Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Kosmetyki i higiena osobista

Kosmetyki i higiena osobista

Wróć do Kategorie sklepu

Papiery toaletoweArtykuły higieniczneŻele i płyny do kąpieliMydłaPielęgnacja włosówHigiena intymnaHigiena jamy ustnejPielęgnacja ciałaAntyperspiranty i dezodorantyKosmetyki do twarzyDłonie i stopyGolenie i depilacjaOpalanieZestawy kosmetyczneFarmacja / Domowa apteczka



4.8
z 6 opinii
GILLETTE Blue 3 Cool Maszynki jednorazowe do golenia 6+2 szt. 1 szt

GILLETTE Blue 3 Cool

Maszynki jednorazowe do golenia 6+2 szt.

1 szt
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.8
z 12 opinii
NIVEA SENSITIVE RECOVERY Łagodząca pianka do golenia 200 ml

NIVEA SENSITIVE RECOVERY

Łagodząca pianka do golenia

200 ml
94,95 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027

5.0
z 1 opinii
BIC Flex 5 Hybrid Maszynka do golenia i 2 wymienne wkłady 1 szt

BIC Flex 5 Hybrid

Maszynka do golenia i 2 wymienne wkłady

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-06-2030

4.7
z 3 opinii
BIC Hybrid 3 Maszynka do golenia i 6 wymiennych wkładów 1 szt

BIC Hybrid 3

Maszynka do golenia i 6 wymiennych wkładów

1 szt
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2030

5.0
z 1 opinii
GILLETTE Mach3 Maszynka do golenia dla mężczyzn + 12 ostrzy wymiennych 1 szt

GILLETTE Mach3

Maszynka do golenia dla mężczyzn + 12 ostrzy wymiennych

1 szt
Cena168,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027

GILLETTE Venus Maszynka do golenia dla kobiet + 2 wkłady 1 szt

GILLETTE Venus

Maszynka do golenia dla kobiet + 2 wkłady

1 szt
Cena49,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027

GILLETTE Fusion5 ProGlide Maszynka do golenia + 2 Ostrza Wymienne 1 szt

GILLETTE Fusion5 ProGlide

Maszynka do golenia + 2 Ostrza Wymienne

1 szt
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2030

5.0
z 1 opinii
GILLETTE Mach3 Charcoal Maszynka do golenia dla mężczyzn 1 maszynka + 2 ostrza 1 szt

GILLETTE Mach3 Charcoal

Maszynka do golenia dla mężczyzn 1 maszynka + 2 ostrza

1 szt
Cena60,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2030

GILLETTE Mach3 Charcoal Maszynka do golenia dla mężczyzn 1 szt

GILLETTE Mach3 Charcoal

Maszynka do golenia dla mężczyzn

1 szt
Cena119,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2028

5.0
z 3 opinii
GILLETTE Fusion5 Maszynka do golenia dla mężczyzn 1 szt

GILLETTE Fusion5

Maszynka do golenia dla mężczyzn

1 szt
Cena134,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

4.7
z 3 opinii
GILLETTE Sensor3 Comfort Maszynka do golenia dla mężczyzn i 8 ostrzy wymiennych 1 szt

GILLETTE Sensor3 Comfort

Maszynka do golenia dla mężczyzn i 8 ostrzy wymiennych

1 szt
Cena42,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031

5.0
z 1 opinii
Nowość
BIC Soleil CLICK 5 Maszynka do golenia i 2 wymienne wkłady 1 szt

BIC Soleil CLICK 5

Maszynka do golenia i 2 wymienne wkłady

1 szt
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2030

5.0
z 2 opinii
GILLETTE Fusion Maszynka do golenia dla mężczyzn - 2 Ostrza 1 szt

GILLETTE Fusion

Maszynka do golenia dla mężczyzn - 2 Ostrza

1 szt
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 1 opinii
GILLETTE Fusion Manual Nożyki do golenia - 4szt 1 szt

GILLETTE Fusion

Manual Nożyki do golenia - 4szt

1 szt
Promocja
Cena promocyjna99,99 zł
111,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027

5.0
z 1 opinii
GILLETTE FUSION PROGLIDE Manual Wkłady - 4 szt. 1 szt

GILLETTE FUSION PROGLIDE

Manual Wkłady - 4 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna124,99 zł
129,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 1 opinii
GILLETTE Mach3 Charcoal Ostrza wymienne do maszynki dla mężczyzn 1 szt

GILLETTE Mach3 Charcoal

Ostrza wymienne do maszynki dla mężczyzn

1 szt
Promocja
Cena promocyjna75,99 zł
86,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2030

5.0
z 1 opinii
BIC Flex 5 Hybrid Wkłady do maszynki do golenia 4 szt. 1 szt

BIC Flex 5 Hybrid

Wkłady do maszynki do golenia 4 szt.

