Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Dodatki do prania i suszenia
Chusteczki
DER WASCHKONIG Chusteczki wyłapujące kolor 20 szt.
Chusteczki wyłapujące kolor 20 szt. Der Waschkönig 20.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 44 opinii

DER WASCHKONIG Chusteczki wyłapujące kolor 20 szt.

1 szt
DER WASCHKONIG
Chiny

Cena8,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 09.03.2029

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
44 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ulatwiaja pranie kolorowych rzeczy. Można różne kolorki razem wrzucać do pralki i nie ma zmartwienia że coś sie pofarbuje👍️
13.12.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Z reg¨ły się sprawdzają
24.08.2025
0
0
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Bolesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
EDG
Marka:
DER WASCHKONIG
EAN:
4260418932171
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
DER WASCHKONIG
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EDG
EAN:
4260418932171

Produkty z kategorii Chusteczki

5.0
z 24 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 40 szt.

1 szt
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2028
5.0
z 25 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 24 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 24 szt.

1 szt
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
4.9
z 23 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 12 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki wyłapujące kolor i usuwające brud 12 szt.

1 szt
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
4.9
z 18 opinii
DR.BECKMANN Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Chusteczki aktywnie wybielające 15 szt.

1 szt
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027
5.0
z 44 opinii
DER WASCHKONIG Chusteczki wyłapujące kolor 20 szt. 1 szt

DER WASCHKONIG

Chusteczki wyłapujące kolor 20 szt.

1 szt
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029
5.0
z 16 opinii
VANISH Chusteczki wyłapujące kolor 30 szt. 1 szt

VANISH

Chusteczki wyłapujące kolor 30 szt.

1 szt
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2028

Produkty marki DER WASCHKONIG

4.9
z 26 opinii
DER WASCHKONIG Żel do prania tkanin kolorowych 110 prań 3305ml 3.305 l

DER WASCHKONIG

Żel do prania tkanin kolorowych 110 prań 3305ml

3.305 l
7,56 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 15 opinii
DER WASCHKONIG Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 110 prań 3305ml 3.305 l

DER WASCHKONIG

Żel do prania tkanin ciemnych i czarnych 110 prań 3305ml

3.305 l
7,56 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
4.8
z 25 opinii
DER WASCHKONIG Żel do prania uniwersalny 110 prań 3.305 l

DER WASCHKONIG

Żel do prania uniwersalny 110 prań

3.305 l
7,56 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store