Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Odkamieniacze
DR.BECKMANN Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml
Odkamieniacz do pralek DR.BECKMANN 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 6 opinii

DR.BECKMANN Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml

250 ml
DR.BECKMANN

Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
51,96 zł/l
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (13% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jak to działa... - Usuwa kamień, brud i pozostałości detergentów z niedostępnych części, takich jak bęben i rury - Inhibitory korozji chronią części metalowe - Składniki pielęgnacyjne utrzymują elastyczność uszczelki gumowej - Moc esencji octowej - Pozostawia świeży cytrynowy zapach Wkład w ochronę środowiska... - Dla długiej żywotności pralki - Łatwo biodegradowalny - Opakowanie przeznaczone do recyklingu - Wyprodukowano przy zastosowaniu 100% odnawialnej energii elektrycznej


Cechy

z efektywną esencją octową

cytrynowy zapach

usuwa kamień

usuwa brud i osady

chroni części wewnętrzne

94 % naturalnych składników*

* Skład obejmujący wodę


DR.BECKMANN Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 21.02.2031
Dostępne warianty
DR.BECKMANN Odkamieniacz w płynie uniwersalny 250ml
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze z niego niekorzystałem, więc ocena oparta bardziej na jakości produktów tej firmy.
17.02.2026
0
1
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
51,96 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
DR. BECKMANN GROUP P
Marka:
DR.BECKMANN
EAN:
4008455555010
Cena za kg:
51,96 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
DR.BECKMANN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DR. BECKMANN GROUP P
EAN:
4008455555010

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Jak używać... 1. Do czyszczenia zewnętrznego: wlać 10 ml (2-3 kropelki lub 2 łyżeczki) płynu na gąbkę, przetrzeć i wyczyścić szufladę na detergent, szybę i gumową uszczelkę. 2. Części wewnętrzne: wlać pozostałą zawartość butelki (240 ml) do głównej komory na detergent i uruchomić cykl prania zasadniczego (co najmniej 40°C) bez prania wstępnego, bez detergentu i bez prania. Wskazówka: dla optymalnych rezultatów stosować raz w miesiącu. Ważne informacje - Należy bezwzględnie przestrzegać instrukcji producenta.


Przechowywanie

Termin przydatności: 5 lat od daty produkcji. Patrz nadruk na produkcie.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci


Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

DR. BECKMANN ODKAMIENIACZ DO PRALEK WYKORZYSTUJĄCY MOC OCTU Uwaga! Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawiera LIMONENE. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.


Informacje producenta

Marka

Dr. Beckmann


Marka standaryzowana

MarkaDr. Beckmann

Logotypy stron trzecich

Cleanright.eu

Flaga Niemiec


Opis produktu

Jak to działa... - Usuwa kamień, brud i pozostałości detergentów z niedostępnych części, takich jak bęben i rury - Inhibitory korozji chronią części metalowe - Składniki pielęgnacyjne utrzymują elastyczność uszczelki gumowej - Moc esencji octowej - Pozostawia świeży cytrynowy zapach Wkład w ochronę środowiska... - Dla długiej żywotności pralki - Łatwo biodegradowalny - Opakowanie przeznaczone do recyklingu - Wyprodukowano przy zastosowaniu 100% odnawialnej energii elektrycznej


Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Odkamieniacz do pralek

Wariant wykorzystujący moc octu

Produkty z kategorii Odkamieniacze

5.0
z 21 opinii

18% taniej

CALGON Żel zmiękczający wodę do Pralki 1500ml 1.5 l

CALGON

Żel zmiękczający wodę do Pralki 1500ml

1.5 l
26,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna39,99 zł
48,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2028
4.7
z 24 opinii

19% taniej

BRYZA Płyn do czyszczenia Pralki Lemon 250ml 250 ml

BRYZA

Płyn do czyszczenia Pralki Lemon 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 13 opinii

30% taniej

CALGON Tabletki zmiękczające wodę do Pralki 30 szt. 1 szt

CALGON

Tabletki zmiękczające wodę do Pralki 30 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna39,99 zł
56,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2028
4.8
z 6 opinii
DR.BECKMANN Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.9
z 21 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Pralki 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Pralki 250ml

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2031
4.7
z 11 opinii
LUDWIK Odkamieniacz w proszku 6x20g 120 g

LUDWIK

Odkamieniacz w proszku 6x20g

120 g
108,25 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028
4.8
z 12 opinii
DR.BECKMANN Odkamieniacz w płynie uniwersalny 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odkamieniacz w płynie uniwersalny 250ml

250 ml
63,80 zł/l
Cena15,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2028
5.0
z 4 opinii
DR.BECKMANN Tabletki do czyszczenia Ekspresów do Kawy 6 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Tabletki do czyszczenia Ekspresów do Kawy 6 szt.

1 szt
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027
5.0
z 12 opinii
DR.BECKMANN Proszek do czyszczenia Pralki 250g 250 g

DR.BECKMANN

Proszek do czyszczenia Pralki 250g

250 g
54,76 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2028
4.9
z 15 opinii
CALGON Tabletki zmiękczające wodę do Pralki 15 szt. 1 szt

CALGON

Tabletki zmiękczające wodę do Pralki 15 szt.

1 szt
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028
4.9
z 51 opinii
CALGON Żel zmiękczający wodę do Pralki 750ml 750 ml

CALGON

Żel zmiękczający wodę do Pralki 750ml

750 ml
38,60 zł/l
Cena28,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027

Produkty marki DR.BECKMANN

5.0
z 5 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Lodówki w sprayu 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Lodówki w sprayu 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
5.0
z 24 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt.

1 szt
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2028
4.9
z 23 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Płyty Indukcyjnej i Stali Nierdzewnej w sprayu 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Płyty Indukcyjnej i Stali Nierdzewnej w sprayu 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 5 opinii
DR.BECKMANN Pasta czyszcząca uniwersalna 550g 550 g

DR.BECKMANN

Pasta czyszcząca uniwersalna 550g

550 g
29,07 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
5.0
z 8 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml 1 szt

DR.BECKMANN

Odplamiacz precyzyjny w sprayu Dezodorant i Pot 250ml

1 szt
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 16 opinii
DR.BECKMANN Mydełko do odplamiania 100 g

DR.BECKMANN

Mydełko do odplamiania

100 g
89,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2028
3.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Sól do odplamiania tkanin białych 400 g

DR.BECKMANN

Sól do odplamiania tkanin białych

400 g
48,97 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.5
z 2 opinii
DR.BECKMANN Piana odplamiająca w sprayu 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Piana odplamiająca w sprayu 500ml

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
5.0
z 27 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Fresh Blossom 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2029
5.0
z 2 opinii
DR.BECKMANN Płyn do płukania 14 prań Neutralizator Zapachów 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Płyn do płukania 14 prań Neutralizator Zapachów 500ml

500 ml
25,98 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2031
4.9
z 24 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące uniwersalne 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące uniwersalne 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
5.0
z 3 opinii
DR.BECKMANN Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odplamiacz uniwersalny ze szczoteczką 250ml

250 ml
59,96 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2028
4.7
z 9 opinii
DR.BECKMANN Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki piorące do tkanin kolorowych Orange&Peach 20 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Sól do odplamiania tkanin kolorowych 400 g

DR.BECKMANN

Sól do odplamiania tkanin kolorowych

400 g
37,48 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
4.9
z 18 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt.

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027
4.9
z 21 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Pralki 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Pralki 250ml

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store