Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny do płukania
Płyny
Średnie 1-2l
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Pleasure 1800ml
Skoncentrowany płyn do płukania tkanin Perfume Pleasure Complete Care & Perfume SOFIN 1.80l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 32 opinii

SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Pleasure 1800ml

1.8 l
SOFIN
Polska

Cena11,99 zł
6,66 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 13.08.2027
Dostępne warianty
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Fresh Morning 1800ml
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
32 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Piękny zapach
09.10.2025
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
6,66 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.8 l
Dostawca:
DR. MIELE COSMED GRO
Marka:
SOFIN
EAN:
5900931034677
Cena za kg:
6,66 zł/l
Pojemność:
1.8 l
Marka:
SOFIN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DR. MIELE COSMED GRO
EAN:
5900931034677

Produkty z kategorii Płyny

5.0
z 27 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do płukania 40 prań Pure Freshness 2000ml 2 l

FELCE AZZURRA

Płyn do płukania 40 prań Pure Freshness 2000ml

2 l
6,50 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
4.9
z 19 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do płukania 40 prań Rose&Lotus Flower 2000ml 2 l

FELCE AZZURRA

Płyn do płukania 40 prań Rose&Lotus Flower 2000ml

2 l
6,50 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
5.0
z 7 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Lotus 1364ml 1.364 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Lotus 1364ml

1.364 l
16,12 zł/l
Promocja
Cena promocyjna21,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
5.0
z 21 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do płukania 40 prań Original 2000ml 2 l

FELCE AZZURRA

Płyn do płukania 40 prań Original 2000ml

2 l
6,50 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
5.0
z 18 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Magnolia 1364ml 1.364 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Magnolia 1364ml

1.364 l
16,12 zł/l
Promocja
Cena promocyjna21,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2028
4.9
z 7 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Frangipani 1364ml 1.364 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Frangipani 1364ml

1.364 l
16,12 zł/l
Promocja
Cena promocyjna21,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 2 opinii
LENOR Płyn do płukania 59 prań Cherry Blossom&Sage 1239ml 1.239 l

LENOR

Płyn do płukania 59 prań Cherry Blossom&Sage 1239ml

1.239 l
24,58 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2028
4.8
z 5 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Jungle 1364ml 1.364 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Jungle 1364ml

1.364 l
16,12 zł/l
Promocja
Cena promocyjna21,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
4.9
z 23 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 76 prań Classic Fresh Sky 1672ml 1.672 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 76 prań Classic Fresh Sky 1672ml

1.672 l
13,75 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 32 opinii
LENOR Płyn do płukania 71 prań Spring Awakening 1491ml 1.491 l

LENOR

Płyn do płukania 71 prań Spring Awakening 1491ml

1.491 l
20,42 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
5.0
z 7 opinii
LENOR Płyn do płukania 71 prań Summer Breeze 1.491 l

LENOR

Płyn do płukania 71 prań Summer Breeze

1.491 l
20,42 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
5.0
z 13 opinii
LENOR Płyn do płukania 59 prań Orchid&Vanilla 1239ml 1.239 l

LENOR

Płyn do płukania 59 prań Orchid&Vanilla 1239ml

1.239 l
24,58 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2029
5.0
z 6 opinii
LENOR Płyn do płukania 59 prań Lotus Water&Diamond Figs 1239ml 1.239 l

LENOR

Płyn do płukania 59 prań Lotus Water&Diamond Figs 1239ml

1.239 l
24,58 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2030
5.0
z 4 opinii
LENOR Płyn do płukania 59 prań Capri 1.239 l

LENOR

Płyn do płukania 59 prań Capri

1.239 l
24,58 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2028
5.0
z 4 opinii
LENOR Płyn do płukania 59 prań Floral Bouquet 1.239 l

LENOR

Płyn do płukania 59 prań Floral Bouquet

1.239 l
24,58 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 49 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Lotus 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Lotus 1012ml

1.012 l
18,17 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
5.0
z 39 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Maldives 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Maldives 1012ml

1.012 l
18,17 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2028
4.9
z 18 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Cool Fresh 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Cool Fresh 1012ml

1.012 l
18,17 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
4.9
z 14 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Frangipani 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Frangipani 1012ml

1.012 l
18,17 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2028
5.0
z 28 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Jungle 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Jungle 1012ml

