Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja włosów
Odżywki
Do wszystkich rodzajów włosów
PANTENE PRO-V Intensywna Regeneracja Odżywka do włosów lekka konsystencja Active Nutri-Plex
Odżywka do włosów lekka konsystencja Active Nutri Plex Intensywna Regeneracja PANTENE PRO V 275g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 5 opinii

PANTENE PRO-V Intensywna Regeneracja Odżywka do włosów lekka konsystencja Active Nutri-Plex

275 g
PANTENE PRO-V
Francja

Cena18,95 zł
68,91 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Odkryj odżywkę Pantene Intensive Repair, niezastąpionego sprzymierzeńca w codziennej pielęgnacji włosów. Odżywka do codziennego stosowania o lekkiej konsystencji i bez efektu przetłuszczania. Odżyw włosy naszą unikalną mieszanką PRO-V: kombinacją prowitaminy B5, wzmacniających lipidów i ochronnych przeciwutleniaczy o silnym działaniu. Zaawansowana formuła z technologią ACTIVE NUTRI-PLEX wzbogacona o 50% więcej środków chroniących* wiązania włosów pomaga zregenerować** włosy od wewnątrz, zapewniając im zdrowy wygląd. Testowana przez Swiss Vitamin Institute. Poczuj nadzwyczajną przyjemność pielęgnacji włosów dzięki odżywce Pro-V Active Nutri-Plex Repair and Protect i zastosuj preparat, który sprawi, że Twoje włosy staną się piękne i lekkie. (* vs. poprzednia formuła, ** uszkodzenie powierzchni włosów)


Cechy

OCHRONA WIĄZAŃ SŁABYCH WŁOSÓW: formuła z 50% więcej środków ochronnych* pomaga zregenerować** włosy od wewnątrz i nadać im zdrowy wygląd. Zaawansowana technologia pomaga odbudować wiązania (* vs. poprzednia formuła, ** uszkodzenie powierzchni włosów)

SEKRET ZDROWYCH WŁOSÓW*: odżywka Intensive Repair wzmacnia* słabe, suche i zniszczone włosy, aby stały się nawet o 100% mocniejsze* (* odporność na uszkodzenia powodowane stylizacją)

BEZ EFEKTU PRZETŁUSZCZENIA: nasza lekka odżywka ze specjalną mieszanką Pro-V odżywia włosy, nie przetłuszczając ich

RYTUAŁ PIELĘGNACJI NA ZDROWE WŁOSY: dla dodatkowej pielęgnacji używaj wraz z pełną linią produktów Repair & Protect, aby natychmiast usunąć oznaki uszkodzeń, zwiększając gładkość i połysk


PANTENE PRO-V Intensywna Regeneracja Odżywka do włosów lekka konsystencja Active Nutri-Plex


Produkt chwilowo niedostępny

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
68,91 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
275 g
Dostawca:
P&G DS
Marka:
PANTENE PRO-V
EAN:
8700216422338
Cena za kg:
68,91 zł/kg
Waga:
275 g
Marka:
PANTENE PRO-V
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
P&G DS
EAN:
8700216422338

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Rozprowadź na całej długości włosów, zaczynając od końcówek. Można spłukać LUB pozostawić bez spłukiwania.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Not Applicable


Informacje producenta

Marka

Pantene


Marka standaryzowana

MarkaPantene

Podmarka

Podmarka Base


Opis produktu

Odkryj odżywkę Pantene Intensive Repair, niezastąpionego sprzymierzeńca w codziennej pielęgnacji włosów. Odżywka do codziennego stosowania o lekkiej konsystencji i bez efektu przetłuszczania. Odżyw włosy naszą unikalną mieszanką PRO-V: kombinacją prowitaminy B5, wzmacniających lipidów i ochronnych przeciwutleniaczy o silnym działaniu. Zaawansowana formuła z technologią ACTIVE NUTRI-PLEX wzbogacona o 50% więcej środków chroniących* wiązania włosów pomaga zregenerować** włosy od wewnątrz, zapewniając im zdrowy wygląd. Testowana przez Swiss Vitamin Institute. Poczuj nadzwyczajną przyjemność pielęgnacji włosów dzięki odżywce Pro-V Active Nutri-Plex Repair and Protect i zastosuj preparat, który sprawi, że Twoje włosy staną się piękne i lekkie. (* vs. poprzednia formuła, ** uszkodzenie powierzchni włosów)

Produkty z kategorii Do wszystkich rodzajów włosów

5.0
z 1 opinii
YOPE Boost Odżywka do włosów z proteinami 300 ml

YOPE Boost

Odżywka do włosów z proteinami

300 ml
106,63 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
5.0
z 6 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle Odżywka do włosów spajająca rozdwojone końcówki 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle

Odżywka do włosów spajająca rozdwojone końcówki

200 ml
79,45 zł/l
Cena15,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
5.0
z 2 opinii
YOPE Balance Odżywka do włosów z emolientami 300 ml

YOPE Balance

Odżywka do włosów z emolientami

300 ml
106,63 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
5.0
z 6 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Oil Nutritive Ekspresowa odżywka do włosów regeneracyjno-odżywcza 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS Oil Nutritive

Ekspresowa odżywka do włosów regeneracyjno-odżywcza

200 ml
129,75 zł/l
Cena25,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2028
4.5
z 2 opinii
YOPE Hydrate Odżywka do włosów z humektantami 300 ml

YOPE Hydrate

Odżywka do włosów z humektantami

300 ml
106,63 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026
4.7
z 7 opinii
SO!FLOW Odżywcza odżywka do włosów kręconych 400 ml

SO!FLOW

Odżywcza odżywka do włosów kręconych

400 ml
67,47 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2028

Produkty marki PANTENE PRO-V

4.9
z 9 opinii
PANTENE PRO-V Większa Objętość Szampon do włosów 400 ml

PANTENE PRO-V Większa Objętość

Szampon do włosów

400 ml
49,38 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 9 opinii
PANTENE PRO-V AQUA LIGHT Szampon do włosów cienkich i przetłuszczających się 400 ml

PANTENE PRO-V AQUA LIGHT

Szampon do włosów cienkich i przetłuszczających się

400 ml
49,38 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 10 opinii
PANTENE PRO-V Color Protect Odżywka do włosów farbowanych Active Nutri-Plex 275 ml

PANTENE PRO-V Color Protect

Odżywka do włosów farbowanych Active Nutri-Plex

275 ml
65,42 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 13 opinii
PANTENE PRO-V Szampon do włosów farbowanych 400 ml

PANTENE PRO-V

Szampon do włosów farbowanych

400 ml
49,38 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store