Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny do płukania
Płyny
Małe <1l
LENOR Płyn do płukania 32 prania Orchid&Vanilla 675ml
Płyn do płukania 32 prania Orchid & Vanilla LENOR 675ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 13 opinii

LENOR Płyn do płukania 32 prania Orchid&Vanilla 675ml

675 ml
LENOR

19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (25% taniej)
29,61 zł/l
19,99 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (25% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Płyn do płukania tkanin Lenor Gold Orchid & Vanilla zapewnia 3 razy dłużej utrzymujący się zapach (w porównaniu z Lenor Sensitive) i odrobinę relaksu przez cały dzień. Jego kompozycja zapachowa zawiera odrobinę olejków eterycznych. Zamknij oczy i zrelaksuj się. Subtelne akcenty orchidei doskonale łączą się z wyrafinowanymi nutami wanilii, tworząc ciepły zapach, który sprzyja relaksowi. Wypróbuj razem z dopasowanym zapachem Lenor, aby uzyskać zniewalającą miękkość i świeżość.


Cechy

ZAPACH UTRZYMUJĄCY SIĘ 3 RAZY DŁUŻEJ: Zapewnia 3 razy dłużej utrzymujący się zapach w porównaniu z Lenor Sensitive

ZANURZ SIĘ W ZAPACHACH, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE POCZUJESZ SIĘ LEPIEJ: Subtelne akcenty orchidei doskonale łączą się z wyrafinowanymi nutami wanilii, tworząc ciepły, relaksujący zapach

ŚWIEŻOŚĆ NAWET PRZY KRÓTKICH CYKLACH I PRANIU W ZIMNEJ WODZIE: Płyn do zmiękczania tkanin Lenor działa skutecznie w różnych warunkach prania

SPOSÓB UŻYCIA: Po prostu wlej do komory na płyn do zmiękczania tkanin w szufladce pralki, aby uzyskać zniewalającą świeżość i miękkość podczas każdego prania!

WYPRÓBUJ NIEZWYKŁE POŁĄCZENIE, ABY UZYSKAĆ DŁUGOTRWAŁĄ ŚWIEŻOŚĆ. Połącz płyn do płukania tkanin Lenor Gold Orchid z perełkami zapachowymi Lenor


LENOR Płyn do płukania 32 prania Orchid&Vanilla 675ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2028
Tagi
promocja
Powiązane promocje
LENOR Płyn do płukania 38 prań Spring Awakening 798ml 798 ml
14,99zł/szt. kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pranie ma przyjemny zapach trzeba jednak użyć go trochę więcej.
25.07.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Lina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0
Lech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Józef
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Diana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.09.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
22,21 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
675 ml
Dostawca:
NAVO
Marka:
LENOR
EAN:
8700216723862
Cena za kg:
22,21 zł/l
Pojemność:
675 ml
Marka:
LENOR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NAVO
EAN:
8700216723862

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Dodaj Lenor do ostatniego cyklu płukania. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Płyn zmiękczający może wpłynąć na palność tkaniny. Używanie większej dawki niż zalecana może zwiększyć ten efekt. Nie używać produktu: - Na dziecięcej odzieży do spania oraz na odzieży oznaczonej jako odporna na działanie płomieni, gdyż może on zmniejszać jej odporność. - Na odzieży z puszystych tkanin takich jak polar, welur, szenila i frotte. Zawiera Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.


Informacje producenta

Marka

Lenor


Marka standaryzowana

MarkaLenor

Podmarka

Podmarka Perfume Therapy


Opis produktu

Płyn do płukania tkanin Lenor Gold Orchid & Vanilla zapewnia 3 razy dłużej utrzymujący się zapach (w porównaniu z Lenor Sensitive) i odrobinę relaksu przez cały dzień. Jego kompozycja zapachowa zawiera odrobinę olejków eterycznych. Zamknij oczy i zrelaksuj się. Subtelne akcenty orchidei doskonale łączą się z wyrafinowanymi nutami wanilii, tworząc ciepły zapach, który sprzyja relaksowi. Wypróbuj razem z dopasowanym zapachem Lenor, aby uzyskać zniewalającą miękkość i świeżość.

