Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Kosmetyki do twarzy
Pomadki do ust
NIVEA Pielęgnująca pomadka do ust Watermelon Shine
Pielęgnująca pomadka do ust Watermelon Shine NIVEA 1.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

NIVEA Pielęgnująca pomadka do ust Watermelon Shine

1 szt
NIVEA
Niemcy

Cena16,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Owocowa pomadka do ust NIVEA Watermelon Shine rozpieści Twoje usta pysznym arbuzowym aromatem, nadając im delikatne muśnięcie koloru! Watermelon Shine - formuła z masłem shea i wzbogacona świeżym, arbuzowym aromatem, nadaje Twoim ustom połysk i chroni je przed zimnem, wiatrem i suchym powietrzem. Zapewnia 24-godzinne nawilżenie - przetestowane klinicznie. Angażujemy się w działania na rzecz zakończenia testów na zwierzętach na świecie** Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.Rozprowadza się tak łatwo i równomiernie, że nie potrzebujesz nawet lusterka. Pielęgnacja i ochrona ust od NIVEA - sięgnij po pomadkę arbuzową kiedy tylko Twoje usta potrzebują nawilżenia. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości. *przebadana klinicznie


Cechy

Pyszny arbuzowy zapach i formuła wzbogacona błyszczącymi pigmentami Nadaje ustom delikatne muśnięcie koloru Natychmiast wtapia się w usta, zapewniając im 24-godzinne nawilżenie Łatwo i równomiernie się rozprowadza Dla pięknego, lśniącego koloru i miękkich ust Nowa formuła z masłem shea i ze składnikami pochodzenia naturalnego


NIVEA Pielęgnująca pomadka do ust Watermelon Shine


Produkt dostępny
Data przydatności: 17.10.2028
Dostępne warianty
NIVEA Pielęgnująca pomadka do ust Jabłko Śnieżka Disney Edition
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.10.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
NIVEA
EAN:
9005800363042
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
NIVEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
9005800363042

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Rozprowadź odpowiednią ilość produktu na ustach


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 85236


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

15


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Tylko do użytku zewnętrznego.


Informacje producenta

Marka

NIVEA


Marka standaryzowana

MarkaNivea

Opis produktu

Owocowa pomadka do ust NIVEA Watermelon Shine rozpieści Twoje usta pysznym arbuzowym aromatem, nadając im delikatne muśnięcie koloru! Watermelon Shine - formuła z masłem shea i wzbogacona świeżym, arbuzowym aromatem, nadaje Twoim ustom połysk i chroni je przed zimnem, wiatrem i suchym powietrzem. Zapewnia 24-godzinne nawilżenie - przetestowane klinicznie. Angażujemy się w działania na rzecz zakończenia testów na zwierzętach na świecie** Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.Rozprowadza się tak łatwo i równomiernie, że nie potrzebujesz nawet lusterka. Pielęgnacja i ochrona ust od NIVEA - sięgnij po pomadkę arbuzową kiedy tylko Twoje usta potrzebują nawilżenia. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości. *przebadana klinicznie


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pielęgnująca pomadka do ust Watermelon Shine

Wariant Pielęgnująca pomadka do ust Watermelon Shine 4.80 G

Produkty z kategorii Pomadki do ust

4.9
z 11 opinii
NEUTROGENA® Formuła Norweska Ochronny sztyft do ust SPF 20 (4,8 g) 1 szt

NEUTROGENA® Formuła Norweska

Ochronny sztyft do ust SPF 20 (4,8 g)

1 szt
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029
5.0
z 4 opinii
YOPE Pielęgnujący błyszczyk do ust o truskawkowym wykończeniu 8 ml

YOPE

Pielęgnujący błyszczyk do ust o truskawkowym wykończeniu

8 ml
2123,75 zł/l
Frisco poleca
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
4.0
z 1 opinii
YOPE Pielęgnujący błyszczyk do ust o karmelowym wykończeniu 8 ml

YOPE

Pielęgnujący błyszczyk do ust o karmelowym wykończeniu

8 ml
2123,75 zł/l
Frisco poleca
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
4.9
z 7 opinii
TISANE Balsam do ust w pomadce 4 g

TISANE

Balsam do ust w pomadce

4 g
4722,50 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 5 opinii
NIVEA Care Pielęgnująca Pomadka do ust 1 szt

NIVEA Care

Pielęgnująca Pomadka do ust

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2029
5.0
z 7 opinii
NIVEA Care Pielęgnująca Pomadka do ust 2 x 48g 1 szt

NIVEA Care

Pielęgnująca Pomadka do ust 2 x 48g

1 szt
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
NIVEA Pielęgnująca pomadka do ust Wanilia Piękna Disney Edition 1 szt

NIVEA

Pielęgnująca pomadka do ust Wanilia Piękna Disney Edition

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2027
NIVEA Pielęgnująca pomadka do ust Jabłko Śnieżka Disney Edition 1 szt

NIVEA

Pielęgnująca pomadka do ust Jabłko Śnieżka Disney Edition

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA Pielęgnująca Pomadka do ust Blackberry Shine 1 szt

NIVEA

Pielęgnująca Pomadka do ust Blackberry Shine

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2029
NIVEA Pielęgnująca pomadka do ust Sorbet Arbuzowy Vaiana Disney Edition 1 szt

NIVEA

Pielęgnująca pomadka do ust Sorbet Arbuzowy Vaiana Disney Edition

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 6 opinii
NIVEA Pielęgnująca pomadka do ust Watermelon Shine 1 szt

NIVEA

Pielęgnująca pomadka do ust Watermelon Shine

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2028
5.0
z 1 opinii
NIVEA Cranberry lipstick Cranberry Rapunzel Disney Edition 1 szt

NIVEA

Cranberry lipstick Cranberry Rapunzel Disney Edition

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027

Produkty marki NIVEA

5.0
z 10 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN

Sensitive Łagodzący żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 8 opinii

23% taniej

NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.) 1 szt

NIVEA

Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
4.8
z 11 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
699,80 zł/l
Frisco poleca
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Diamond Gloss Care Szampon pielęgnujący do włosów 400 ml

NIVEA Diamond Gloss Care

Szampon pielęgnujący do włosów

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine 400 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 3 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczna odżywka wyzwalająca blask Natural Shine 200 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczna odżywka wyzwalająca blask Natural Shine

200 ml
69,95 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie Fresh 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Fresh

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Fresh Natural Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA Fresh Natural

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 2 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store