Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja ciała
Kremy
NIVEA Soft Uniwersalny krem intensywnie nawilżający
Uniwersalny krem intensywnie nawilżający Soft NIVEA 50ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 24 opinii

NIVEA Soft Uniwersalny krem intensywnie nawilżający

50 ml
NIVEA
UE

Cena9,99 zł
199,80 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

NIVEA Soft Lekki Krem Intensywnie Nawilżający ma niezwykle lekką konsystencję, dzięki czemu błyskawicznie się wchłania, pozostawiając wyjątkowe uczucie gładkości, miękkości i odżywienia. W jego składzie znajdziesz 100% naturalny olejek jojoba, który intensywnie nawilża skórę, a także witaminę E, która chroni jej naturalną strukturę. Idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji - jest odpowiedni do wszystkich rodzajów skóry. Ma delikatny, przyjemny zapach i sprawia, że twarz zyskuje zdrowy, zadbany wygląd, a skóra jest odpowiednio nawilżona i chroniona. Krem ma nietłustą formułę z odświeżającym zapachem na każdy dzień. Formuła kremu chroni skórę przed przesuszeniem. Poczuj nawilżenie aż do 72 godzin. Stosuj codziennie na twarz, ciało i dłonie. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Wyjątkowa pielęgnacja od NIVEA oparta na ponad 100 latach doświadczenia w pielęgnacji skóry. Zaufaj najwyższej jakości kosmetyków marki NIVEA i ciesz się długotrwale nawilżoną i odżywioną skórą!


Cechy

Wysoce skuteczny, intensywnie nawilżający krem do twarzy, ciała i dłoni Lekka nietłusta formuła z odświeżającym zapachem Pozostawia skórę miękką i odżywioną Idealny do codziennej pielęgnacji Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie Chroni skórę przed przesuszeniem Formuła z naturalnym olejkiem jojoba i witaminą E


NIVEA Soft Uniwersalny krem intensywnie nawilżający


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.01.2031

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
24 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
dobrej jakości, delikatny krem, używam od lat
09.06.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.05.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
19.04.2026
0
0
Angelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.11.2025
0
0
Mikołaj
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.09.2025
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.09.2025
0
0
aga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
199,80 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
50 ml
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
NIVEA
EAN:
42419891
Cena za kg:
199,80 zł/l
Pojemność:
50 ml
Marka:
NIVEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
42419891

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Stosuj codziennie na twarz, ciało i dłonie.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 89054


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

10


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Stosując do pielęgnacji twarzy unikaj okolic oczu. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.


Informacje producenta

Marka

NIVEA


Marka standaryzowana

MarkaNivea

Opis produktu

NIVEA Soft Lekki Krem Intensywnie Nawilżający ma niezwykle lekką konsystencję, dzięki czemu błyskawicznie się wchłania, pozostawiając wyjątkowe uczucie gładkości, miękkości i odżywienia. W jego składzie znajdziesz 100% naturalny olejek jojoba, który intensywnie nawilża skórę, a także witaminę E, która chroni jej naturalną strukturę. Idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji - jest odpowiedni do wszystkich rodzajów skóry. Ma delikatny, przyjemny zapach i sprawia, że twarz zyskuje zdrowy, zadbany wygląd, a skóra jest odpowiednio nawilżona i chroniona. Krem ma nietłustą formułę z odświeżającym zapachem na każdy dzień. Formuła kremu chroni skórę przed przesuszeniem. Poczuj nawilżenie aż do 72 godzin. Stosuj codziennie na twarz, ciało i dłonie. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Wyjątkowa pielęgnacja od NIVEA oparta na ponad 100 latach doświadczenia w pielęgnacji skóry. Zaufaj najwyższej jakości kosmetyków marki NIVEA i ciesz się długotrwale nawilżoną i odżywioną skórą!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Soft Lekki Krem Nawilżający

Wariant Soft Lekki Krem Nawilżający 50.00 ml

Produkty z kategorii Kremy

YOPE Krem do rąk Śliwka Szafran 50 ml

YOPE

Krem do rąk Śliwka Szafran

50 ml
239,80 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2031
5.0
z 5 opinii
YOPE Krem do rąk Jaśmin Tonka 50 ml

YOPE

Krem do rąk Jaśmin Tonka

50 ml
239,80 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
5.0
z 2 opinii
YOPE Krem do rąk Pistacja Karmel 50 ml

YOPE

Krem do rąk Pistacja Karmel

50 ml
239,80 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
4.9
z 8 opinii
RETINOBAZA Krem z witaminą A 30 g

RETINOBAZA

Krem z witaminą A

30 g
629,67 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.9
z 24 opinii
NIVEA Soft Uniwersalny krem intensywnie nawilżający 50 ml

NIVEA Soft

Uniwersalny krem intensywnie nawilżający

50 ml
199,80 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031
4.8
z 9 opinii
NIVEA Family Care Lekki krem nawilżający do ciała twarzy i dłoni 450 ml

NIVEA Family Care

Lekki krem nawilżający do ciała twarzy i dłoni

450 ml
106,64 zł/l
Cena47,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027

Produkty marki NIVEA

5.0
z 10 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN

Sensitive Łagodzący żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 8 opinii

23% taniej

NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.) 1 szt

NIVEA

Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
4.8
z 11 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
699,80 zł/l
Frisco poleca
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Diamond Gloss Care Szampon pielęgnujący do włosów 400 ml

NIVEA Diamond Gloss Care

Szampon pielęgnujący do włosów

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine 400 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 3 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczna odżywka wyzwalająca blask Natural Shine 200 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczna odżywka wyzwalająca blask Natural Shine

200 ml
69,95 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie Fresh 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Fresh

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Fresh Natural Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA Fresh Natural

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 2 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store