Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny i żele do prania
Żele
Uniwersalne
Duże >3l
E Żel do prania tkanin kolorowych i ciemnych 60 prań Aromatherapy Orchidea 2700ml
Żel do prania do kolorowych i ciemnych tkanin Orchidea (60 prań) XXL Aromatherapy E 2.70l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

20% taniej

E Żel do prania tkanin kolorowych i ciemnych 60 prań Aromatherapy Orchidea 2700ml

2.7 l
E
Austria

Promocja
Cena promocyjna44,99 zł
16,66 zł/l
55,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (20% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Aromaterapia Orchidea zawiera perfumy poprawiające nastrój, które wniosą kuszące zapachy do Twojej codzienności, jednocześnie zapewniając długotrwałą świeżość prania. Silnie czyści nawet w niskich temperaturach, co pozwala na oszczędność energii. Pierzesz dużo, pierzesz z E.


Cechy

oszczędza energię

aktywny w zimnej wodzie


E Żel do prania tkanin kolorowych i ciemnych 60 prań Aromatherapy Orchidea 2700ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 17.01.2031
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
16,66 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
2.7 l
Dostawca:
HENKEL
Marka:
E
EAN:
9000101804508
Cena za kg:
16,66 zł/l
Pojemność:
2.7 l
Marka:
E
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000101804508

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą


Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Płynny środek do prania tkanin kolorowych. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Zawiera 1,2-benzoizothiazol-3(2H)-on. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.


Informacje producenta

Marka

E


Marka producenta

MarkaHenkel

Marka standaryzowana

MarkaE

Podmarka

Podmarka Aromaterapia


Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Aromaterapia Orchidea zawiera perfumy poprawiające nastrój, które wniosą kuszące zapachy do Twojej codzienności, jednocześnie zapewniając długotrwałą świeżość prania. Silnie czyści nawet w niskich temperaturach, co pozwala na oszczędność energii. Pierzesz dużo, pierzesz z E.


Dodatkowe informacje

Dbaj o środowisko - pierz w niskich temperaturach 20° 30° 40° 60° 95° www.cleanright.eu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Płynny środek do prania

Wariant do kolorowych i ciemnych tkanin orchidea

Produkty z kategorii Żele

20% taniej

E Żel do prania tkanin kolorowych i ciemnych 60 pra�ń Aromatherapy Orchidea 2700ml 2.7 l

E

Żel do prania tkanin kolorowych i ciemnych 60 prań Aromatherapy Orchidea 2700ml

2.7 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna44,99 zł
55,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
4.8
z 25 opinii
DER WASCHKONIG Żel do prania uniwersalny 110 prań 3.305 l

DER WASCHKONIG

Żel do prania uniwersalny 110 prań

3.305 l
7,56 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031

Produkty marki E

28% taniej

E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 24 szt. 1 szt

E

Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 24 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

20% taniej

E Żel do prania tkanin białych i jasnych 66 prań 2970ml 2.97 l

E

Żel do prania tkanin białych i jasnych 66 prań 2970ml

2.97 l
15,15 zł/l
Promocja
Cena promocyjna44,99 zł
55,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
E XXL Proszek do prania do białych i jasnych tkanin 3.3 kg

E XXL

Proszek do prania do białych i jasnych tkanin

3.3 kg
16,97 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
E XXL Proszek do prania do kolorowych i ciemnych tkanin 3.3 kg

E XXL

Proszek do prania do kolorowych i ciemnych tkanin

3.3 kg
16,97 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
E Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Różana Łąka 1100ml 1.1 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Różana Łąka 1100ml

1.1 l
16,35 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
E Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Delikatny 1100ml 1.1 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Delikatny 1100ml

1.1 l
16,35 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
E Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Harmonia Kwiatów 1100ml 1.1 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Harmonia Kwiatów 1100ml

1.1 l
16,35 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Nuta Elegancji 1012ml 1.012 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Nuta Elegancji 1012ml

1.012 l
16,75 zł/l
Cena16,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Stylowy Blask 1012ml 1.012 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Stylowy Blask 1012ml

1.012 l
16,75 zł/l
Cena16,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatherapy Orchidea&Olejek Makadamia 1012ml 1.012 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatherapy Orchidea&Olejek Makadamia 1012ml

1.012 l
16,75 zł/l
Cena16,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2027
E Proszek do prania tkanin białych i jasnych 30 prań 1650g 1.65 kg

E

Proszek do prania tkanin białych i jasnych 30 prań 1650g

1.65 kg
22,42 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
E XXL Aromatherapy Proszek do prania do kolorowych i ciemnych tkanin Orchidea 2.97 kg

E XXL Aromatherapy

Proszek do prania do kolorowych i ciemnych tkanin Orchidea

2.97 kg
18,85 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
E Aromatherapy Proszek do prania tkanin kolorowych 27 prań 1.485 kg

E Aromatherapy

Proszek do prania tkanin kolorowych 27 prań

1.485 kg
25,58 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
E Proszek do prania kolorowych i ciemnych tkanin 75 prań 4.125 kg

E

Proszek do prania kolorowych i ciemnych tkanin 75 prań

4.125 kg
15,76 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
E Proszek do prania jasnych i białych tkanin 75 prań 4125g 4.125 kg

E

Proszek do prania jasnych i białych tkanin 75 prań 4125g

4.125 kg
15,76 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 48 szt. 576 g

E

Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 48 szt.

576 g
97,20 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store