Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Domowe porządki
Odkamieniacze

Odkamieniacze

Wróć do Domowe porządki




5.0
z 21 opinii

18% taniej

CALGON Żel zmiękczający wodę do Pralki 1500ml 1.5 l

CALGON

Żel zmiękczający wodę do Pralki 1500ml

1.5 l
26,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna39,99 zł
48,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2028

4.7
z 24 opinii

19% taniej

BRYZA Płyn do czyszczenia Pralki Lemon 250ml 250 ml

BRYZA

Płyn do czyszczenia Pralki Lemon 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 13 opinii

30% taniej

CALGON Tabletki zmiękczające wodę do Pralki 30 szt. 1 szt

CALGON

Tabletki zmiękczające wodę do Pralki 30 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna39,99 zł
56,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2028

4.8
z 6 opinii
DR.BECKMANN Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

4.9
z 21 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Pralki 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Pralki 250ml

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2031

4.7
z 11 opinii
LUDWIK Odkamieniacz w proszku 6x20g 120 g

LUDWIK

Odkamieniacz w proszku 6x20g

120 g
108,25 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028

4.8
z 12 opinii
DR.BECKMANN Odkamieniacz w płynie uniwersalny 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odkamieniacz w płynie uniwersalny 250ml

250 ml
63,80 zł/l
Cena15,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2028

5.0
z 12 opinii
DR.BECKMANN Proszek do czyszczenia Pralki 250g 250 g

DR.BECKMANN

Proszek do czyszczenia Pralki 250g

250 g
54,76 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2028

5.0
z 4 opinii
DR.BECKMANN Tabletki do czyszczenia Ekspresów do Kawy 6 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Tabletki do czyszczenia Ekspresów do Kawy 6 szt.

1 szt
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027

4.9
z 15 opinii
CALGON Tabletki zmiękczające wodę do Pralki 15 szt. 1 szt

CALGON

Tabletki zmiękczające wodę do Pralki 15 szt.

1 szt
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028

4.9
z 51 opinii
CALGON Żel zmiękczający wodę do Pralki 750ml 750 ml

CALGON

Żel zmiękczający wodę do Pralki 750ml

750 ml
38,60 zł/l
Cena28,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store