Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny i żele do prania
Płyny
Uniwersalne
Średnie 1-3l
VIZIR Płyn do prania uniwersalny 50 prań 2250ml
Płyn uniwersalny do prania 50 prań VIZIR 2.25l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 8 opinii

VIZIR Płyn do prania uniwersalny 50 prań 2250ml

2.25 l
VIZIR

Cena56,99 zł
25,33 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Płyn do prania Vizir Color zapewnia Tobie i całej Twojej rodzinie dokładne pranie tkanin i zachowanie żywych kolorów w temperaturze 30 stopni i krótkich cyklach. Nie musisz już martwić się o osady pozostawiane na tkaninach przez płyn do prania. Wystarczy jeden detergent, który dba o białe i kolorowe tkaniny przy każdym praniu i pozostawia świeży zapach na ubraniach.


Cechy

DOKŁADNE PRANIE: Płyn do prania Vizir zapewnia dokładne pranie tkanin i zachowanie żywych kolorów w temperaturze 30 stopni i krótkich cyklach

Bardziej skoncentrowana formuła

Zachwycający zapach

Łatwe dozowanie i nalewanie

Poddaj recyklingowi zgodnie z lokalnymi przepisami


VIZIR Płyn do prania uniwersalny 50 prań 2250ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2027

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
B dobry olyn
05.01.2026
0
0
AGNIESZKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2026
0
0
Regina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.12.2025
0
0
Olena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Stanisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.08.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2025
0
0
Stanisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
25,33 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
2.25 l
Dostawca:
NAVO
Marka:
VIZIR
EAN:
8700216669375
Cena za kg:
25,33 zł/l
Pojemność:
2.25 l
Marka:
VIZIR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NAVO
EAN:
8700216669375

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

DOZUJ ODPOWIEDNIO DO WIELKOŚCI BĘBNA PRALKI.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawiera Benzisothiazolinone. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.


Informacje producenta

Marka

Vizir


Marka standaryzowana

MarkaVizir

Opis produktu

Płyn do prania Vizir Color zapewnia Tobie i całej Twojej rodzinie dokładne pranie tkanin i zachowanie żywych kolorów w temperaturze 30 stopni i krótkich cyklach. Nie musisz już martwić się o osady pozostawiane na tkaninach przez płyn do prania. Wystarczy jeden detergent, który dba o białe i kolorowe tkaniny przy każdym praniu i pozostawia świeży zapach na ubraniach.

Produkty z kategorii Płyny

5.0
z 16 opinii

17% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań Blossom 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań Blossom 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
59,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2031
4.9
z 32 opinii
WOOLITE Płyn do prania tkanin delikatnych i wełny 30 prań 1800ml 1.8 l

WOOLITE

Płyn do prania tkanin delikatnych i wełny 30 prań 1800ml

1.8 l
14,44 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
5.0
z 8 opinii

17% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin sportowych 60 prań 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin sportowych 60 prań 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
59,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
5.0
z 12 opinii

17% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 60 prań 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 60 prań 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
59,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
5.0
z 3 opinii
ARIEL Płyn do prania uniwersalny 60 prań Sensitive 2700ml 2.7 l

ARIEL

Płyn do prania uniwersalny 60 prań Sensitive 2700ml

2.7 l
29,81 zł/l
Frisco poleca
Cena80,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2030
5.0
z 2 opinii
ARIEL Płyn do prania uniwersalny 40 prań 1.8 l

ARIEL

Płyn do prania uniwersalny 40 prań

1.8 l
41,66 zł/l
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.7
z 9 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do prania uniwersalny 32 prania 1.595 l

FELCE AZZURRA

Płyn do prania uniwersalny 32 prania

1.595 l
16,92 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
4.6
z 5 opinii
SODASAN Płyn do prania uniwersalny 20 prań Limonka 1500ml 1.5 l

SODASAN

Płyn do prania uniwersalny 20 prań Limonka 1500ml

1.5 l
24,66 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2028
4.5
z 6 opinii
SODASAN Płyn do prania uniwersalny 20 prań Sensitiv 1500ml 1.5 l

SODASAN

Płyn do prania uniwersalny 20 prań Sensitiv 1500ml

1.5 l
24,66 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
4.8
z 10 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 40 prań 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 40 prań 2000ml

2 l
20,93 zł/l
Cena41,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 5 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 75 prań Blossom 3750ml 3.75 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 75 prań Blossom 3750ml

3.75 l
17,33 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
5.0
z 2 opinii
SANYTOL Środek czyszczący w sprayu Przeciw Roztoczom i Pluskwom 300ml 300 ml

SANYTOL

Środek czyszczący w sprayu Przeciw Roztoczom i Pluskwom 300ml

300 ml
83,30 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2028
4.9
z 8 opinii
VIZIR Płyn do prania uniwersalny 50 prań 2250ml 2.25 l

VIZIR

Płyn do prania uniwersalny 50 prań 2250ml

2.25 l
25,33 zł/l
Cena56,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 4 opinii
ARIEL +Touch Of Lenor Płyn uniwersalny do prania 30 prań 1.35 l

ARIEL +Touch Of Lenor

Płyn uniwersalny do prania 30 prań

1.35 l
50,36 zł/l
Cena67,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2029
5.0
z 1 opinii
ARIEL +Touch Of Lenor Płyn do prania uniwersalny 30 prań 1.35 l

ARIEL +Touch Of Lenor

Płyn do prania uniwersalny 30 prań

1.35 l
50,36 zł/l
Cena67,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
4.8
z 4 opinii
ARIEL Mountain Spring Płyn uniwersalny do prania 40 prań 1.8 l

ARIEL Mountain Spring

Płyn uniwersalny do prania 40 prań

1.8 l
35,16 zł/l
Cena63,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2027

Produkty marki VIZIR

5.0
z 2 opinii
VIZIR Płyn do prania uniwersalny 80 prań 3600ml 3.6 l

VIZIR

Płyn do prania uniwersalny 80 prań 3600ml

3.6 l
21,39 zł/l
Cena76,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
4.9
z 8 opinii
VIZIR Proszek do prania tkanin kolorowych 60 prań 3.3 kg

VIZIR

Proszek do prania tkanin kolorowych 60 prań

3.3 kg
24,24 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
5.0
z 9 opinii
VIZIR Alpine Fresh Proszek do prania białych i jasnych tkanin 60 prań 3.3 kg

VIZIR Alpine Fresh

Proszek do prania białych i jasnych tkanin 60 prań

3.3 kg
24,24 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
5.0
z 9 opinii
VIZIR Proszek do prania tkanin kolorowych 44 prań 2.42 kg

VIZIR

Proszek do prania tkanin kolorowych 44 prań

2.42 kg
27,06 zł/kg
Cena65,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store