Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Damskie
Nawilżające
ADIDAS Żel pod prysznic Skin&Mind Rescue
Żel pod prysznic Skin&Mind Rescue ADIDAS 400ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

ADIDAS Żel pod prysznic Skin&Mind Rescue

400 ml
ADIDAS
Hiszpania

Cena20,29 zł
50,72 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Żel pod prysznic Skin Rescue jest wzbogacony olejkiem makadamia i pielęgnacyjnym zapachem, by zapewnić skórze szacunek, którego potrzebuje. Jego kompleks glicero-hialuronowy zapewnia szybki odzysk nawilżenia skóry po oczyszczeniu. Nasze zobowiązanie: Testowana dermatologicznie, odpowiednia dla wrażliwej skóry, wegańska formuła, formuła opracowana bez użycia środków powierzchniowo czynnych na bazie siarczanów.


ADIDAS Żel pod prysznic Skin&Mind Rescue


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.02.2031
Dostępne warianty
ADIDAS Żel pod prysznic Skin&Mind Detox
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
50,72 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
NAVO
Marka:
ADIDAS
EAN:
3616305259394
Cena za kg:
50,72 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
ADIDAS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NAVO
EAN:
3616305259394

Przygotowywanie i przechowywanie

Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

30


Informacje producenta

Marka

Adidas


Marka standaryzowana

MarkaAdidas

Opis produktu

Żel pod prysznic Skin Rescue jest wzbogacony olejkiem makadamia i pielęgnacyjnym zapachem, by zapewnić skórze szacunek, którego potrzebuje. Jego kompleks glicero-hialuronowy zapewnia szybki odzysk nawilżenia skóry po oczyszczeniu. Nasze zobowiązanie: Testowana dermatologicznie, odpowiednia dla wrażliwej skóry, wegańska formuła, formuła opracowana bez użycia środków powierzchniowo czynnych na bazie siarczanów.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Żel pod prysznic

Wariant Skin Rescue

Produkty z kategorii Damskie

4.8
z 5 opinii
YOPE Żel pod prysznic Jaśmin Tonka 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Jaśmin Tonka

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 4 opinii
YOPE Mydło w płynie Jaśmin Tonka 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Jaśmin Tonka

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 4 opinii
YOPE Żel pod prysznic Śliwka Szafran 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Śliwka Szafran

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.0
z 2 opinii
YOPE Żel pod prysznic Pistacja Karmel 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Pistacja Karmel

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 5 opinii

35% taniej

PHARMA CARE Nawilżający żel pod prysznic lawenda + proteiny 500 ml

PHARMA CARE

Nawilżający żel pod prysznic lawenda + proteiny

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
5.0
z 2 opinii

21% taniej

FA Coconut Milk Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego 400 ml

FA Coconut Milk

Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
5.0
z 1 opinii

21% taniej

FA Yoghurt Aloe Vera Kremowy Żel pod prysznic 400 ml

FA Yoghurt Aloe Vera

Kremowy Żel pod prysznic

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
4.9
z 21 opinii
DOVE Hydrate Żel pod prysznic 450 ml

DOVE Hydrate

Żel pod prysznic

450 ml
44,42 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
5.0
z 10 opinii
PALMOLIVE Wellness Żel pod prysznic z solą morską i aloesem Massage 750 ml

PALMOLIVE Wellness

Żel pod prysznic z solą morską i aloesem Massage

750 ml
34,65 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
APART Creamy Care kremowy żel pod prysznic Magnolia Delight 500 ml

APART

Creamy Care kremowy żel pod prysznic Magnolia Delight

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 3 opinii
YOPE Creamy Musk Zmiękczająco-nawilżający kremowy żel pod prysznic 200 ml

YOPE Creamy Musk

Zmiękczająco-nawilżający kremowy żel pod prysznic

200 ml
118,95 zł/l
Cena23,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2031
5.0
z 1 opinii
ADIDAS Żel pod prysznic Skin&Mind Rescue 400 ml

ADIDAS

Żel pod prysznic Skin&Mind Rescue

400 ml
50,72 zł/l
Cena20,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
ADIDAS Żel pod prysznic Skin&Mind Detox 400 ml