1 szt
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2030

5.0
z 2 opinii
GILLETTE Venus Wkłady do maszynki dla kobiet - 4 szt. 1 szt

GILLETTE Venus

Wkłady do maszynki dla kobiet - 4 szt.

1 szt
Cena67,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 2 opinii
GILLETTE Sensor3 Comfort Ostrza wymienne do maszynki do golenia 8 wkładów z 3 ostrzami 1 szt

GILLETTE Sensor3 Comfort

Ostrza wymienne do maszynki do golenia 8 wkładów z 3 ostrzami

1 szt
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2027

BIC Soleil CLICK 5 Wkłady do maszynki do golenia - 4 szt. 1 szt

BIC Soleil CLICK 5

Wkłady do maszynki do golenia - 4 szt.

1 szt
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2030

NIVEA MEN Woda po goleniu Fresh Kick 100 ml

NIVEA MEN

Woda po goleniu Fresh Kick

100 ml
369,90 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2028

4.0
z 1 opinii
NIVEA MEN Sensitive Woda po goleniu 100 ml

NIVEA MEN Sensitive

Woda po goleniu

100 ml
369,90 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2028

4.5
z 2 opinii
NIVEA MEN Protect&Care Odświeżająca woda po goleniu 100 ml

NIVEA MEN Protect&Care

Odświeżająca woda po goleniu

100 ml
369,90 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030

5.0
z 2 opinii
SODASAN Mydło lawendowo-oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło lawendowo-oliwkowe w płynie BIO

1 l
38,99 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027

4.9
z 27 opinii
CLEANIC Chusteczki do demakijażu dla cery wrażliwej i suchej 10szt. 1 szt

CLEANIC

Chusteczki do demakijażu dla cery wrażliwej i suchej 10szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2028

5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027

5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027

5.0
z 8 opinii

23% taniej

NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.) 1 szt

NIVEA

Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031

5.0
z 2 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Płyn dwufazowy z wodą różaną 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Płyn dwufazowy z wodą różaną

400 ml
49,97 zł/l
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka

4.9
z 21 opinii
GARNIER Płyn Micelarny 3w1 400 ml

GARNIER

Płyn Micelarny 3w1

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2027

5.0
z 4 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny (cera normalna i mieszana) 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny (cera normalna i mieszana)

400 ml
57,47 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

5.0
z 11 opinii
TOŁPA authentic Tonik do twarzy 200 ml

TOŁPA authentic

Tonik do twarzy

200 ml
124,95 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028

4.8
z 19 opinii
NIVEA Pielęgnujący płyn micelarny (cera wrażliwa) 400 ml

NIVEA

Pielęgnujący płyn micelarny (cera wrażliwa)

400 ml
57,47 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027

4.9
z 9 opinii
TOŁPA dermo face sebio Normalizujący płyn micelarny do mycia twarzy i oczu 400 ml

TOŁPA dermo face sebio

Normalizujący płyn micelarny do mycia twarzy i oczu

400 ml
73,72 zł/l
Cena29,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028

5.0
z 13 opinii
TOŁPA authentic Płyn micelarny 300 ml

TOŁPA authentic

Płyn micelarny

300 ml
83,30 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2028

5.0
z 12 opinii
NIVEA Oczyszczające mleczko do twarzy - cera sucha i wrażliwa 200 ml

NIVEA

Oczyszczające mleczko do twarzy - cera sucha i wrażliwa

200 ml
139,95 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2028

5.0
z 4 opinii

37% taniej

VIS PLANTIS Regenerujące Serum Olejowe do twarzy i włosów Argan + Makadamia 30 ml

VIS PLANTIS

Regenerujące Serum Olejowe do twarzy i włosów Argan + Makadamia

30 ml
399,67 zł/l
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 4 opinii
NEUTROGENA® Hydro Boost® Nawadniający żel-krem do cery suchej 50 ml

NEUTROGENA® Hydro Boost®

Nawadniający żel-krem do cery suchej

50 ml
859,80 zł/l
Frisco poleca
Cena42,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029

4.8
z 11 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
699,80 zł/l
Frisco poleca
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027

4.9
z 13 opinii
NIVEA Soft Krem intensywnie nawilżający 300 ml

NIVEA Soft

Krem intensywnie nawilżający

300 ml
83,30 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027

5.0
z 3 opinii
TOŁPA dermo face hydrativ Hialuronowy krem-maska nawilżający na noc 40 ml

