Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Kuchnia i łazienka
Do usuwania kamienia i osadu z mydła
AJAX Żel do czyszczenia Łazienki 500ml
Śmietana Extra Kremowa-Zott Natura. Doskonała do sosów, zup i deserów.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 31 opinii

AJAX Żel do czyszczenia Łazienki 500ml

500 ml
AJAX

10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (3% taniej)
21,90 zł/l
10,95 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (3% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Jeżeli zależy Państwu na tym, aby Państwa łazienka pozostawała czysta na długi czas, zachęcamy do wypróbowania wysokiej jakości żelu do czyszczenia łazienek producenta Ajax. Przy jego pomocy usunięcie nawet najsilniejszych zabrudzeń w postaci osadów kamiennych, osadów mydlanych czy kurzu nie powinno stanowić najmniejszego problemu. Dzięki niemu w mgnieniu oka łazienka nabierze atrakcyjnego i świeżego wyglądu - wszystkie jej elementy będą wręcz błyszczeć się, gwarantując komfort oraz zadowolenie podczasprzebywania w niej. Gwarantujemy efekt, który utrzyma się przez długi okres czasu bez konieczności ponownego wykorzystywania produktu.

Cechy

Eliminuje trudny do usunięcia kamień i osady z mydła.

Dogłębnie wyczysza.


AJAX Żel do czyszczenia Łazienki 500ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 22.06.2027
Tagi
promocja
Powiązane promocje
AJAX Żel do czyszczenia Łazienki 500ml 500 ml
10,59zł/szt. kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
31 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Używam od lat. Nie rysuje powierzchni a jest bardzo skuteczny.
03.01.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
To naprawdę świetny produkt! Używam go stale w kukchni i w łazience.
22.12.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
mocny, skuteczny żel
25.04.2025
0
0
Henryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0
JERZY
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.12.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
21,18 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
COLGATE
Marka:
AJAX
EAN:
5201386080616
Cena za kg:
21,18 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
AJAX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
COLGATE
EAN:
5201386080616

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Duże powierzchnie (podłogi, kafelki): Rozpuścić około 70 ml żelu na 5L wody. Nie trzeba spłukiwać. Małe powierzchnie (umywalka, prysznic, wc, bateria): Nałożyć bezpośrednio bądź za pomocą gąbki. Pozostawić maksymalnie na 10 min, potem spłukać wodą. Nie używać na wapiennych, marmurowych powierzchniach, porowatych, żeliwnych i emaliowanych powierzchniach. Nie mieszać z produktami zawierającymi związki chloru: mogą uwalniać niebezpieczne gazy (chlor). Nie zostawiać płynu na powierzchni dłużej niż 10 min.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Data ważności: 3 lata od daty produkcji na opakowaniu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Środek czyszczący. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.


Informacje producenta

Marka

Ajax


Marka standaryzowana

MarkaAjax

Opis produktu

Eliminuje trudny do usunięcia kamień i osady z mydła, dogłębnie wyczysza.


Dodatkowe informacje

Żel do łazienki Ajax dzięki swojej skutecznej formule zwalcza wszystkie typowe dla łazienki zabrudzenia. Usuwa kamień i osad z mydła w łatwy sposób, bez konieczności szorowania. Pozostawia powierzchnie czyste i błyszczące. Pozostawia w łazience delikatny i świeży zapach czystości.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Cleaners Liquid / Gel

Produkty z kategorii Do usuwania kamienia i osadu z mydła

5.0
z 28 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml

750 ml
22,65 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027
4.8
z 25 opinii
DOMESTOS Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Zero Kamienia 435ml 435 ml

DOMESTOS

Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Zero Kamienia 435ml

435 ml
41,36 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Kamień 435ml 435 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Kamień 435ml

435 ml
45,95 zł/l
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
4.9
z 10 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
5.0
z 31 opinii
AJAX Żel do czyszczenia Łazienki 500ml 500 ml

AJAX

Żel do czyszczenia Łazienki 500ml

500 ml
21,18 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027
5.0
z 10 opinii
SANYTOL Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Eukalitus 500ml 500 ml

SANYTOL

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Eukalitus 500ml

500 ml
27,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 56 opinii
CILLIT BANG Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Zero Kamienia 750ml 750 ml

CILLIT BANG

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Zero Kamienia 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 7 opinii
MEGLIO Płyn do czyszcenia Łazienki w sprayu 650ml 650 ml

MEGLIO

Płyn do czyszcenia Łazienki w sprayu 650ml

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029
5.0
z 8 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml

500 ml
41,98 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2030
4.9
z 42 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml 750 ml

AJAX

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml

750 ml
25,72 zł/l
Cena19,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2028
4.6
z 16 opinii
KRET Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Anty Kamień 620ml 620 ml

KRET

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Anty Kamień 620ml

620 ml
25,79 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2029

Produkty marki AJAX

4.9
z 68 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Zielony 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Zielony 1000ml

1 l
9,59 zł/l
Cena promocyjna9,59 zł
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 22 opinii
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Triple Action 500ml 500 ml

AJAX

Płyn do mycia Szyb w sprayu Triple Action 500ml

500 ml
19,98 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.9
z 29 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Ultra Fresh 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Ultra Fresh 1000ml

1 l
9,75 zł/l
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,75 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028
4.8
z 28 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Soda Oczyszczona i Cytryna 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Soda Oczyszczona i Cytryna 1000ml

1 l
9,75 zł/l
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,75 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
5.0
z 14 opinii
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Crystal 500ml 500 ml

AJAX

Płyn do mycia Szyb w sprayu Crystal 500ml

500 ml
19,98 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.7
z 17 opinii
AJAX Płyn do mycia Szyb w sprayu Zielony 500ml 500 ml

AJAX

Płyn do mycia Szyb w sprayu Zielony 500ml

500 ml
19,98 zł/l
10,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Bzu 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Kwiat Bzu 1000ml

1 l
9,75 zł/l
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2028
4.9
z 42 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml 750 ml

AJAX

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml

750 ml
25,72 zł/l
Cena19,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2028
5.0
z 12 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 750ml 750 ml

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 750ml

750 ml
25,72 zł/l
Cena19,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
AJAX Proszek do czyszczenia podwójnie wybielający 450 g

AJAX

Proszek do czyszczenia podwójnie wybielający

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2029
4.8
z 6 opinii
AJAX Strong&Safe Środek czyszczący uniweralny w sprayu 500 ml

AJAX Strong&Safe

Środek czyszczący uniweralny w sprayu

500 ml
31,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store