Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja włosów
Szampony
Do włosów zniszczonych i łamliwych
PHARMA CARE Szampon do włosów zniszczonych Skrzyp Polny + Mocznik
Szampon do włosów zniszczonych Skrzyp Polny + Mocznik PHARMA CARE 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

38% taniej

5.0
z 3 opinii

PHARMA CARE Szampon do włosów zniszczonych Skrzyp Polny + Mocznik

500 ml
PHARMA CARE
Polska

Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
29,98 zł/l
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (38% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2028
Dostępne warianty
PHARMA CARE Szampon do włosów przetłuszczających się Mięta + Cynk
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuje już chyba piątą buteleczkę. Naturalne składniki, nie płaczą się włosy, pomimo, że są cienkie, nie obciążają.
03.12.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
VIS PLANTIS
Marka:
PHARMA CARE
EAN:
5907618136563
Cena za kg:
29,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
PHARMA CARE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VIS PLANTIS
EAN:
5907618136563

Produkty z kategorii Do włosów zniszczonych i łamliwych

5.0
z 3 opinii

38% taniej

PHARMA CARE Szampon do włosów zniszczonych Skrzyp Polny + Mocznik 500 ml

PHARMA CARE

Szampon do włosów zniszczonych Skrzyp Polny + Mocznik

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 9 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair Szampon do włosów mocno zniszczonych 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair

Szampon do włosów mocno zniszczonych

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
4.9
z 7 opinii
SYOSS KERATIN Szampon do włosów łamliwych i osłabionych 440 ml

SYOSS KERATIN

Szampon do włosów łamliwych i osłabionych

440 ml
54,89 zł/l
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
5.0
z 1 opinii
GARNIER Fructis Goodbye Damage Szampon 400 ml

GARNIER Fructis Goodbye Damage

Szampon

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027
5.0
z 5 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle Szampon do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Split Ends Miracle

Szampon do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2028
5.0
z 2 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Oil Nutritive Szampon do włosów odżywczy 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Oil Nutritive

Szampon do włosów odżywczy

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.8
z 6 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Liquid Silk Szampon do włosów matowych i łamliwych 400 ml

SCHWARZKOPF GLISS Liquid Silk

Szampon do włosów matowych i łamliwych

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
4.0
z 1 opinii
GARNIER FRUCTIS Oil Repair 3 Butter Szampon wzmacniający do włosów zniszczonych 400 ml

GARNIER FRUCTIS

Oil Repair 3 Butter Szampon wzmacniający do włosów zniszczonych

400 ml
39,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2028

Produkty marki PHARMA CARE

5.0
z 5 opinii

35% taniej

PHARMA CARE Nawilżający żel pod prysznic lawenda + proteiny 500 ml

PHARMA CARE

Nawilżający żel pod prysznic lawenda + proteiny

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
5.0
z 2 opinii

38% taniej

PHARMA CARE Sól do kąpieli z białą glinką o zapachu białej frezji 800 g

PHARMA CARE

Sól do kąpieli z białą glinką o zapachu białej frezji

800 g
18,74 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
5.0
z 8 opinii

35% taniej

PHARMA CARE Szampon do włosów przetłuszczających się Mięta + Cynk 500 ml

PHARMA CARE

Szampon do włosów przetłuszczających się Mięta + Cynk

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2028
4.9
z 7 opinii

35% taniej

PHARMA CARE Regenerujący żel pod prysznic róża + proteiny 500 ml

PHARMA CARE

Regenerujący żel pod prysznic róża + proteiny

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 9 opinii

38% taniej

PHARMA CARE Szampon do włosów wypadających Łopian Większy + Biotyna 500 ml

PHARMA CARE

Szampon do włosów wypadających Łopian Większy + Biotyna

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2028
5.0
z 3 opinii

38% taniej

PHARMA CARE Sól do kąpieli z fioletową glinką o zapachu magnolii 800 g

PHARMA CARE

Sól do kąpieli z fioletową glinką o zapachu magnolii

800 g
18,74 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
5.0
z 5 opinii

38% taniej

PHARMA CARE Odżywka do włosów zniszczonych Skrzyp Polny + Mocznik 300 ml

PHARMA CARE

Odżywka do włosów zniszczonych Skrzyp Polny + Mocznik

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2028
5.0
z 6 opinii

38% taniej

PHARMA CARE Odżywka do włosów wypadających Łopian Większy + Biotyna 300 ml

PHARMA CARE

Odżywka do włosów wypadających Łopian Większy + Biotyna

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 8 opinii

40% taniej

PHARMA CARE Sól do stóp regenerująca zielona herbata + mocznik 560 g

PHARMA CARE

Sól do stóp regenerująca zielona herbata + mocznik

560 g
26,77 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2028
5.0
z 3 opinii

38% taniej

PHARMA CARE Sól do stóp odświeżająca mięta + mentol 560 g

PHARMA CARE

Sól do stóp odświeżająca mięta + mentol

560 g
26,77 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
24,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2027
5.0
z 2 opinii

38% taniej

PHARMA CARE Odżywka do włosów przetłuszczających się Mięta + Cynk 300 ml

PHARMA CARE

Odżywka do włosów przetłuszczających się Mięta + Cynk

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store