TOŁPA dermo face hydrativ

Hialuronowy krem-maska nawilżający na noc

40 ml
949,75 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028

4.9
z 11 opinii
NIVEA CREME Krem 400 ml

NIVEA CREME

Krem

400 ml
99,97 zł/l
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 2 opinii
TOŁPA hydrativ Hialuronowy krem-żel nawilżający 40 ml

TOŁPA hydrativ

Hialuronowy krem-żel nawilżający

40 ml
949,75 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028

4.9
z 8 opinii
TOŁPA authentic Krem nawilżona skóra 40 ml

TOŁPA authentic

Krem nawilżona skóra

40 ml
874,75 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2028

5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.8
z 5 opinii
NEUTROGENA® Hydro Boost® Nawadniający żel do mycia twarzy 200 ml

NEUTROGENA® Hydro Boost®

Nawadniający żel do mycia twarzy

200 ml
94,95 zł/l
Frisco poleca
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029

4.3
z 6 opinii
YOPE Skin Progress Acidofilny żel do mycia twarzy 150 ml

YOPE Skin Progress

Acidofilny żel do mycia twarzy

150 ml
106,60 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 8 opinii
NIVEA Żel-krem do mycia twarzy (cera sucha i wrażliwa) 150 ml

NIVEA

Żel-krem do mycia twarzy (cera sucha i wrażliwa)

150 ml
186,60 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027

5.0
z 6 opinii
TOŁPA authentic Żel do mycia twarzy 195 ml

TOŁPA authentic

Żel do mycia twarzy

195 ml
128,15 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028

5.0
z 3 opinii
TOŁPA dermo face sebio Żel do mycia twarzy 2 kwasy: AHA + LHA 195 ml

TOŁPA dermo face sebio

Żel do mycia twarzy 2 kwasy: AHA + LHA

195 ml
153,79 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028

5.0
z 4 opinii
TOŁPA dermo face sebio Żel do mycia twarzy 3 enzymy 150 ml

TOŁPA dermo face sebio

Żel do mycia twarzy 3 enzymy

150 ml
199,93 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028

5.0
z 2 opinii
TOŁPA dermo face sebio Normalizujący żel do mycia twarzy 195 ml

TOŁPA dermo face sebio

Normalizujący żel do mycia twarzy

195 ml
153,79 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028

4.9
z 11 opinii
NEUTROGENA® Formuła Norweska Ochronny sztyft do ust SPF 20 (4,8 g) 1 szt

NEUTROGENA® Formuła Norweska

Ochronny sztyft do ust SPF 20 (4,8 g)

1 szt
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029

5.0
z 4 opinii
YOPE Pielęgnujący błyszczyk do ust o truskawkowym wykończeniu 8 ml

YOPE

Pielęgnujący błyszczyk do ust o truskawkowym wykończeniu

8 ml
2123,75 zł/l
Frisco poleca
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031

4.0
z 1 opinii
YOPE Pielęgnujący błyszczyk do ust o karmelowym wykończeniu 8 ml

YOPE

Pielęgnujący błyszczyk do ust o karmelowym wykończeniu

8 ml
2123,75 zł/l
Frisco poleca
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031

4.9
z 7 opinii
TISANE Balsam do ust w pomadce 4 g

TISANE

Balsam do ust w pomadce

4 g
4722,50 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

NIVEA Pielęgnująca pomadka do ust Sorbet Arbuzowy Vaiana Disney Edition 1 szt

NIVEA

Pielęgnująca pomadka do ust Sorbet Arbuzowy Vaiana Disney Edition

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031

NIVEA Pielęgnująca pomadka do ust Wanilia Piękna Disney Edition 1 szt

NIVEA

Pielęgnująca pomadka do ust Wanilia Piękna Disney Edition

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2027

5.0
z 2 opinii
NIVEA Pielęgnująca Pomadka do ust Blackberry Shine 1 szt

NIVEA

Pielęgnująca Pomadka do ust Blackberry Shine

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2029

NIVEA Pielęgnująca pomadka do ust Jabłko Śnieżka Disney Edition 1 szt

NIVEA

Pielęgnująca pomadka do ust Jabłko Śnieżka Disney Edition

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 6 opinii
NIVEA Pielęgnująca pomadka do ust Watermelon Shine 1 szt

NIVEA

Pielęgnująca pomadka do ust Watermelon Shine

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2028

4.8
z 5 opinii
NIVEA Care Pielęgnująca Pomadka do ust 1 szt

NIVEA Care

Pielęgnująca Pomadka do ust

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2029

5.0
z 7 opinii
NIVEA Care Pielęgnująca Pomadka do ust 2 x 48g 1 szt

NIVEA Care

Pielęgnująca Pomadka do ust 2 x 48g

1 szt
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031

5.0
z 1 opinii
NIVEA Cranberry lipstick Cranberry Rapunzel Disney Edition 1 szt

NIVEA

Cranberry lipstick Cranberry Rapunzel Disney Edition

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027

5.0
z 8 opinii
PERFECTA Maska do twarzy Serum-C Forte intensywna regeneracja 8 ml

