Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja włosów
Szampony
Do włosów osłabionych
GARNIER FRUCTIS Grow Strong Szampon wzmacniający do włosów osłabionych
Grow Strong Szampon wzmacniający do włosów osłabionych FRUCTIS GARNIER 400ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

GARNIER FRUCTIS Grow Strong Szampon wzmacniający do włosów osłabionych

400 ml
GARNIER

Cena15,99 zł
39,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wzmacniający szampon do włosów Odkryj formułę łączącą moc ekstraktu z jabłka z niacynamidem, która przywraca siłę, redukuje wypadanie włosów** oraz nadaje im witalność i blask. Bez sztucznych barwników Tak - testowany dermatologicznie **Wypadanie z powodu złamania włosa.


Cechy

ekstrakt z jabłka

mniej wypadających włosów**

10x mocniejsze włosy***

niacynamid

włosy osłabione, łamliwe

**Wypadanie z powodu złamania włosa

***Test instrumentalny: po użyciu szamponu i odżywki


GARNIER FRUCTIS Grow Strong Szampon wzmacniający do włosów osłabionych


Produkt dostępny
Data przydatności: 22.01.2031

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry i efektywny szampon. Mam długie (poniżej pasa) włosy, a ten szampon nie tylko je wzmocnił i wygładził, ale zaoszczędził mi czasu z rozczesywaniem po umyciu (co zajmowało mi zwykle ok. 30 min., a teraz wystarcza 10). Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Dziękuję i polecam
24.06.2025
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.12.2025
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.11.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
KOMPLEX-TORUS
Marka:
GARNIER
EAN:
3600542061032
Cena za kg:
39,98 zł/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
GARNIER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KOMPLEX-TORUS
EAN:
3600542061032

Przygotowywanie i przechowywanie

Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

12


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą.


Informacje producenta

Marka

Garnier


Marka standaryzowana

MarkaGarnier

Podmarka

Podmarka Fructis


Logotypy stron trzecich

Cruelty Free Certified

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Wzmacniający szampon do włosów Odkryj formułę łączącą moc ekstraktu z jabłka z niacynamidem, która przywraca siłę, redukuje wypadanie włosów** oraz nadaje im witalność i blask. Bez sztucznych barwników Tak - testowany dermatologicznie **Wypadanie z powodu złamania włosa.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Szampon wzmacniający

Wariant Grow Strong

Produkty z kategorii Do włosów osłabionych

4.8
z 9 opinii

31% taniej

VIS PLANTIS Szampon do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA 400 ml

VIS PLANTIS

Szampon do włosów osłabionych z tendencją do wypad. - KOZIERADKA

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2028
4.8
z 9 opinii

38% taniej

PHARMA CARE Szampon do włosów wypadających Łopian Większy + Biotyna 500 ml

PHARMA CARE

Szampon do włosów wypadających Łopian Większy + Biotyna

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2028
GARNIER Botanic Therapy Szampon do włosów osłabionych olejek rycynowy i migdał 400 ml

GARNIER Botanic Therapy

Szampon do włosów osłabionych olejek rycynowy i migdał

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 10 opinii
TOŁPA dermo hair Szampon antipollution przeciw wypadaniu 250 ml

TOŁPA dermo hair

Szampon antipollution przeciw wypadaniu

250 ml
131,96 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 9 opinii
SCHWARZKOPF SCHAUMA Q10 Szampon do włosów cienkich i osłabionych 400 ml

SCHWARZKOPF SCHAUMA Q10

Szampon do włosów cienkich i osłabionych

400 ml
31,47 zł/l
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2028
5.0
z 6 opinii
GARNIER FRUCTIS Grow Strong Szampon wzmacniający do włosów osłabionych 400 ml

GARNIER FRUCTIS

Grow Strong Szampon wzmacniający do włosów osłabionych

400 ml
39,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2031

Produkty marki GARNIER

4.9
z 21 opinii
GARNIER Płyn Micelarny 3w1 400 ml

GARNIER

Płyn Micelarny 3w1

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2027
4.8
z 4 opinii
GARNIER FRUCTIS Siła i Blask Szampon wzmacniający 2 w 1 do włosów normalnych 400 ml

GARNIER FRUCTIS

Siła i Blask Szampon wzmacniający 2 w 1 do włosów normalnych

400 ml
39,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
GARNIER Botanic Therapy Szampon do włosów osłabionych olejek rycynowy i migdał 400 ml

GARNIER Botanic Therapy

Szampon do włosów osłabionych olejek rycynowy i migdał

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 1 opinii
GARNIER FRUCTIS Hydra Fresh Szampon oczyszczający 400 ml

GARNIER FRUCTIS

Hydra Fresh Szampon oczyszczający

400 ml
59,97 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2028
5.0
z 2 opinii
GARNIER Fructis Goodbye Damage Szampon 400 ml

GARNIER Fructis Goodbye Damage

Szampon

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027
5.0
z 4 opinii
GARNIER FRUCTIS Przeciwłupieżowy zampon wzmacniający 2w1 400 ml

GARNIER FRUCTIS

Przeciwłupieżowy zampon wzmacniający 2w1

400 ml
59,97 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2028
5.0
z 3 opinii
GARNIER FRUCTIS Fresh Szampon wzmacniający do włosów normalnych 400 ml

GARNIER FRUCTIS

Fresh Szampon wzmacniający do włosów normalnych

400 ml
39,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2027
4.0
z 1 opinii
GARNIER FRUCTIS Oil Repair 3 Butter Szampon wzmacniający do włosów zniszczonych 400 ml

GARNIER FRUCTIS

Oil Repair 3 Butter Szampon wzmacniający do włosów zniszczonych

400 ml
39,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2028
5.0
z 3 opinii
GARNIER FRUCTIS Color Resist Szampon wzmacniający do włosów farbowanych 400 ml

GARNIER FRUCTIS

Color Resist Szampon wzmacniający do włosów farbowanych

400 ml
39,98 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store