Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Męskie
Chłodzące
NIVEA MEN Żel pod prysznic Fresh Kick
Żel pod prysznic Fresh Kick MEN NIVEA 500ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

NIVEA MEN Żel pod prysznic Fresh Kick

500 ml
NIVEA

Cena21,99 zł
43,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

NIVEA MEN FRESH KICK 24H FRESH EFFECT 3w1 to chłodzący żel pod prysznic, który dzięki zawartości mentolu zapewnia długotrwałą świeżość i orzeźwiający, męski zapach pobudzający zmysły. To prawdziwy zastrzyk energii pod prysznicem! Odświeżający żel pod prysznic Fresh Kick oczyszcza ciało, twarz i włosy, pozostawiając przyjemne uczucie czystości i gotowości na każde wyzwanie. Produkt ma przyjazne dla skóry pH, dzięki czemu nie powoduje przesuszania się skóry. Męski zapach będzie towarzyszyć Ci jeszcze wiele godzin po prysznicu. W trosce o naszą planetę formuła żelu pod prysznic jest w 99% biodegradowalna (zgodnie z OECD lub zbliżonymi metodami) i bez mikroplastików. NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości.


Cechy

Chłodzący żel pod prysznic z zawartością mentolu Pobudza zmysły i daje zastrzyk energii Produkt przebadany dermatologicznie pH przyjazne dla skóry Zrównoważone pH skóry Formuła bez mikroplastiku


NIVEA MEN Żel pod prysznic Fresh Kick


Produkt dostępny
Data przydatności: 11.03.2027
Dostępne warianty
NIVEA MEN Żel pod prysznic Active Clean
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.01.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
NIVEA
EAN:
9005800286563
Cena za kg:
43,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
NIVEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
9005800286563

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Żel odpowiedni do codziennego stosowania. Nanieś żel na mokrą skórę i umyj ciało, twarz i włosy, pomijając okolice oczu. Po umyciu dokładnie spłucz ciepłą wodą.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 81063


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

15


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Unikaj kontaktu z oczami


Informacje producenta

Marka

NIVEA


Marka standaryzowana

MarkaNivea

Opis produktu

NIVEA MEN FRESH KICK 24H FRESH EFFECT 3w1 to chłodzący żel pod prysznic, który dzięki zawartości mentolu zapewnia długotrwałą świeżość i orzeźwiający, męski zapach pobudzający zmysły. To prawdziwy zastrzyk energii pod prysznicem! Odświeżający żel pod prysznic Fresh Kick oczyszcza ciało, twarz i włosy, pozostawiając przyjemne uczucie czystości i gotowości na każde wyzwanie. Produkt ma przyjazne dla skóry pH, dzięki czemu nie powoduje przesuszania się skóry. Męski zapach będzie towarzyszyć Ci jeszcze wiele godzin po prysznicu. W trosce o naszą planetę formuła żelu pod prysznic jest w 99% biodegradowalna (zgodnie z OECD lub zbliżonymi metodami) i bez mikroplastików. NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Chłodzący Żel Pod Prysznic 3w1 Fresh Kick

Wariant Chłodzący Żel Pod Prysznic 3w1 Fresh Kick 500.00 ml

Produkty z kategorii Męskie

5.0
z 6 opinii
NIVEA MEN Żel pod prysznic Fresh Kick 500 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Fresh Kick

500 ml
43,98 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
5.0
z 3 opinii
NIVEA MEN Żel pod prysznic Cool Marine 250 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Cool Marine

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-09-2030

Produkty marki NIVEA

5.0
z 10 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN

Sensitive Łagodzący żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
5.0
z 8 opinii

23% taniej

NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.) 1 szt

NIVEA

Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
4.8
z 11 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
699,80 zł/l
Frisco poleca
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 10 opinii
NIVEA Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej 400 ml

NIVEA

Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
4.7
z 3 opinii
NIVEA Diamond Gloss Care Szampon pielęgnujący do włosów 400 ml

NIVEA Diamond Gloss Care

Szampon pielęgnujący do włosów

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 4 opinii
NIVEA Łagodzący balsam do ciała Aloes 400 ml

NIVEA

Łagodzący balsam do ciała Aloes

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 2 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine 400 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 3 opinii
NIVEA MEN Anyperspirant w sztyfcie Fresh Kick 50 ml

NIVEA MEN

Anyperspirant w sztyfcie Fresh Kick

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store