Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Kuchnia i łazienka
Odtłuszczające
MEGLIO Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Cytrynowy 750ml
Odtłuszczacz uniwersalny Cytrynowy Meglio 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 32 opinii

MEGLIO Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Cytrynowy 750ml

750 ml
MEGLIO
Włochy

Cena15,99 zł
21,32 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Zastosowanie: Piekarniki, mikrofalówki, meble kuchenne, kominki, grill, okna, fugi, plastikowe meble, żelazka, felgi, kosiarki, tapicerka, sprzęt biurowy, buty sportowe, plamy na ubraniach.


Cechy

skuteczniejszy w walce z tłuszczem*

100 % połysku

*w porównaniu z poprzednią formułą


MEGLIO Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Cytrynowy 750ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 18.02.2029

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
32 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Kultowe meglio, jakość sama w sobie
18.04.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Bożenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0
ANETTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
21,32 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
BOLTON
Marka:
MEGLIO
EAN:
8002015003467
Cena za kg:
21,32 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
MEGLIO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BOLTON
EAN:
8002015003467

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: 1. Spryskać bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię. 2. Spłukać przy użyciu mokrej szmatki. 3. Przetrzeć suchą szmatką, aby uzyskać 100 % Połysku. Trudny do usunięcia tłuszcz i brud: spryskać bezpośrednio na brudną powierzchnię i pozostawić na kilka sekund, następnie spłukać i wytrzeć. Plamy na ubraniach powinny zostać spryskane, następnie ubrania natychmiast wyprane w pralce. W przypadku kolorowych tkanin, powierzchni malowanych oraz innych niż wymienione powyżej, przetestować na niewidocznym miejscu. Nie zawsze nadaje się do drewna. Piekarnik: nagrzać do 40 °-50 °C, następnie wyłączyć. Spryskać na wilgotną szmatkę, przetrzeć, spłukać i pozostawić do wyschnięcia. Urządzenia elektryczne: odłączyć przed czyszczeniem, spryskać na wilgotną szmatkę, przetrzeć powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia. Nie stosować na przezroczystym plastiku, powierzchniach malowanych i delikatnych. Przed użyciem na innych powierzchniach najpierw przetestować na niewielkiej, niewidocznej powierzchni.


Przechowywanie

Data przydatności wydrukowana na opakowaniu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą


Regulacje CLP

działanie żrąceNiebezpieczeństwo

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

MEGLIO ODTŁUSZCZACZ UNIWERSALNY CYTRYNOWY. Środek czyszczący do twardych powierzchni. Zawiera: 2-Aminoetanol. NIEBEZPIECZEŃSTWO Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne/ochronę oczu. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Karta charakterystyki dostępna na www.meglio.pl


Informacje producenta

Marka

Meglo


Marka standaryzowana

MarkaMeglio

Logotypy stron trzecich

Flaga Włoch


Opis produktu

Zastosowanie: Piekarniki, mikrofalówki, meble kuchenne, kominki, grill, okna, fugi, plastikowe meble, żelazka, felgi, kosiarki, tapicerka, sprzęt biurowy, buty sportowe, plamy na ubraniach.


O marce

Meglio to włoska marka skutecznych środków czystości w sprayu, która dostarcza produkty najwyższej jakości.


Dodatkowe informacje

www.boltondet.com www.cleanright.eu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Odtłuszczacz

Wariant uniwersalny cytrynowy

Produkty z kategorii Odtłuszczające

5.0
z 7 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
4.8
z 18 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 750ml

750 ml
22,65 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2027
4.7
z 7 opinii
SANYTOL Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Cytryna 500ml 500 ml

SANYTOL

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Cytryna 500ml

500 ml
27,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2029
5.0
z 32 opinii
MEGLIO Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Cytrynowy 750ml 750 ml

MEGLIO

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Cytrynowy 750ml

750 ml
21,32 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml

500 ml
42,78 zł/l
Cena21,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2027

Produkty marki MEGLIO

4.9
z 7 opinii
MEGLIO Płyn do czyszcenia Łazienki w sprayu 650ml 650 ml

MEGLIO

Płyn do czyszcenia Łazienki w sprayu 650ml

650 ml
27,68 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store