Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja włosów
Szampony
Do włosów przetłuszczających się
JOANNA Rzepa Szampon wzmacniający do włosów tłustych
Szampon wzmacniający do włosów tłustych Rzepa JOANNA 200ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 7 opinii

JOANNA Rzepa Szampon wzmacniający do włosów tłustych

200 ml
JOANNA

Cena11,99 zł
59,95 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Nowoczesna formuła szamponu łagodnie myje i dokładnie, lecz delikatnie usuwa nadmiar łoju. Zawiera czynniki, które skutecznie zmniejszają przetłuszczanie się włosów i skóry głowy: wyciąg z czarnej rzepy, procyjanidy z pestek winogron oraz kompleks trzech ziół: pokrzywę, łopian i chmiel. Składniki te działają również wzmacniająco i tonizująco, dzięki czemu włosy zyskują witalność, puszystość i naturalny połysk. Specjalnie dobrana kompozycja zapachowa gwarantuje miły zapach po zastosowaniu preparatu orazzwiększa przyjemność stosowania.

Cechy

włosy przetłuszczające się, ze skłonnością do wypadania


JOANNA Rzepa Szampon wzmacniający do włosów tłustych


Produkt dostępny
Data przydatności: 17.02.2028

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Bogdana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.10.2025
0
0
Bogdana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,95 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
200 ml
Dostawca:
KOMPLEX-TORUS
Marka:
JOANNA
EAN:
5901018000349
Cena za kg:
59,95 zł/l
Pojemność:
200 ml
Marka:
JOANNA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KOMPLEX-TORUS
EAN:
5901018000349

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Niewielką ilość szamponu rozprowadzić na wilgotnych włosach, delikatnie wmasować do uzyskania piany, a następnie spłukać obficie wodą. W razie potrzeby czynność powtórzyć.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

12


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Joanna


Marka standaryzowana

MarkaJoanna

Podmarka

Podmarka Rzepa


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Rzepa znana jest i ceniona ze względu na swoje dobroczynne działanie. Odkryj jej moc z naszymi produktami! Joanna Rzepa szampon wzmacniający do włosów przetłuszczających sprawdzi się u osób, które borykają się zarówno z nadmiernym wydzielaniem sebum jak i wypadaniem włosów. Doskonale oczyszcza skórę głowy i włosy z wszelkich zanieczyszczeń oraz pozostałości kosmetyków do stylizacji, ale również dzięki specjalnie dobranym składnikom pomaga odżywić włosy już podczas mycia. Szampon zawiera wyciąg z czarnej rzepy, polifenole z pestek winogron oraz kompleks trzech ziół: pokrzywy, łopianu i chmielu. Skutecznie tonizują one skórę głowy jednocześnie wzmacniając włosy, dzięki czemu mniej wypadają i nie przetłuszczają się nadmiernie. Włosy zyskują puszczystość, lekkość i naturalny połysk. Wypróbuj również inne produkty z linii Rzepa i zadbaj o swoje włosy!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Szampon wzmacniający


Pochodzenie

:UE

Produkty z kategorii Do włosów przetłuszczających się

4.8
z 5 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Szampon do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN 400 ml

VIS PLANTIS

Szampon do włosów z tendencją do przetłuszczania - ROZMARYN

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2028
5.0
z 8 opinii

35% taniej

PHARMA CARE Szampon do włosów przetłuszczających się Mięta + Cynk 500 ml

PHARMA CARE

Szampon do włosów przetłuszczających się Mięta + Cynk

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2028
4.8
z 4 opinii
YOPE Szampon do włosów przetłuszczających się Świeża Trawa 300 ml

YOPE

Szampon do włosów przetłuszczających się Świeża Trawa

300 ml
53,30 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2027
4.9
z 28 opinii
SCHWARZKOPF SCHAUMA 7 Herbs Szampon do włosów szybko przetłuszczających się i normalnych 400 ml

SCHWARZKOPF SCHAUMA 7 Herbs

Szampon do włosów szybko przetłuszczających się i normalnych

400 ml
31,47 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2029
4.8
z 31 opinii
JOANNA Naturia Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą 200 ml

JOANNA Naturia

Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
4.9
z 7 opinii
JOANNA Rzepa Szampon wzmacniający do włosów tłustych 200 ml

JOANNA Rzepa

Szampon wzmacniający do włosów tłustych

200 ml
59,95 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
4.9
z 12 opinii
SCHWARZKOPF SCHAUMA Fresh it Up! Szampon do włosów przetłuszczających się u nasady i suchych na końcach 400 ml

SCHWARZKOPF SCHAUMA Fresh it Up!

Szampon do włosów przetłuszczających się u nasady i suchych na końcach

400 ml
31,47 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2028
4.8
z 5 opinii
Nowość
BARWA ZIOŁOWA Szampon Pokrzywa do włosów przetłuszczających się 480 ml

BARWA ZIOŁOWA

Szampon Pokrzywa do włosów przetłuszczających się

480 ml
31,23 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.0
z 1 opinii
YOPE Balance Szampon do przetłuszczającej się skóry głowy 300 ml

YOPE Balance

Szampon do przetłuszczającej się skóry głowy

300 ml
96,63 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
4.8
z 5 opinii
SYOSS MEN Clean&Cool Szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się 440 ml

SYOSS MEN Clean&Cool

Szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się

440 ml
54,89 zł/l
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029

Produkty marki JOANNA

4.8
z 31 opinii
JOANNA Naturia Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą 200 ml

JOANNA Naturia

Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą

200 ml
39,95 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store