Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja włosów
Maski
YOPE Boost Maska do włosów zniszczonych
Maska do włosów zniszczonych Boost YOPE 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

YOPE Boost Maska do włosów zniszczonych

250 ml
YOPE
Polska

Cena31,45 zł
125,80 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 09.03.2027
Tagi
wegański
Parametry
Cena za kg:
125,80 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
YOPE
Marka:
YOPE
EAN:
5903760203061
Cena za kg:
125,80 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
YOPE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
YOPE
EAN:
5903760203061

Produkty z kategorii Maski

YOPE Boost Maska do włosów zniszczonych 250 ml

YOPE Boost

Maska do włosów zniszczonych

250 ml
125,80 zł/l
Cena31,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
5.0
z 1 opinii
YOPE Hydrate Maska do włosów suchych 250 ml

YOPE Hydrate

Maska do włosów suchych

250 ml
125,80 zł/l
Cena31,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
5.0
z 2 opinii
SO!FLOW Odżywcza maska do włosów kręconych 400 ml

SO!FLOW

Odżywcza maska do włosów kręconych

400 ml
62,47 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028

Produkty marki YOPE

5.0
z 23 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Mięta&Mandarynka 750ml 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Mięta&Mandarynka 750ml

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2028
4.8
z 14 opinii
YOPE Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml 500 ml

YOPE

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml

500 ml
27,18 zł/l
13,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2029
YOPE Mydło w płynie Paczula Wetiwer - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Paczula Wetiwer - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 5 opinii
YOPE Mydło w pyłnie Bergamotka i Różowy pieprz - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w pyłnie Bergamotka i Różowy pieprz - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.5
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Grejpfrut Lawenda - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Grejpfrut Lawenda - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
4.8
z 17 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Ogórek 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Ogórek

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 43 opinii
YOPE Płyn do mycia naczyń Bergamotka&Werbena&Bazylia 750ml 750 ml

YOPE

Płyn do mycia naczyń Bergamotka&Werbena&Bazylia 750ml

750 ml
16,92 zł/l
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2028
4.8
z 11 opinii
YOPE Mydło w płynie Wanilia i Cynamon 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Wanilia i Cynamon

500 ml
27,98 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 1 opinii
YOPE Mydło w płynie Wanilia Biały cedr - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Wanilia Biały cedr - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Kokos Ananas - zapas 600 ml

YOPE

Mydło w płynie Kokos Ananas - zapas

600 ml
21,65 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.8
z 5 opinii
YOPE Żel pod prysznic Jaśmin Tonka 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Jaśmin Tonka

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 12 opinii
YOPE Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Probiotics 500ml 500 ml

YOPE

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Probiotics 500ml

500 ml
27,18 zł/l
13,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
17,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
5.0
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Pistacja Karmel 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Pistacja Karmel

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.8
z 4 opinii
YOPE Olejkowy żel do higieny intymnej 250 ml

YOPE

Olejkowy żel do higieny intymnej

250 ml
63,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
5.0
z 4 opinii
YOPE Mydło w płynie Szafran Śliwka 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Szafran Śliwka

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.8
z 4 opinii
YOPE Mydło w płynie Jaśmin Tonka 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Jaśmin Tonka

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store