Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny do płukania
Płyny
Małe <1l
TESORI D ORIENTE Skoncentrowany Płyn do płukania 38 prań Thalasso Therapy 760ml
Płyn do płukania tkanin Thalasso Therapy TESORI D ORIENTE 760ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 15 opinii

TESORI D ORIENTE Skoncentrowany Płyn do płukania 38 prań Thalasso Therapy 760ml

760 ml
TESORI D ORIENTE
Włochy

Cena15,99 zł
21,04 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt chwilowo niedostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.09.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Laura
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Yuliia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2025
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
21,04 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
760 ml
Dostawca:
EDG
Marka:
TESORI D ORIENTE
EAN:
8008970055251
Cena za kg:
21,04 zł/l
Pojemność:
760 ml
Marka:
TESORI D ORIENTE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EDG
EAN:
8008970055251

Produkty z kategorii Płyny

4.9
z 30 opinii
LENOR Płyn do płukania 38 prań Spring Awakening 798ml 798 ml

LENOR

Płyn do płukania 38 prań Spring Awakening 798ml

798 ml
18,78 zł/l
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2028
4.9
z 19 opinii
Nowość
LENOR Hipoalergiczny Płyn do płukania 38 prań Sensitive 798ml 798 ml

LENOR

Hipoalergiczny Płyn do płukania 38 prań Sensitive 798ml

798 ml
18,78 zł/l
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2028
4.9
z 13 opinii
LENOR Płyn do płukania 32 prania Orchid&Vanilla 675ml 675 ml

LENOR

Płyn do płukania 32 prania Orchid&Vanilla 675ml

675 ml
22,21 zł/l
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 4 opinii
SANYTOL Płyn do prania uniwersalny dezynfekujący 12 prań 500ml 500 ml

SANYTOL

Płyn do prania uniwersalny dezynfekujący 12 prań 500ml

500 ml
29,98 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Wind 700ml 700 ml

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Wind 700ml

700 ml
43,50 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 4 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Sensitive 700ml 700 ml

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Sensitive 700ml

700 ml
43,50 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 5 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Pink Blossom 700ml 700 ml

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Pink Blossom 700ml

700 ml
43,50 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 2 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Tropical Sunset 700ml 700 ml

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Tropical Sunset 700ml

700 ml
43,50 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2028
4.9
z 31 opinii
TESORI D ORIENTE Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Ayurveda 760ml 760 ml

TESORI D ORIENTE

Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Ayurveda 760ml

760 ml
21,04 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2029
5.0
z 19 opinii
TESORI D ORIENTE Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Białe Piżmo 760ml 760 ml

TESORI D ORIENTE

Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Białe Piżmo 760ml

760 ml
21,04 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

Produkty marki TESORI D ORIENTE

4.9
z 31 opinii
TESORI D ORIENTE Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Ayurveda 760ml 760 ml

TESORI D ORIENTE

Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Ayurveda 760ml

760 ml
21,04 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2029
5.0
z 19 opinii
TESORI D ORIENTE Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Białe Piżmo 760ml 760 ml

TESORI D ORIENTE

Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Białe Piżmo 760ml

760 ml
21,04 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 14 opinii
TESORI D ORIENTE Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Persian Dream 760ml 760 ml

TESORI D ORIENTE

Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Persian Dream 760ml

760 ml
21,04 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store