Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Męskie
Sports
NIVEA MEN Żel pod prysznic Sport
Żel pod prysznic Sport MEN NIVEA 500ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

NIVEA MEN Żel pod prysznic Sport

500 ml
NIVEA

Cena21,99 zł
43,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Postaw na odprężający prysznic, zwłaszcza po treningu! Żel pod prysznic dla mężczyzn NIVEA MEN SPORT 24H Fresh Effect to wyjątkowy kosmetyk myjący odpowiedni do oczyszczania ciała, twarzy oraz męskich włosów. Derma 5in1 Active Cleansing dla Twojej skóry: oczyszcza, pielęgnuje, chroni przed wysuszeniem, pozostawia uczucie nawilżonej skóry i wspiera jej zdrowy wygląd. Żel pod prysznic skutecznie oczyszcza oraz zapewnia długotrwałą pielęgnację, bez zaburzania naturalnej równowagi pH skóry. Jego świeży, męski zapach daje przyjemne uczucie czystości i świeżości, które pozostaną z Tobą na dłużej. To prawdziwy zastrzyk energii pod prysznicem. Tolerancja dla skóry została potwierdzona dermatologicznie. Połączenie przyjemnego zapachu i delikatnej pielęgnacji sprawia, że codzienny prysznic staje się wyjątkowym momentem dla Ciebie. Żel zapewnia uczucie świeżości i komfortu. Formuła została stworzona tak, by dbać o skórę przy każdym użyciu, pozostawiając ją miękką, gładką i przyjemną w dotyk


Cechy

Odświeżająca formuła z dodatkiem minerałów, o męskim zapachu Derma 5in1 Active Cleansing: oczyszcza, pielęgnuje, chroni przed wysuszeniem Oczyszcza i odświeża skórę pH przyjazne dla skóry Pozostawia uczucie nawilżonej skóry i wspiera jej zdrowy wygląd


NIVEA MEN Żel pod prysznic Sport


Produkt dostępny
Data przydatności: 18.03.2027
Dostępne warianty
NIVEA MEN Żel pod prysznic Sensitive
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra cena
18.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
NIVEA
EAN:
4005808782734
Cena za kg:
43,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
NIVEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
4005808782734

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Produkt odpowiedni do codziennego stosowania Nanieś żel na mokrą skórę i umyj ciało, twarz i włosy, pomijając okolice oczu. Po umyciu dokładnie spłucz wodą.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 81083


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

15


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Unikać kontaktu z oczami


Informacje producenta

Marka

NIVEA


Marka standaryzowana

MarkaNivea

Opis produktu

Postaw na odprężający prysznic, zwłaszcza po treningu! Żel pod prysznic dla mężczyzn NIVEA MEN SPORT 24H Fresh Effect to wyjątkowy kosmetyk myjący odpowiedni do oczyszczania ciała, twarzy oraz męskich włosów. Derma 5in1 Active Cleansing dla Twojej skóry: oczyszcza, pielęgnuje, chroni przed wysuszeniem, pozostawia uczucie nawilżonej skóry i wspiera jej zdrowy wygląd. Żel pod prysznic skutecznie oczyszcza oraz zapewnia długotrwałą pielęgnację, bez zaburzania naturalnej równowagi pH skóry. Jego świeży, męski zapach daje przyjemne uczucie czystości i świeżości, które pozostaną z Tobą na dłużej. To prawdziwy zastrzyk energii pod prysznicem. Tolerancja dla skóry została potwierdzona dermatologicznie. Połączenie przyjemnego zapachu i delikatnej pielęgnacji sprawia, że codzienny prysznic staje się wyjątkowym momentem dla Ciebie. Żel zapewnia uczucie świeżości i komfortu. Formuła została stworzona tak, by dbać o skórę przy każdym użyciu, pozostawiając ją miękką, gładką i przyjemną w dotyk


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Żel pod prysznic Sport

Wariant Żel pod prysznic Sport 500.00 ml

Produkty z kategorii Męskie

5.0
z 9 opinii
ADIDAS After Sport 3 Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1 400 ml

ADIDAS After Sport 3

Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2028
5.0
z 8 opinii

37% taniej

LUKSJA MEN Żel pod prysznic 3w1 Sport 500 ml

LUKSJA MEN

Żel pod prysznic 3w1 Sport

500 ml
15,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2030
5.0
z 8 opinii

27% taniej

FA Men Sport Energy Boost żel pod prysznic z formułą 3w1 o zapachu guarany i żeń-szenia 400 ml

FA Men

Sport Energy Boost żel pod prysznic z formułą 3w1 o zapachu guarany i żeń-szenia

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2028
5.0
z 6 opinii
ADIDAS Dynamic Pulse 3 Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1 400 ml

ADIDAS Dynamic Pulse 3

Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1

400 ml
41,22 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2028
5.0
z 12 opinii
ADIDAS Ice Dive Żel pod prysznic 3w1 400 ml

ADIDAS Ice Dive

Żel pod prysznic 3w1

400 ml
41,22 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2028
NIVEA MEN Żel pod prysznic Sport 250 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Sport

250 ml
71,96 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
5.0
z 4 opinii
NIVEA MEN Żel pod prysznic Sport 500 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Sport

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027
5.0
z 2 opinii
FA Men Sport Żel pod prysznic 2w1 o zapachu zielonych cytrusów 250 ml

FA Men Sport

Żel pod prysznic 2w1 o zapachu zielonych cytrusów

250 ml
39,96 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki NIVEA

5.0
z 10 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN

Sensitive Łagodzący żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
4.8
z 11 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
699,80 zł/l
Frisco poleca
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 10 opinii
NIVEA Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej 400 ml

NIVEA

Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 8 opinii

23% taniej

NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.) 1 szt

NIVEA

Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Łagodzący balsam do ciała Aloes 400 ml

NIVEA

Łagodzący balsam do ciała Aloes

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 3 opinii
NIVEA MEN Anyperspirant w sztyfcie Fresh Kick 50 ml

NIVEA MEN

Anyperspirant w sztyfcie Fresh Kick

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie Fresh 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Fresh

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Fresh Natural Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA Fresh Natural

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store