Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Odkamieniacze
BRYZA Płyn do czyszczenia Pralki Lemon 250ml
Płyn do czyszczenia pralki lemon BRYZA 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

19% taniej

4.7
z 24 opinii

BRYZA Płyn do czyszczenia Pralki Lemon 250ml

250 ml
BRYZA
Portugalia

Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
51,96 zł/l
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (19% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

6 korzyści zwalcza brzydki zapach usuwa brud i osady czyści wewnętrzne części pralki chroni pralkę nadaje świeżość biodegradowalna formuła Nasza unikalna formuła: Czyści i usuwa brud i resztki detergentów z wnętrza pralki. Utrzymuje wewnętrzne części pralki w czystości, aby zapewnić jej działanie na optymalnym poziomie. Pozostawia przyjemny, świeży i długotrwały zapach. Dlaczego biodegradowalna formuła? Nasza formuła zawiera składniki, które w naturalny sposób rozkładają się do prostych związków organicznych oraz nieorganicznych.


Cechy

płyn do czyszczenia pralki nr 1 w Polsce

specjalny dla Twojej pralki


BRYZA Płyn do czyszczenia Pralki Lemon 250ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2028
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
24 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
71%
4
29%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Cena, mimo promocji, wysoka
14.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
OK, skuteczny, ładnie pachnie
03.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.04.2026
0
0
Błażej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
DARYA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Viktoriia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.10.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.08.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.08.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2025
0
0
Peter
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.07.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
51,96 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
E.H. (POLAND) SPÓŁKA
Marka:
BRYZA
EAN:
5908252011810
Cena za kg:
51,96 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
BRYZA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
E.H. (POLAND) SPÓŁKA
EAN:
5908252011810

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Dla optymalnych rezultatów używaj raz w miesiącu zgodnie z poniższą instrukcją: 1. Upewnij się, że pralka jest pusta. 2. Nanieś niewielką ilość produktu na gąbkę i ręcznie wyczyść szufladę na detergenty. Gąbka nie jest częścią zestawu. 3. Wlej pozostałą zawartość butelki do przegródki na detergent. 4. Uruchom pustą pralkę nastawiając standardowy cykl prania bawełny w temperaturze 60 °C. 5. Po zakończonym pustym cyklu usuń ewentualne resztki brudu z uszczelek bębna i drzwiczek pralki przy pomocy gąbki.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Cleanright.eu - www.cleanright.eu, Członek Karty


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przed użyciem przeczytać etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Przechowywać produkt z dala od żywności i napojów. Jeśli produkt dostanie się do oczu, dobrze wypłukać dużą ilością wody. Nie połykać. W przypadku połknięcia zgłosić się pod opiekę lekarza.


Informacje producenta

Marka

Bryza


Marka standaryzowana

MarkaBryza

Logotypy stron trzecich

Cleanright.eu

Green Dot


Opis produktu

6 korzyści zwalcza brzydki zapach usuwa brud i osady czyści wewnętrzne części pralki chroni pralkę nadaje świeżość biodegradowalna formuła Nasza unikalna formuła: Czyści i usuwa brud i resztki detergentów z wnętrza pralki. Utrzymuje wewnętrzne części pralki w czystości, aby zapewnić jej działanie na optymalnym poziomie. Pozostawia przyjemny, świeży i długotrwały zapach. Dlaczego biodegradowalna formuła? Nasza formuła zawiera składniki, które w naturalny sposób rozkładają się do prostych związków organicznych oraz nieorganicznych.


