Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja włosów
Szampony dla mężczyzn
SYOSS MEN POWER Szampon do włosów normalnych, wzmacniający
Szampon do włosów normalnych, wzmacniający POWER SYOSS MEN 440ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

SYOSS MEN POWER Szampon do włosów normalnych, wzmacniający

440 ml
SYOSS MEN

Cena24,15 zł
54,89 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Syoss Men Intense Power Shampoo 440 ml - Szampon do włosów normalnych z 4 % energetyzującym kompleksem kofeiny. Szampon do włosów normalnych oczyszcza i odświeża włosy oraz stymuluje cebulki włosów od pierwszego mycia. Składniki tego głęboko pielęgnującego szamponu są w 93 % pochodzenia naturalnego, w tym woda. Butelka szamponu jest wykonana w 100 % z materiałów pochodzących z recyklingu.** *w tym 86 % wody **korpus butelki bez nakrętki i etykiety


SYOSS MEN POWER Szampon do włosów normalnych, wzmacniający


Produkt dostępny
Data przydatności: 09.03.2029

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
JERZY
zweryfikowano
Zgłaszam
jeszcze nie używałem
15.01.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.06.2026
0
0
Karol
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
54,89 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
440 ml
Dostawca:
HENKEL
Marka:
SYOSS MEN
EAN:
9000101277395
Cena za kg:
54,89 zł/l
Pojemność:
440 ml
Marka:
SYOSS MEN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000101277395

Przygotowywanie i przechowywanie

Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

12


Informacje producenta

Marka

Syoss


Marka standaryzowana

MarkaSyoss

Podmarka

Podmarka Men


Opis produktu

Syoss Men Intense Power Shampoo 440 ml - Szampon do włosów normalnych z 4 % energetyzującym kompleksem kofeiny. Szampon do włosów normalnych oczyszcza i odświeża włosy oraz stymuluje cebulki włosów od pierwszego mycia. Składniki tego głęboko pielęgnującego szamponu są w 93 % pochodzenia naturalnego, w tym woda. Butelka szamponu jest wykonana w 100 % z materiałów pochodzących z recyklingu.** *w tym 86 % wody **korpus butelki bez nakrętki i etykiety


O marce

Zakorzenione w ponad 45-letniej historii, produkty do włosów Syoss zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalnej pielęgnacji. Szampony, odżywki i kuracje Syoss to profesjonalne formuły, które wzmacniają włosy od wewnątrz, tworząc piękne i zdrowo wyglądające włosy od środka na zewnątrz. Care Intensified. You Intensified.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Szampon

Wariant głęboko pielęgnujący

Produkty z kategorii Szampony dla mężczyzn

5.0
z 25 opinii
SCHWARZKOPF SCHAUMA For Men Szampon do włosów dla mężczyzn do codziennego stosowania 400 ml

SCHWARZKOPF SCHAUMA For Men

Szampon do włosów dla mężczyzn do codziennego stosowania

400 ml
31,47 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2029
5.0
z 3 opinii
DX2 Szampon dla mężczyzn przeciw siwieniu włosów 150 ml

DX2

Szampon dla mężczyzn przeciw siwieniu włosów

150 ml
246,60 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 1 opinii
Nowość
DX2 Szampon dla mężczyzn przeciw wypadaniu włosów 150 ml

DX2

Szampon dla mężczyzn przeciw wypadaniu włosów

150 ml
233,27 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 4 opinii
SYOSS MEN POWER Szampon do włosów normalnych, wzmacniający 440 ml

SYOSS MEN POWER

Szampon do włosów normalnych, wzmacniający

440 ml
54,89 zł/l
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029
5.0
z 2 opinii
YOPE Men Szampon do włosów przetłuszczających się 300 ml

YOPE Men

Szampon do włosów przetłuszczających się

300 ml
109,97 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2029
4.9
z 7 opinii
SCHWARZKOPF SCHAUMA Sports Power Szampon do włosów i do ciała dla mężczyzn 400 ml

SCHWARZKOPF SCHAUMA Sports Power

Szampon do włosów i do ciała dla mężczyzn

400 ml
31,47 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
5.0
z 1 opinii
NIVEA MEN Szampon Anti Grease 400 ml

NIVEA MEN

Szampon Anti Grease

400 ml
69,97 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028

Produkty marki SYOSS MEN

4.8
z 5 opinii
SYOSS MEN Clean&Cool Szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się 440 ml

SYOSS MEN Clean&Cool

Szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się

440 ml
54,89 zł/l
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store