1.012 l
18,17 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-05-2028
4.9
z 11 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Sensitive 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Sensitive 1012ml

1.012 l
18,17 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
5.0
z 30 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Classic Lavender 1100ml 1.1 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Classic Lavender 1100ml

1.1 l
16,68 zł/l
Cena18,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2028
4.9
z 32 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Sensitive 1100ml 1.1 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Sensitive 1100ml

1.1 l
16,68 zł/l
Cena18,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
4.9
z 54 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Classic Fresh Sky 1100ml 1.1 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Classic Fresh Sky 1100ml

1.1 l
16,68 zł/l
Cena18,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2028
E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Stylowy Blask 1012ml 1.012 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Stylowy Blask 1012ml

1.012 l
16,75 zł/l
Cena16,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Nuta Elegancji 1012ml 1.012 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Nuta Elegancji 1012ml

1.012 l
16,75 zł/l
Cena16,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatherapy Orchidea&Olejek Makadamia 1012ml 1.012 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatherapy Orchidea&Olejek Makadamia 1012ml

1.012 l
16,75 zł/l
Cena16,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2027
4.9
z 10 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 76 prań Sensitive 1672ml 1.672 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 76 prań Sensitive 1672ml

1.672 l
14,95 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2028
E Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Różana Łąka 1100ml 1.1 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Różana Łąka 1100ml

1.1 l
16,35 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
E Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Harmonia Kwiatów 1100ml 1.1 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Harmonia Kwiatów 1100ml

1.1 l
16,35 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
E Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Delikatny 1100ml 1.1 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Delikatny 1100ml

1.1 l
16,35 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
5.0
z 7 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Sensitive 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Sensitive 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 32 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Pleasure 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Pleasure 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
5.0
z 2 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Pink Blossom 1204ml 1.204 l

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Pink Blossom 1204ml

1.204 l
41,52 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
5.0
z 9 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Sensitive 1204ml 1.204 l

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Sensitive 1204ml

1.204 l
44,34 zł/l
Cena53,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 16 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Wind 1204ml 1.204 l

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Wind 1204ml

1.204 l
41,52 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 4 opinii
MAYERI Płyn do płukania 25 prań Sensitive 1500ml 1.5 l

MAYERI

Płyn do płukania 25 prań Sensitive 1500ml

1.5 l
9,59 zł/l
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2028
E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatherapy Kwiat Lotosu&Olejek Migdałowy 1012ml 1 szt

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatherapy Kwiat Lotosu&Olejek Migdałowy 1012ml

1 szt
Cena16,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
5.0
z 2 opinii
LENOR Vacation Vibes Płyn do płukania 59 prań Sicily 1.239 l

LENOR Vacation Vibes

Płyn do płukania 59 prań Sicily

1.239 l
24,58 zł/l
Cena30,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029

Produkty marki SOFIN

4.9
z 23 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin kolorowych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
36,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
5.0
z 42 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1500ml 1.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1500ml

1.5 l
9,99 zł/l
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029
4.9
z 35 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 30 prań 1500ml 1.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 30 prań 1500ml

1.5 l
9,99 zł/l
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2029
5.0
z 9 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
36,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
5.0
z 11 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin białych i jasnych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin białych i jasnych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
36,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2030
4.9
z 37 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Fresh Morning 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Fresh Morning 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
4.9
z 33 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Sensitive 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Sensitive 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027
4.9
z 12 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Perfume Pleasure 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Perfume Pleasure 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
5.0
z 13 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 100 prań Perfume Bouquet 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 100 prań Perfume Bouquet 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
5.0
z 34 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Floral Passion 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Floral Passion 2500ml

2.5 l
6,00 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
4.9
z 31 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin kolorowych 50 prań 2500ml 2.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin kolorowych 50 prań 2500ml

2.5 l
10,00 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2031
4.9
z 15 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 50 prań 2500ml 2.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 50 prań 2500ml

2.5 l
10,00 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
5.0
z 7 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Sensitive 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Sensitive 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 27 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Fresh Morning 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Fresh Morning 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
4.8
z 9 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Bouqet 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Bouqet 1800ml

1.8 l
6,66 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 17 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Well 1400ml 1.4 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 70 prań Feel Well 1400ml

1.4 l
9,28 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store