O marce

Bryza Czystość, którą poczujesz


Dodatkowe informacje

więcej informacji o składnikach na www.rbeuroinfo.com www.cleanright.eu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Płyn do czyszczenia pralki

Wariant Lemon

Produkty z kategorii Odkamieniacze

5.0
z 21 opinii

18% taniej

CALGON Żel zmiękczający wodę do Pralki 1500ml 1.5 l

CALGON

Żel zmiękczający wodę do Pralki 1500ml

1.5 l
26,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna39,99 zł
48,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2028
4.7
z 24 opinii

19% taniej

BRYZA Płyn do czyszczenia Pralki Lemon 250ml 250 ml

BRYZA

Płyn do czyszczenia Pralki Lemon 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 13 opinii

30% taniej

CALGON Tabletki zmiękczające wodę do Pralki 30 szt. 1 szt

CALGON

Tabletki zmiękczające wodę do Pralki 30 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna39,99 zł
56,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2028
4.8
z 6 opinii
DR.BECKMANN Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odkamieniacz w płynie do Pralki Cytryna 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.9
z 21 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Pralki 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Pralki 250ml

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2031
4.7
z 11 opinii
LUDWIK Odkamieniacz w proszku 6x20g 120 g

LUDWIK

Odkamieniacz w proszku 6x20g

120 g
108,25 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028
4.8
z 12 opinii
DR.BECKMANN Odkamieniacz w płynie uniwersalny 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Odkamieniacz w płynie uniwersalny 250ml

250 ml
63,80 zł/l
Cena15,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2028
5.0
z 12 opinii
DR.BECKMANN Proszek do czyszczenia Pralki 250g 250 g

DR.BECKMANN

Proszek do czyszczenia Pralki 250g

250 g
54,76 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2028
5.0
z 4 opinii
DR.BECKMANN Tabletki do czyszczenia Ekspresów do Kawy 6 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Tabletki do czyszczenia Ekspresów do Kawy 6 szt.

1 szt
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027
4.9
z 15 opinii
CALGON Tabletki zmiękczające wodę do Pralki 15 szt. 1 szt

CALGON

Tabletki zmiękczające wodę do Pralki 15 szt.

1 szt
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028
4.9
z 51 opinii
CALGON Żel zmiękczający wodę do Pralki 750ml 750 ml

CALGON

Żel zmiękczający wodę do Pralki 750ml

750 ml
38,60 zł/l
Cena28,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027

Produkty marki BRYZA

4.9
z 17 opinii

17% taniej

BRYZA Proszek do prania tkanin kolorowych 30 prań 1950g 1.95 kg

BRYZA

Proszek do prania tkanin kolorowych 30 prań 1950g

1.95 kg
13,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
31,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2028
5.0
z 16 opinii

17% taniej

BRYZA Proszek do prania tkanin białych 30 prań 1950g 1.95 kg

BRYZA

Proszek do prania tkanin białych 30 prań 1950g

1.95 kg
13,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
31,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2028
5.0
z 10 opinii
BRYZA Proszek do prania tkanin kolorowych 70 prań 4550g 4.55 kg

BRYZA

Proszek do prania tkanin kolorowych 70 prań 4550g

4.55 kg
11,58 zł/kg
Cena52,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2028
5.0
z 7 opinii
BRYZA Proszek do prania tkanin kolorowych 55 prań 3575g 3.575 kg

BRYZA

Proszek do prania tkanin kolorowych 55 prań 3575g

3.575 kg
13,70 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2053
4.7
z 7 opinii
BRYZA Proszek do prania tkanin białych 55 prań 3575g 3.575 kg

BRYZA

Proszek do prania tkanin białych 55 prań 3575g

3.575 kg
13,70 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2027
4.9
z 19 opinii
BRYZA Proszek do prania tkanin kolorowych 90 prań 5850g 1 szt

BRYZA

Proszek do prania tkanin kolorowych 90 prań 5850g

1 szt
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2028
5.0
z 2 opinii
BRYZA Kapsułki do prania tkanin kolorowych 40 szt. 1 szt

BRYZA

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 40 szt.

1 szt
Cena45,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2028
4.7
z 7 opinii
BRYZA Kapsułki do prania tkanin kolorowych Spring Freshness 50 szt. 1 szt

BRYZA

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Spring Freshness 50 szt.

1 szt
Cena55,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
BRYZA Kapsułki do prania tkanin kolorowych 50 szt. 1 szt

BRYZA

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 50 szt.

1 szt
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store