PERFECTA

Maska do twarzy Serum-C Forte intensywna regeneracja

8 ml
468,75 zł/l
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2029

5.0
z 6 opinii
PERFECTA Maska do twarzy Multikolagen Retinol 8 ml

PERFECTA

Maska do twarzy Multikolagen Retinol

8 ml
468,75 zł/l
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2029

5.0
z 3 opinii
PERFECTA Maska do twarzy Fenomen C 8 ml

PERFECTA

Maska do twarzy Fenomen C

8 ml
498,75 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2029

5.0
z 3 opinii
TOŁPA dermo face hydrativ Hialuronowe serum-booster głęboko nawilżające 75 ml

TOŁPA dermo face hydrativ

Hialuronowe serum-booster głęboko nawilżające

75 ml
506,53 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027

5.0
z 2 opinii
PERFECTA Aloesowa Maska Intensywnie Nawilżająca 8 ml

PERFECTA

Aloesowa Maska Intensywnie Nawilżająca

8 ml
468,75 zł/l
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029

4.9
z 14 opinii
TOŁPA dermo face hydrativ Hialuronowa maska-kompres nawilżająca na twarz i pod oczy 12 ml

TOŁPA dermo face hydrativ

Hialuronowa maska-kompres nawilżająca na twarz i pod oczy

12 ml
1012,50 zł/l
Cena12,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028

5.0
z 3 opinii

28% taniej

YOPE Men Krem do twarzy: Moc Nawilżenia 50 ml

YOPE Men

Krem do twarzy: Moc Nawilżenia

50 ml
719,80 zł/l
Promocja
Cena promocyjna35,99 zł
49,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

5.0
z 6 opinii
NIVEA MEN CREME Krem 150 ml

NIVEA MEN CREME

Krem

150 ml
186,60 zł/l
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026

5.0
z 1 opinii
NIVEA MEN Protect&Care Krem do twarzy intensywnie nawilżający 50 ml

NIVEA MEN Protect&Care

Krem do twarzy intensywnie nawilżający

50 ml
679,80 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka

4.8
z 4 opinii
TOŁPA dermo face sebio Peeling 3 enzymy 40 ml

TOŁPA dermo face sebio

Peeling 3 enzymy

40 ml
849,75 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2028

5.0
z 2 opinii
TOŁPA dermo face sebio Musujący żel-peeling z kamforą do mycia twarzy 195 ml

TOŁPA dermo face sebio

Musujący żel-peeling z kamforą do mycia twarzy

195 ml
153,79 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-08-2028

5.0
z 3 opinii
TOŁPA authentic Żel-peeling do mycia twarzy 150 ml

TOŁPA authentic

Żel-peeling do mycia twarzy

150 ml
166,60 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028

3.8
z 5 opinii
NIVEA Odżywczy krem na noc 24h - cera sucha i wrażliwa 50 ml

NIVEA

Odżywczy krem na noc 24h - cera sucha i wrażliwa

50 ml
399,80 zł/l
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031

5.0
z 10 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na noc 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na noc

50 ml
1199,80 zł/l
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026

5.0
z 5 opinii
YOPE Krem do rąk Jaśmin Tonka 50 ml

YOPE

Krem do rąk Jaśmin Tonka

50 ml
239,80 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031

YOPE Krem do rąk Śliwka Szafran 50 ml

YOPE

Krem do rąk Śliwka Szafran

50 ml
239,80 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2031

5.0
z 2 opinii
YOPE Krem do rąk Pistacja Karmel 50 ml

YOPE

Krem do rąk Pistacja Karmel

50 ml
239,80 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031

4.9
z 8 opinii
RETINOBAZA Krem z witaminą A 30 g

RETINOBAZA

Krem z witaminą A

30 g
629,67 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

4.9
z 24 opinii
NIVEA Soft Uniwersalny krem intensywnie nawilżający 50 ml

NIVEA Soft

Uniwersalny krem intensywnie nawilżający

50 ml
199,80 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031

4.8
z 9 opinii
NIVEA Family Care Lekki krem nawilżający do ciała twarzy i dłoni 450 ml

NIVEA Family Care

Lekki krem nawilżający do ciała twarzy i dłoni

450 ml
106,64 zł/l
Cena47,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027
1...678...11

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store