Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja włosów
Odżywki
Do wszystkich rodzajów włosów
SO!FLOW Odżywcza odżywka do włosów kręconych
Odżywcza odżywka do włosów kręconych SO!FLOW 400ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 7 opinii

SO!FLOW Odżywcza odżywka do włosów kręconych

400 ml
SO!FLOW
Polska

Cena26,99 zł
67,47 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 17.06.2028
Dostępne warianty
SO!FLOW Odżywczy szampon do włosów kręconych
Pokaż wszystkie
Tagi
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
71%
4
29%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
BOŻENA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0
Klara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.09.2025
0
0
Violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.07.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
67,47 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
VIS PLANTIS
Marka:
SO!FLOW
EAN:
5907618132909
Cena za kg:
67,47 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
SO!FLOW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VIS PLANTIS
EAN:
5907618132909

Produkty z kategorii Do wszystkich rodzajów włosów

5.0
z 6 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle Odżywka do włosów spajająca rozdwojone końcówki 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle

Odżywka do włosów spajająca rozdwojone końcówki

200 ml
79,45 zł/l
Cena15,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
4.5
z 2 opinii
YOPE Hydrate Odżywka do włosów z humektantami 300 ml

YOPE Hydrate

Odżywka do włosów z humektantami

300 ml
106,63 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026
5.0
z 1 opinii
YOPE Boost Odżywka do włosów z proteinami 300 ml

YOPE Boost

Odżywka do włosów z proteinami

300 ml
106,63 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
5.0
z 2 opinii
YOPE Balance Odżywka do włosów z emolientami 300 ml

YOPE Balance

Odżywka do włosów z emolientami

300 ml
106,63 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
5.0
z 6 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Oil Nutritive Ekspresowa odżywka do włosów regeneracyjno-odżywcza 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS Oil Nutritive

Ekspresowa odżywka do włosów regeneracyjno-odżywcza

200 ml
129,75 zł/l
Cena25,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2028
4.7
z 7 opinii
SO!FLOW Odżywcza odżywka do włosów kręconych 400 ml

SO!FLOW

Odżywcza odżywka do włosów kręconych

400 ml
67,47 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2028

Produkty marki SO!FLOW

5.0
z 2 opinii
SO!FLOW Odżywcza maska do włosów kręconych 400 ml

SO!FLOW

Odżywcza maska do włosów kręconych

400 ml
62,47 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028
4.9
z 7 opinii
SO!FLOW Odżywczy szampon do włosów kręconych 400 ml

SO!FLOW

Odżywczy szampon do włosów kręconych

400 ml
62,47 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store