Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja włosów
Suche szampony
BATISTE Suchy szampon do włosów Radiance
Suchy szampon do włosów Radiance BATISTE 200ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

BATISTE Suchy szampon do włosów Radiance

200 ml
BATISTE
Wielka Brytania

Cena18,99 zł
94,95 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Natychmiast odświeża włosy bez użycia wody absorbując sebum i zanieczyszczenia oraz sprawiając, że włosy są puszyste, jedwabiście miękkie i uniesione u nasady. Batiste Radiance to zapowiedź szalonej nocy wibrującej w rytmie świateł. Zapach jest lekki, świeży i owocowy od początku aż do końca. Dla niej i dla niego.


BATISTE Suchy szampon do włosów Radiance


Produkt dostępny
Data przydatności: 15.11.2030
Dostępne warianty
BATISTE Suchy szampon do włosów Heavenly Volume
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
94,95 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
200 ml
Dostawca:
OCEAN TRADE SPÓŁKA Z
Marka:
BATISTE
EAN:
5010724538005
Cena za kg:
94,95 zł/l
Pojemność:
200 ml
Marka:
BATISTE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OCEAN TRADE SPÓŁKA Z
EAN:
5010724538005

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Mocno wstrząsnąć i rozpylić u nasady włosów z odległości ok. 30 cm. Przez kilkanaście sekund wmasować produkt we włosy, następnie je ułożyć jak zwykle.


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C 50


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

120 g


Regulacje CLP

płomieńNiebezpieczeństwo

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Niebezpieczeństwo. Pojemnik pod ciśnieniem. Produkt skrajnie łatwopalny. Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed słońcem i temperaturą powyżej 50 °C. Nie przechowywać ani nie eksponować, także po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Chronić przed źródłami zapłonu, nie palić w czasie rozpylania. Używać w pomieszczeniach o dobrej wentylacji. Chronić oczy podczas rozpylania. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać na uszkodzony lub podrażniony naskórek. Nie używać do higieny intymnej. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Użycie niezgodnie z przeznaczeniem polegające na zageszczeniu i wydychaniu zawartości pojemnika może być szkodliwe dla zdrowia lub grozić śmiercią.


Informacje producenta

Marka

Batiste


Marka standaryzowana

MarkaBatiste

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Natychmiast odświeża włosy bez użycia wody absorbując sebum i zanieczyszczenia oraz sprawiając, że włosy są puszyste, jedwabiście miękkie i uniesione u nasady. Batiste Radiance to zapowiedź szalonej nocy wibrującej w rytmie świateł. Zapach jest lekki, świeży i owocowy od początku aż do końca. Dla niej i dla niego.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Suchy szampon do włosów

Wariant Radiance

Produkty z kategorii Suche szampony

4.9
z 8 opinii
BATISTE Suchy szampon do włosów Original 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów Original

200 ml
71,25 zł/l
Cena14,25 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
BATISTE Suchy szampon do włosów Heavenly Volume 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów Heavenly Volume

200 ml
94,95 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.8
z 4 opinii
BATISTE Suchy szampon do włosów Divine Dark 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów Divine Dark

200 ml
86,45 zł/l
Cena17,29 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
BATISTE Suchy szampon do włosów cherry 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów cherry

200 ml
71,25 zł/l
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028
BATISTE Suchy szampon do włosów Radiance 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów Radiance

200 ml
94,95 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2030
5.0
z 3 opinii
BATISTE Suchy szampon do włosów Tropical 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów Tropical

200 ml
71,25 zł/l
Cena14,25 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BATISTE Suchy szampon do włosów Brunette 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów Brunette

200 ml
94,95 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2031
BATISTE Suchy szampon do włosów Tempt 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów Tempt

200 ml
99,75 zł/l
Cena19,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2030
4.8
z 4 opinii
SYOSS Pure Fresh Suchy szampon do włosów odświeżający 200 ml

SYOSS Pure Fresh

Suchy szampon do włosów odświeżający

200 ml
120,95 zł/l
Cena24,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
4.8
z 8 opinii
SCHWARZKOPF SCHAUMA My Darling Suchy szampon Hi Lovely! 150 ml

SCHWARZKOPF SCHAUMA My Darling

Suchy szampon Hi Lovely!

150 ml
98,33 zł/l
Cena14,75 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
SYOSS Anti-Grease Suchy szampon do włosów szybko przetłuszczających się 200 ml

SYOSS Anti-Grease

Suchy szampon do włosów szybko przetłuszczających się

200 ml
120,95 zł/l
Cena24,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029

Produkty marki BATISTE

4.9
z 8 opinii
BATISTE Suchy szampon do włosów Original 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów Original

200 ml
71,25 zł/l
Cena14,25 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
BATISTE Suchy szampon do włosów Heavenly Volume 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów Heavenly Volume

200 ml
94,95 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.8
z 4 opinii
BATISTE Suchy szampon do włosów Divine Dark 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów Divine Dark

200 ml
86,45 zł/l
Cena17,29 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
BATISTE Suchy szampon do włosów cherry 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów cherry

200 ml
71,25 zł/l
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028
5.0
z 3 opinii
BATISTE Suchy szampon do włosów Tropical 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów Tropical

200 ml
71,25 zł/l
Cena14,25 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BATISTE Suchy szampon do włosów Brunette 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów Brunette

200 ml
94,95 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2031
BATISTE Suchy szampon do włosów Tempt 200 ml

BATISTE

Suchy szampon do włosów Tempt

200 ml
99,75 zł/l
Cena19,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store