Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Męskie
Dla skóry wrażliwej
NIVEA MEN Żel pod prysznic Sensitive
Żel pod prysznic Sensitive MEN NIVEA 500ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 12 opinii

NIVEA MEN Żel pod prysznic Sensitive

500 ml
NIVEA

Cena21,99 zł
43,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Łagodzący żel pod prysznic dla mężczyzn NIVEA MEN Sensitive jest idealny do codziennej pielęgnacji nawet wrażliwej skóry męskiej. Łagodna formuła z dodatkiem witaminy E i kwasu hialuronowego tworzy pianę, która nie tylko myje i odświeża skórę, ale również ją pielęgnuje i łagodzi. Męski żel pod prysznic nawilża skórę w trakcie oczyszczania i nie pozostawia uczucia suchości po kąpieli. Wyjątkowa formuła działa w zgodzie z naturalnym pH skóry i nie zaburza jego równowagi, zapewniając wrażliwej skórze uczucie komfortu. Wielofunkcyjny żel pod prysznic dla mężczyzn Sensitive jest przeznaczony do mycia ciała, twarzy i włosów. Derma 5in1 Active Cleansing dla Twojej skóry: oczyszcza, pielęgnuje, chroni przed wysuszeniem, pozostawia uczucie nawilżonej skóry i wspiera jej zdrowy wygląd. Unikaj kontaktu z oczami. NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości.


Cechy

Do codziennej pielęgnacji, dla mężczyzn z wrażliwą skórą Kosmetyk do mycia ciała, twarzy i włosów Łagodząca formuła z dodatkiem ekstraktu z bambusa Oczyszcza i pielęgnuje męską skórę Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie


NIVEA MEN Żel pod prysznic Sensitive


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.03.2027
Dostępne warianty
NIVEA MEN Żel pod prysznic Active Clean
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
ADAM
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Dominik
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Dominik
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.11.2025
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.08.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.08.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.08.2025
0
0
Dominik
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
NIVEA
EAN:
9005800286570
Cena za kg:
43,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
NIVEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
9005800286570

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Żel pod prysznic do codziennego mycia twarzy, ciała i włosów. Nałóż żel na wilgotną skórę i rozprowadź po całej powierzchni ciała. Po umyciu, spłucz dokładnie ciepłą wodą.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 81084


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

15


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Unikać kontaktu z oczami


Informacje producenta

Marka

NIVEA


Marka standaryzowana

MarkaNivea

Opis produktu

Łagodzący żel pod prysznic dla mężczyzn NIVEA MEN Sensitive jest idealny do codziennej pielęgnacji nawet wrażliwej skóry męskiej. Łagodna formuła z dodatkiem witaminy E i kwasu hialuronowego tworzy pianę, która nie tylko myje i odświeża skórę, ale również ją pielęgnuje i łagodzi. Męski żel pod prysznic nawilża skórę w trakcie oczyszczania i nie pozostawia uczucia suchości po kąpieli. Wyjątkowa formuła działa w zgodzie z naturalnym pH skóry i nie zaburza jego równowagi, zapewniając wrażliwej skórze uczucie komfortu. Wielofunkcyjny żel pod prysznic dla mężczyzn Sensitive jest przeznaczony do mycia ciała, twarzy i włosów. Derma 5in1 Active Cleansing dla Twojej skóry: oczyszcza, pielęgnuje, chroni przed wysuszeniem, pozostawia uczucie nawilżonej skóry i wspiera jej zdrowy wygląd. Unikaj kontaktu z oczami. NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Żel pod prysznic Sensitive

Wariant Żel pod prysznic Sensitive 500.00 ml

Produkty z kategorii Męskie

4.9
z 12 opinii
NIVEA MEN Żel pod prysznic Sensitive 500 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Sensitive

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027

Produkty marki NIVEA

5.0
z 10 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN

Sensitive Łagodzący żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
4.8
z 11 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
699,80 zł/l
Frisco poleca
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 10 opinii
NIVEA Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej 400 ml

NIVEA

Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 8 opinii

23% taniej

NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.) 1 szt

NIVEA

Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Łagodzący balsam do ciała Aloes 400 ml

NIVEA

Łagodzący balsam do ciała Aloes

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 3 opinii
NIVEA MEN Anyperspirant w sztyfcie Fresh Kick 50 ml

NIVEA MEN

Anyperspirant w sztyfcie Fresh Kick

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie Fresh 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Fresh

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Fresh Natural Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA Fresh Natural

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store