Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny do płukania
Płyny
Małe <1l
TESORI D ORIENTE Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Persian Dream 760ml
Płyn do płukania tkanin Persian Dream TESORI D ORIENTE 760ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

TESORI D ORIENTE Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Persian Dream 760ml

760 ml
TESORI D ORIENTE
Włochy

Cena15,99 zł
21,04 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt chwilowo niedostępny
Dostępne warianty
TESORI D ORIENTE Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Ayurveda 760ml
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.09.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.07.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
21,04 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
760 ml
Dostawca:
EDG
Marka:
TESORI D ORIENTE
EAN:
8008970055268
Cena za kg:
21,04 zł/l
Pojemność:
760 ml
Marka:
TESORI D ORIENTE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EDG
EAN:
8008970055268

Produkty z kategorii Płyny

5.0
z 4 opinii
SANYTOL Płyn do prania uniwersalny dezynfekujący 12 prań 500ml 500 ml

SANYTOL

Płyn do prania uniwersalny dezynfekujący 12 prań 500ml

500 ml
29,98 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
TESORI D ORIENTE Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Ayurveda 760ml 760 ml

TESORI D ORIENTE

Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Ayurveda 760ml

760 ml
21,04 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2029
5.0
z 19 opinii
TESORI D ORIENTE Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Białe Piżmo 760ml 760 ml

TESORI D ORIENTE

Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Białe Piżmo 760ml

760 ml
21,04 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 30 opinii
LENOR Płyn do płukania 38 prań Spring Awakening 798ml 798 ml

LENOR

Płyn do płukania 38 prań Spring Awakening 798ml

798 ml
18,78 zł/l
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2028
4.9
z 19 opinii
Nowość
LENOR Hipoalergiczny Płyn do płukania 38 prań Sensitive 798ml 798 ml

LENOR

Hipoalergiczny Płyn do płukania 38 prań Sensitive 798ml

798 ml
18,78 zł/l
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2028
4.9
z 13 opinii
LENOR Płyn do płukania 32 prania Orchid&Vanilla 675ml 675 ml

LENOR

Płyn do płukania 32 prania Orchid&Vanilla 675ml

675 ml
22,21 zł/l
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 24 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Wind 700ml 700 ml

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Wind 700ml

700 ml
43,50 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 5 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Pink Blossom 700ml 700 ml

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Pink Blossom 700ml

700 ml
43,50 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 4 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Sensitive 700ml 700 ml

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Sensitive 700ml

700 ml
43,50 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 2 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Tropical Sunset 700ml 700 ml

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Tropical Sunset 700ml

700 ml
43,50 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2028

Produkty marki TESORI D ORIENTE

4.9
z 31 opinii
TESORI D ORIENTE Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Ayurveda 760ml 760 ml

TESORI D ORIENTE

Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Ayurveda 760ml

760 ml
21,04 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2029
5.0
z 19 opinii
TESORI D ORIENTE Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Białe Piżmo 760ml 760 ml

TESORI D ORIENTE

Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Białe Piżmo 760ml

760 ml
21,04 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 15 opinii
TESORI D ORIENTE Skoncentrowany Płyn do płukania 38 prań Thalasso Therapy 760ml 760 ml

TESORI D ORIENTE

Skoncentrowany Płyn do płukania 38 prań Thalasso Therapy 760ml

760 ml
21,04 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store