Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Proszki do prania
Do koloru
Małe <2kg
E Aromatherapy Proszek do prania tkanin kolorowych 27 prań
Proszek do prania tkanin kolorowych 27 prań Aromatherapy E 1.49kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

E Aromatherapy Proszek do prania tkanin kolorowych 27 prań

1.485 kg
E
Polska

Cena37,99 zł
25,58 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 29.01.2031
Parametry
Cena za kg:
25,58 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1.485 kg
Dostawca:
HENKEL
Marka:
E
EAN:
9000101808964
Cena za kg:
25,58 zł/kg
Waga:
1.485 kg
Marka:
E
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000101808964

Produkty z kategorii Do koloru

4.9
z 17 opinii

17% taniej

BRYZA Proszek do prania tkanin kolorowych 30 prań 1950g 1.95 kg

BRYZA

Proszek do prania tkanin kolorowych 30 prań 1950g

1.95 kg
13,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
31,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2028
5.0
z 37 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Deep Clean Color 1100g 1.1 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Deep Clean Color 1100g

1.1 kg
31,81 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 8 opinii
ARIEL Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Alpine Color 1100g 1.1 kg

ARIEL

Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Alpine Color 1100g

1.1 kg
37,26 zł/kg
Cena40,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
E Aromatherapy Proszek do prania tkanin kolorowych 27 prań 1.485 kg

E Aromatherapy

Proszek do prania tkanin kolorowych 27 prań

1.485 kg
25,58 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
5.0
z 5 opinii
DALLI Color Proszek do prania 16 prań 1.04 kg

DALLI Color

Proszek do prania 16 prań

1.04 kg
21,14 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

Produkty marki E

28% taniej

E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 24 szt. 1 szt

E

Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 24 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

20% taniej

E Żel do prania tkanin kolorowych i ciemnych 60 prań Aromatherapy Orchidea 2700ml 2.7 l

E

Żel do prania tkanin kolorowych i ciemnych 60 prań Aromatherapy Orchidea 2700ml

2.7 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna44,99 zł
55,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031

20% taniej

E Żel do prania tkanin białych i jasnych 66 prań 2970ml 2.97 l

E

Żel do prania tkanin białych i jasnych 66 prań 2970ml

2.97 l
15,15 zł/l
Promocja
Cena promocyjna44,99 zł
55,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031
E Proszek do prania jasnych i białych tkanin 75 prań 4125g 4.125 kg

E

Proszek do prania jasnych i białych tkanin 75 prań 4125g

4.125 kg
15,76 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
E Proszek do prania tkanin białych i jasnych 30 prań 1650g 1.65 kg

E

Proszek do prania tkanin białych i jasnych 30 prań 1650g

1.65 kg
22,42 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
E Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Różana Łąka 1100ml 1.1 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Różana Łąka 1100ml

1.1 l
16,35 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
E Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Delikatny 1100ml 1.1 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Delikatny 1100ml

1.1 l
16,35 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
E Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Harmonia Kwiatów 1100ml 1.1 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Harmonia Kwiatów 1100ml

1.1 l
16,35 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Nuta Elegancji 1012ml 1.012 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Nuta Elegancji 1012ml

1.012 l
16,75 zł/l
Cena16,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Stylowy Blask 1012ml 1.012 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Stylowy Blask 1012ml

1.012 l
16,75 zł/l
Cena16,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatherapy Orchidea&Olejek Makadamia 1012ml 1.012 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatherapy Orchidea&Olejek Makadamia 1012ml

1.012 l
16,75 zł/l
Cena16,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2027
E XXL Proszek do prania do białych i jasnych tkanin 3.3 kg

E XXL

Proszek do prania do białych i jasnych tkanin

3.3 kg
16,97 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
E XXL Proszek do prania do kolorowych i ciemnych tkanin 3.3 kg

E XXL

Proszek do prania do kolorowych i ciemnych tkanin

3.3 kg
16,97 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
E XXL Aromatherapy Proszek do prania do kolorowych i ciemnych tkanin Orchidea 2.97 kg

E XXL Aromatherapy

Proszek do prania do kolorowych i ciemnych tkanin Orchidea

2.97 kg
18,85 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
E Proszek do prania kolorowych i ciemnych tkanin 75 prań 4.125 kg

E

Proszek do prania kolorowych i ciemnych tkanin 75 prań

4.125 kg
15,76 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
E Żel do prania tkanin białych i jasnych 33 prania 1485ml 1.485 l

E

Żel do prania tkanin białych i jasnych 33 prania 1485ml

1.485 l
24,24 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-12-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store