Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Kosmetyki do twarzy
Kremy na dzień
Przeciwzmarszczkowe
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień
Krem przeciwzmarszczkowy na dzień Q10 PLUS NIVEA 50ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 11 opinii

NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
NIVEA

Frisco poleca
Cena34,99 zł
699,80 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

NIVEA Q10 PRZECIWZMARSZCZKOWE UJĘDRNIENIE Ekstra ujędrniający krem na dzień SPF 15 zapewnia skuteczne działanie przeciwzmarszczkowe przez 24h. Formuła wzbogacona najczystszym, w 100% identycznym jak w skórze Koenzymem Q10, Kreatyną oraz Kwasem Hialuronowym. Czysty Koenzym Q10 stymuluje metabolizm komórek i produkcję kolagenu w skórze. Działa w każdej komórce skóry, skutecznie wspomaga ich prawidłowe funkcjonowanie i koryguje zmarszczki od wewnątrz*. Kreatyna dodatkowo stymuluje produkcję kolagenu i elastyny*. Znana jest z tego, że natychmiastowo dostarcza energii komórkom skóry. Kwas Hialuronowy: wypełnia skórę nawilżeniem i zatrzymuje wilgoć w skórze. Widocznie redukuje zmarszczki już w 7 dni. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. **Badania aparaturowe: elastyczność, nawilżenie, zmarszczki, regeneracja skóry, 32-45 kobiet, 2020-2023.


Cechy

Formuła z najczystszym, w 100% identycznym jak w skórze Koenzymem Q10, Kreatyną i Kwasem Hialuronowym Ujędrnia skórę i redukuje zmarszczki w 7 dni Chroni skórę przed fotostarzeniem wywołanym promieniowaniem UVA/UVB dzięki filtrom SPF 15 Dla wszystkich typów skóry Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie


NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.03.2027
Dostępne warianty
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na noc
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
82%
4
18%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Całkiem dobry , przydatny, sprawdzony
06.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️
25.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.05.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2025
0
0
Jack
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
699,80 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
50 ml
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
NIVEA
EAN:
4005808935895
Cena za kg:
699,80 zł/l
Pojemność:
50 ml
Marka:
NIVEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
4005808935895

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Stosuj codziennie rano po dokładnym oczyszczeniu skóry twarzy. Wzmocnij rezultaty pielęgnacji stosując także serum, krem pod oczy i wypełniacz zmarszczek z linii Q10.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 81287


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

30


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Omijaj okolice oczu.


Informacje producenta

Marka

NIVEA


Marka standaryzowana

MarkaNivea

Opis produktu

NIVEA Q10 PRZECIWZMARSZCZKOWE UJĘDRNIENIE Ekstra ujędrniający krem na dzień SPF 15 zapewnia skuteczne działanie przeciwzmarszczkowe przez 24h. Formuła wzbogacona najczystszym, w 100% identycznym jak w skórze Koenzymem Q10, Kreatyną oraz Kwasem Hialuronowym. Czysty Koenzym Q10 stymuluje metabolizm komórek i produkcję kolagenu w skórze. Działa w każdej komórce skóry, skutecznie wspomaga ich prawidłowe funkcjonowanie i koryguje zmarszczki od wewnątrz*. Kreatyna dodatkowo stymuluje produkcję kolagenu i elastyny*. Znana jest z tego, że natychmiastowo dostarcza energii komórkom skóry. Kwas Hialuronowy: wypełnia skórę nawilżeniem i zatrzymuje wilgoć w skórze. Widocznie redukuje zmarszczki już w 7 dni. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. **Badania aparaturowe: elastyczność, nawilżenie, zmarszczki, regeneracja skóry, 32-45 kobiet, 2020-2023.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Q10 Przeciwzmarszczkowe Ujędrnienie Krem na dzień SPF 15

Wariant Q10 Przeciwzmarszczkowe Ujędrnienie Krem na dzień SPF 15 50.00 ml

Produkty z kategorii Przeciwzmarszczkowe

4.8
z 11 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
699,80 zł/l
Frisco poleca
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027

Produkty marki NIVEA

5.0
z 10 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN

Sensitive Łagodzący żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 8 opinii

23% taniej

NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.) 1 szt

NIVEA

Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Diamond Gloss Care Szampon pielęgnujący do włosów 400 ml

NIVEA Diamond Gloss Care

Szampon pielęgnujący do włosów

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine 400 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 3 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczna odżywka wyzwalająca blask Natural Shine 200 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczna odżywka wyzwalająca blask Natural Shine

200 ml
69,95 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie Fresh 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Fresh

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Fresh Natural Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA Fresh Natural

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 2 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Silver Protect Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Silver Protect

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store