Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Kosmetyki do twarzy
Pomadki do ust
NEUTROGENA® Formuła Norweska Ochronny sztyft do ust SPF 20 (4,8 g)
Ochronny sztyft do ust SPF 20 (4,8 g) Formuła Norweska NEUTROGENA® 1.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 11 opinii

NEUTROGENA® Formuła Norweska Ochronny sztyft do ust SPF 20 (4,8 g)

1 szt
NEUTROGENA®
Francja

Frisco poleca
Cena10,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Neutrogena Formuła Norweska SPF 20 Ochronny sztyft do suchych i spierzchniętych ust Natychmiastowa ulga dla suchych i spierzchniętych ust. Głęboko nawilżająca formuła pielęgnuje oraz poprawia wygląd i miękkość Twoich ust, zapewniając im ochronę przy każdej pogodzie (filtr ochronny SPF 20). Stworzony we współpracy z dermatologami


NEUTROGENA® Formuła Norweska Ochronny sztyft do ust SPF 20 (4,8 g)


Produkt dostępny
Data przydatności: 02.03.2029
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.01.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
JNTL CONSUMER HEALTH
Marka:
NEUTROGENA®
EAN:
3574660271096
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
NEUTROGENA®
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JNTL CONSUMER HEALTH
EAN:
3574660271096

Przygotowywanie i przechowywanie

Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(miesiąc/miesiące/miesięcy):

12


Informacje producenta

Marka

Neutrogena


Marka standaryzowana

MarkaNeutrogena

Opis produktu

Neutrogena Formuła Norweska SPF 20 Ochronny sztyft do suchych i spierzchniętych ust Natychmiastowa ulga dla suchych i spierzchniętych ust. Głęboko nawilżająca formuła pielęgnuje oraz poprawia wygląd i miękkość Twoich ust, zapewniając im ochronę przy każdej pogodzie (filtr ochronny SPF 20). Stworzony we współpracy z dermatologami


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ochronny sztyft do suchych i spierzchniętych ust

Wariant SPF 20

Produkty z kategorii Pomadki do ust

4.9
z 11 opinii
NEUTROGENA® Formuła Norweska Ochronny sztyft do ust SPF 20 (4,8 g) 1 szt

NEUTROGENA® Formuła Norweska

Ochronny sztyft do ust SPF 20 (4,8 g)

1 szt
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029
5.0
z 4 opinii
YOPE Pielęgnujący błyszczyk do ust o truskawkowym wykończeniu 8 ml

YOPE

Pielęgnujący błyszczyk do ust o truskawkowym wykończeniu

8 ml
2123,75 zł/l
Frisco poleca
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2031
4.0
z 1 opinii
YOPE Pielęgnujący błyszczyk do ust o karmelowym wykończeniu 8 ml

YOPE

Pielęgnujący błyszczyk do ust o karmelowym wykończeniu

8 ml
2123,75 zł/l
Frisco poleca
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
4.9
z 7 opinii
TISANE Balsam do ust w pomadce 4 g

TISANE

Balsam do ust w pomadce

4 g
4722,50 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 7 opinii
NIVEA Care Pielęgnująca Pomadka do ust 2 x 48g 1 szt

NIVEA Care

Pielęgnująca Pomadka do ust 2 x 48g

1 szt
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031
4.8
z 5 opinii
NIVEA Care Pielęgnująca Pomadka do ust 1 szt

NIVEA Care

Pielęgnująca Pomadka do ust

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2029
5.0
z 2 opinii
NIVEA Pielęgnująca Pomadka do ust Blackberry Shine 1 szt

NIVEA

Pielęgnująca Pomadka do ust Blackberry Shine

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2029
5.0
z 6 opinii
NIVEA Pielęgnująca pomadka do ust Watermelon Shine 1 szt

NIVEA

Pielęgnująca pomadka do ust Watermelon Shine

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2028
NIVEA Pielęgnująca pomadka do ust Wanilia Piękna Disney Edition 1 szt

NIVEA

Pielęgnująca pomadka do ust Wanilia Piękna Disney Edition

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2027
NIVEA Pielęgnująca pomadka do ust Jabłko Śnieżka Disney Edition 1 szt

NIVEA

Pielęgnująca pomadka do ust Jabłko Śnieżka Disney Edition

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
NIVEA Pielęgnująca pomadka do ust Sorbet Arbuzowy Vaiana Disney Edition 1 szt

NIVEA

Pielęgnująca pomadka do ust Sorbet Arbuzowy Vaiana Disney Edition

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 1 opinii
NIVEA Cranberry lipstick Cranberry Rapunzel Disney Edition 1 szt

NIVEA

Cranberry lipstick Cranberry Rapunzel Disney Edition

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027

Produkty marki NEUTROGENA®

4.8
z 5 opinii
NEUTROGENA® Hydro Boost® Nawadniający żel do mycia twarzy 200 ml

NEUTROGENA® Hydro Boost®

Nawadniający żel do mycia twarzy

200 ml
94,95 zł/l
Frisco poleca
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.8
z 4 opinii
NEUTROGENA® Hydro Boost® Nawadniający żel-krem do cery suchej 50 ml

NEUTROGENA® Hydro Boost®

Nawadniający żel-krem do cery suchej

50 ml
859,80 zł/l
Frisco poleca
Cena42,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.9
z 13 opinii
NEUTROGENA® Formuła Norweska Krem do rąk i paznokci 75 ml

NEUTROGENA® Formuła Norweska

Krem do rąk i paznokci

75 ml
186,53 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029
5.0
z 7 opinii
NEUTROGENA® Formuła Norweska Krem Do Rąk Skoncentrowany Zapachowy 75 ml

NEUTROGENA® Formuła Norweska

Krem Do Rąk Skoncentrowany Zapachowy

75 ml
186,53 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.4
z 9 opinii
NEUTROGENA® Formuła Norweska Krem Do Stóp Na Popękane Pięty 50 ml

NEUTROGENA® Formuła Norweska

Krem Do Stóp Na Popękane Pięty

50 ml
339,80 zł/l
Frisco poleca
Cena16,99 zł
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
NEUTROGENA® Formuła Norweska Intensywnie regenerujący balsam CICA, skóra sucha i szorstka 400 ml

NEUTROGENA® Formuła Norweska

Intensywnie regenerujący balsam CICA, skóra sucha i szorstka

400 ml
87,47 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029
5.0
z 5 opinii
NEUTROGENA® Formuła Norweska Głęboko nawilżająca emulsja do ciała 400 ml

NEUTROGENA® Formuła Norweska

Głęboko nawilżająca emulsja do ciała

400 ml
87,47 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 14 opinii
Nowość
NEUTROGENA® Formuła Norweska Głęboko nawilżający balsam z olejkiem, skóra sucha 400 ml

NEUTROGENA® Formuła Norweska

Głęboko nawilżający balsam z olejkiem, skóra sucha

400 ml
87,47 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store