkich
+ proszki do czyszczenia
+ płyny do czyszczenia
Ajax to marka, którą wybierają miliony konsumentów na całym świecie. Charakteryzuje ją najwyższa jakość oraz skuteczność.

ProduktyAJAXwe Frisco.pl


4.9
z 68 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Zielony 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Zielony 1000ml

1 l
9,59 zł/l
Cena promocyjna9,59 zł
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.9
z 29 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Ultra Fresh 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Ultra Fresh 1000ml

1 l
9,75 zł/l
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,75 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028

4.8
z 28 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Soda Oczyszczona i Cytryna 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Soda Oczyszczona i Cytryna 1000ml

1 l
9,75 zł/l
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,75 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028

4.9
z 33 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Bzu 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Bzu 1000ml

1 l
9,75 zł/l
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2028

5.0
z 31 opinii
AJAX Żel do czyszczenia Łazienki 500ml 500 ml

AJAX

Żel do czyszczenia Łazienki 500ml

500 ml
21,18 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027

4.9
z 42 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml 750 ml

AJAX

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml

750 ml
25,72 zł/l
Cena19,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2028

5.0
z 12 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 750ml 750 ml

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 750ml

750 ml
25,72 zł/l
Cena19,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

4.8
z 6 opinii
AJAX Strong&Safe Środek czyszczący uniweralny w sprayu 500 ml

AJAX Strong&Safe

Środek czyszczący uniweralny w sprayu

500 ml
31,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2030

4.9
z 22 opinii
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Triple Action 500ml 500 ml

AJAX

Płyn do mycia Szyb w sprayu Triple Action 500ml

500 ml
19,98 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

5.0
z 14 opinii
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Crystal 500ml 500 ml

AJAX

Płyn do mycia Szyb w sprayu Crystal 500ml

500 ml
19,98 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

4.7
z 17 opinii
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Zielony 500ml 500 ml

AJAX

Płyn do mycia Szyb w sprayu Zielony 500ml

500 ml
19,98 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

AJAX Proszek do czyszczenia podwójnie wybielający 450 g

AJAX

Proszek do czyszczenia podwójnie wybielający

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2029
Firma produkująca środki czystości Ajax zajmuje się także przetwórstwem i dystrybucją marek takich jak Colgate (higiena jamy ustnej), Palmolive (żele i mydła kąpielowe), a także Sanex (prozdrowotne żele do kąpieli).

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store