Produkty z kategorii Płyny

4.9
z 30 opinii
LENOR Płyn do płukania 38 prań Spring Awakening 798ml 798 ml

LENOR

Płyn do płukania 38 prań Spring Awakening 798ml

798 ml
18,78 zł/l
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2028
4.9
z 19 opinii
Nowość
LENOR Hipoalergiczny Płyn do płukania 38 prań Sensitive 798ml 798 ml

LENOR

Hipoalergiczny Płyn do płukania 38 prań Sensitive 798ml

798 ml
18,78 zł/l
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2028
4.9
z 13 opinii
LENOR Płyn do płukania 32 prania Orchid&Vanilla 675ml 675 ml

LENOR

Płyn do płukania 32 prania Orchid&Vanilla 675ml

675 ml
22,21 zł/l
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 4 opinii
SANYTOL Płyn do prania uniwersalny dezynfekujący 12 prań 500ml 500 ml

SANYTOL

Płyn do prania uniwersalny dezynfekujący 12 prań 500ml

500 ml
29,98 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
TESORI D ORIENTE Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Ayurveda 760ml 760 ml

TESORI D ORIENTE

Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Ayurveda 760ml

760 ml
21,04 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2029
5.0
z 19 opinii
TESORI D ORIENTE Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Białe Piżmo 760ml 760 ml

TESORI D ORIENTE

Skncentrowany Płyn do płukania 38 prań Białe Piżmo 760ml

760 ml
21,04 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 24 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Wind 700ml 700 ml

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Wind 700ml

700 ml
43,50 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 5 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Pink Blossom 700ml 700 ml

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Pink Blossom 700ml

700 ml
43,50 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 4 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Sensitive 700ml 700 ml

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Sensitive 700ml

700 ml
43,50 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 2 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Tropical Sunset 700ml 700 ml

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Tropical Sunset 700ml

700 ml
43,50 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2028

Produkty marki LENOR

5.0
z 2 opinii
LENOR Płyn do płukania 59 prań Cherry Blossom&Sage 1239ml 1.239 l

LENOR

Płyn do płukania 59 prań Cherry Blossom&Sage 1239ml

1.239 l
24,58 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2028
5.0
z 6 opinii
LENOR Perełki zapachowe do prania Spring Awakening 195 g

LENOR

Perełki zapachowe do prania Spring Awakening

195 g
174,31 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.9
z 30 opinii
LENOR Płyn do płukania 38 prań Spring Awakening 798ml 798 ml

LENOR

Płyn do płukania 38 prań Spring Awakening 798ml

798 ml
18,78 zł/l
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2028
4.9
z 19 opinii
Nowość
LENOR Hipoalergiczny Płyn do płukania 38 prań Sensitive 798ml 798 ml

LENOR

Hipoalergiczny Płyn do płukania 38 prań Sensitive 798ml

798 ml
18,78 zł/l
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2028
4.9
z 32 opinii
LENOR Płyn do płukania 71 prań Spring Awakening 1491ml 1.491 l

LENOR

Płyn do płukania 71 prań Spring Awakening 1491ml

1.491 l
20,42 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
5.0
z 7 opinii
LENOR Płyn do płukania 71 prań Summer Breeze 1.491 l

LENOR

Płyn do płukania 71 prań Summer Breeze

1.491 l
20,42 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
5.0
z 13 opinii
LENOR Płyn do płukania 59 prań Orchid&Vanilla 1239ml 1.239 l

LENOR

Płyn do płukania 59 prań Orchid&Vanilla 1239ml

1.239 l
24,58 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2029
5.0
z 6 opinii
LENOR Płyn do płukania 59 prań Lotus Water&Diamond Figs 1239ml 1.239 l

LENOR

Płyn do płukania 59 prań Lotus Water&Diamond Figs 1239ml

1.239 l
24,58 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2030
5.0
z 4 opinii
LENOR Płyn do płukania 59 prań Capri 1.239 l

LENOR

Płyn do płukania 59 prań Capri

1.239 l
24,58 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2028
5.0
z 4 opinii
LENOR Płyn do płukania 59 prań Floral Bouquet 1.239 l

LENOR

Płyn do płukania 59 prań Floral Bouquet

1.239 l
24,58 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.9
z 24 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Wind 700ml 700 ml

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Wind 700ml

700 ml
43,50 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 5 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Pink Blossom 700ml 700 ml

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Pink Blossom 700ml

700 ml
43,50 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 4 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Sensitive 700ml 700 ml

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Sensitive 700ml

700 ml
43,50 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 2 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Tropical Sunset 700ml 700 ml

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Fresh Air Tropical Sunset 700ml

700 ml
43,50 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2028
4.9
z 16 opinii
LENOR Hipoalergiczny Płyn do płukania 71 prań Sensitive 1491ml 1.491 l

LENOR

Hipoalergiczny Płyn do płukania 71 prań Sensitive 1491ml

1.491 l
20,42 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.9
z 11 opinii
LENOR Perełki zapachowe do prania Gold Orchid&Vanilla 195g 195 g

LENOR

Perełki zapachowe do prania Gold Orchid&Vanilla 195g

195 g
174,31 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store