ADIDAS

Żel pod prysznic Skin&Mind Detox

400 ml
50,72 zł/l
Cena20,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
FA Coconut Milk Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego 750 ml

FA Coconut Milk

Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego

750 ml
27,99 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029
4.8
z 5 opinii
LE PETIT MARSEILLAIS Nawilżający żel pod prysznic o wysokiej tolerancji z Aloesem 400 ml

LE PETIT MARSEILLAIS

Nawilżający żel pod prysznic o wysokiej tolerancji z Aloesem

400 ml
62,47 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029
5.0
z 6 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Creme Aloe 750 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Creme Aloe

750 ml
33,32 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
5.0
z 3 opinii
FA Żel pod prysznic o zapachu aloesu 750 ml

FA

Żel pod prysznic o zapachu aloesu

750 ml
27,99 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029

Produkty marki ADIDAS

5.0
z 9 opinii
ADIDAS After Sport 3 Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1 400 ml

ADIDAS After Sport 3

Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2028
5.0
z 5 opinii

30% taniej

ADIDAS Pure Game Dezodorant w sprayu 150 ml

ADIDAS Pure Game

Dezodorant w sprayu

150 ml
66,60 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
14,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 8 opinii

37% taniej

ADIDAS Ice Dive Dezodorant w sprayu 150 ml

ADIDAS Ice Dive

Dezodorant w sprayu

150 ml
66,60 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2031
5.0
z 2 opinii

37% taniej

ADIDAS Dynamic Pulse Dezodorant w sprayu 150 ml

ADIDAS Dynamic Pulse

Dezodorant w sprayu

150 ml
66,60 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
5.0
z 3 opinii

37% taniej

ADIDAS AFTER SPORT Dezodorant w sprayu 150 ml

ADIDAS AFTER SPORT

Dezodorant w sprayu

150 ml
66,60 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 22 opinii
ADIDAS Control Antyperspirant w kulce dla kobiet 50 ml

ADIDAS Control

Antyperspirant w kulce dla kobiet

50 ml
273,80 zł/l
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
4.9
z 12 opinii
ADIDAS Power Booster Antyperspirant w kulce 50 ml

ADIDAS Power Booster

Antyperspirant w kulce

50 ml
273,80 zł/l
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2031
5.0
z 6 opinii
ADIDAS Active Start 3 Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1 400 ml

ADIDAS Active Start 3

Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1

400 ml
41,22 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2028
4.9
z 9 opinii
ADIDAS Pro Invisible Antyperspirant w sprayu 150 ml

ADIDAS Pro Invisible

Antyperspirant w sprayu

150 ml
79,27 zł/l
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
5.0
z 10 opinii
ADIDAS Invisible Control antyperspirant w sprayu dla kobiet 150 ml

ADIDAS

Invisible Control antyperspirant w sprayu dla kobiet

150 ml
79,27 zł/l
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 6 opinii
ADIDAS Dynamic Pulse 3 Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1 400 ml

ADIDAS Dynamic Pulse 3

Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1

400 ml
41,22 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2028
5.0
z 8 opinii
ADIDAS Pure Game 3 Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1 400 ml

ADIDAS Pure Game 3

Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1

400 ml
41,22 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2028
4.9
z 15 opinii
ADIDAS Fresh Endurance Antyperspirant w sprayu dla kobiet 150 ml

ADIDAS Fresh Endurance

Antyperspirant w sprayu dla kobiet

150 ml
96,60 zł/l
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
4.8
z 5 opinii
ADIDAS Fresh Endurance Antyperspirant w sprayu 150 ml

ADIDAS Fresh Endurance

Antyperspirant w sprayu

150 ml
79,27 zł/l
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
4.9
z 14 opinii
ADIDAS Fresh Endurance Antyperspirant w kulce 50 ml

ADIDAS Fresh Endurance

Antyperspirant w kulce

50 ml
273,80 zł/l
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
4.9
z 18 opinii
ADIDAS Fresh Endurance Antyperspirant w kulce dla kobiet 50 ml

ADIDAS Fresh Endurance

Antyperspirant w kulce dla kobiet

50 ml
273,80 zł/l
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store