Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Kosmetyki do twarzy
Kremy na dzień
Nawilżające
NEUTROGENA® Hydro Boost® Nawadniający żel-krem do cery suchej
Nawadniający żel krem do cery suchej Hydro Boost® NEUTROGENA® 50ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 4 opinii

NEUTROGENA® Hydro Boost® Nawadniający żel-krem do cery suchej

50 ml
NEUTROGENA®
Francja

Frisco poleca
Cena42,99 zł
859,80 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Gdy bariera skóry jest osłabiona, zaczyna ona tracić swoje cenne nawodnienie. Zamknij nawodnienie w skórze dzięki Neutrogena Hydro Boost Nawadniający żel-krem do cery suchej, który wzbogacony został kwasem hialuronowym i roślinną trehalozą. Intensywnie nawadnia skórę oraz pomaga wzmocnić jej odporność na utratę wody, zapewniając sprężystą i pełną blasku cerę przez cały dzień. Rezultaty: Po 1 tygodniu, 88 % kobiet stwierdziło, że skóra jest wygładzona* *samoocena, 36 kobiet, stosowanie raz dziennie Skóra jest intensywnie nawodniona, a bariera naskórka wzmocniona dla sprężystej i pełnej blasku cery. Beztłuszczowa formuła. Nie zatyka porów. Bezzapachowy. Testowany dermatologicznie.


NEUTROGENA® Hydro Boost® Nawadniający żel-krem do cery suchej


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.03.2029
Tagi
promocja
Frisco okazja

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Mam zaufanie do firmy Neutrogena, krem jest bardzo przyjemny i dobrze nawilża.
14.12.2025
1
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.12.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
859,80 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
50 ml
Dostawca:
JNTL CONSUMER HEALTH
Marka:
NEUTROGENA®
EAN:
3574661533544
Cena za kg:
859,80 zł/l
Pojemność:
50 ml
Marka:
NEUTROGENA®
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JNTL CONSUMER HEALTH
EAN:
3574661533544

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Nakładaj na twarz oraz szyję rano i wieczorem.


Informacje producenta

Marka

Neutrogena


Marka standaryzowana

MarkaNeutrogena

Podmarka

Podmarka Hydro Boost


Opis produktu

Gdy bariera skóry jest osłabiona, zaczyna ona tracić swoje cenne nawodnienie. Zamknij nawodnienie w skórze dzięki Neutrogena Hydro Boost Nawadniający żel-krem do cery suchej, który wzbogacony został kwasem hialuronowym i roślinną trehalozą. Intensywnie nawadnia skórę oraz pomaga wzmocnić jej odporność na utratę wody, zapewniając sprężystą i pełną blasku cerę przez cały dzień. Rezultaty: Po 1 tygodniu, 88 % kobiet stwierdziło, że skóra jest wygładzona* *samoocena, 36 kobiet, stosowanie raz dziennie Skóra jest intensywnie nawodniona, a bariera naskórka wzmocniona dla sprężystej i pełnej blasku cery. Beztłuszczowa formuła. Nie zatyka porów. Bezzapachowy. Testowany dermatologicznie.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Nawadniający żel-krem do cery suchej

Produkty z kategorii Nawilżające

4.8
z 4 opinii
NEUTROGENA® Hydro Boost® Nawadniający żel-krem do cery suchej 50 ml

NEUTROGENA® Hydro Boost®

Nawadniający żel-krem do cery suchej

50 ml
859,80 zł/l
Frisco poleca
Cena42,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
5.0
z 3 opinii
TOŁPA dermo face hydrativ Hialuronowy krem-maska nawilżający na noc 40 ml

TOŁPA dermo face hydrativ

Hialuronowy krem-maska nawilżający na noc

40 ml
949,75 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028
5.0
z 2 opinii
TOŁPA hydrativ Hialuronowy krem-żel nawilżający 40 ml

TOŁPA hydrativ

Hialuronowy krem-żel nawilżający

40 ml
949,75 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
4.9
z 13 opinii
NIVEA Soft Krem intensywnie nawilżający 300 ml

NIVEA Soft

Krem intensywnie nawilżający

300 ml
83,30 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
4.9
z 8 opinii
TOŁPA authentic Krem nawilżona skóra 40 ml

TOŁPA authentic

Krem nawilżona skóra

40 ml
874,75 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2028
4.9
z 11 opinii
NIVEA CREME Krem 400 ml

NIVEA CREME

Krem

400 ml
99,97 zł/l
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki NEUTROGENA®

4.8
z 5 opinii
NEUTROGENA® Hydro Boost® Nawadniający żel do mycia twarzy 200 ml

NEUTROGENA® Hydro Boost®

Nawadniający żel do mycia twarzy

200 ml
94,95 zł/l
Frisco poleca
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2029
4.9
z 11 opinii
NEUTROGENA® Formuła Norweska Ochronny sztyft do ust SPF 20 (4,8 g) 1 szt

NEUTROGENA® Formuła Norweska

Ochronny sztyft do ust SPF 20 (4,8 g)

1 szt
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029
4.9
z 13 opinii
NEUTROGENA® Formuła Norweska Krem do rąk i paznokci 75 ml

NEUTROGENA® Formuła Norweska

Krem do rąk i paznokci

75 ml
186,53 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029
5.0
z 7 opinii
NEUTROGENA® Formuła Norweska Krem Do Rąk Skoncentrowany Zapachowy 75 ml

NEUTROGENA® Formuła Norweska

Krem Do Rąk Skoncentrowany Zapachowy

75 ml
186,53 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.4
z 9 opinii
NEUTROGENA® Formuła Norweska Krem Do Stóp Na Popękane Pięty 50 ml

NEUTROGENA® Formuła Norweska

Krem Do Stóp Na Popękane Pięty

50 ml
339,80 zł/l
Frisco poleca
Cena16,99 zł
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
NEUTROGENA® Formuła Norweska Intensywnie regenerujący balsam CICA, skóra sucha i szorstka 400 ml

NEUTROGENA® Formuła Norweska

Intensywnie regenerujący balsam CICA, skóra sucha i szorstka

400 ml
87,47 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029
5.0
z 5 opinii
NEUTROGENA® Formuła Norweska Głęboko nawilżająca emulsja do ciała 400 ml

NEUTROGENA® Formuła Norweska

Głęboko nawilżająca emulsja do ciała

400 ml
87,47 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 14 opinii
Nowość
NEUTROGENA® Formuła Norweska Głęboko nawilżający balsam z olejkiem, skóra sucha 400 ml

NEUTROGENA® Formuła Norweska

Głęboko nawilżający balsam z olejkiem, skóra sucha

400 ml
87,47 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store