Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Męskie
Odprężający
NIVEA MEN Żel pod prysznic Alpine Breeze
Żel pod prysznic Alpine Breeze MEN NIVEA 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

NIVEA MEN Żel pod prysznic Alpine Breeze

250 ml
NIVEA
Niemcy

Cena14,99 zł
59,96 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Żel pod prysznic NIVEA MEN Alpine Breeze 3w1 oferuje rewitalizujące doznania dzięki musującemu, żywemu zapachowi, który pobudza zmysły. Stworzony z myślą o pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, ten uniwersalny żel pod prysznic zapewnia głębokie i odświeżające oczyszczenie, które pobudza skórę, pozostawiając ją gładką i pełną energii. Dzięki formule o neutralnym pH i tolerancji dla skóry potwierdzonej dermatologicznie, ten żel pod prysznic jest delikatny dla wszystkich rodzajów skóry, zapewniając równowagę między świeżością i pielęgnacją skóry. Rozpocznij dzień z uczuciem czystości i odświeżenia przy każdym użyciu. NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości.


Cechy

Musujący, pobudzający zapach pH neutralne dla skóry Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie 3w1 do twarzy, ciała i włosów Odświeżająca formuła


NIVEA MEN Żel pod prysznic Alpine Breeze


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2029
Dostępne warianty
NIVEA MEN Żel pod prysznic Cool Marine
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
59,96 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
NIVEA
EAN:
9005800378787
Cena za kg:
59,96 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
NIVEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
9005800378787

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Dokładnie zwilż skórę Nałóż żel pod prysznic na całe ciało, twarz i włosy Wmasuj żel pod prysznic w skórę Dokładnie spłucz pozostałości przed wytarciem się do sucha


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 98653


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

18


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Unikaj kontaktu z oczami.


Informacje producenta

Marka

NIVEA


Marka standaryzowana

MarkaNivea

Opis produktu

Żel pod prysznic NIVEA MEN Alpine Breeze 3w1 oferuje rewitalizujące doznania dzięki musującemu, żywemu zapachowi, który pobudza zmysły. Stworzony z myślą o pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, ten uniwersalny żel pod prysznic zapewnia głębokie i odświeżające oczyszczenie, które pobudza skórę, pozostawiając ją gładką i pełną energii. Dzięki formule o neutralnym pH i tolerancji dla skóry potwierdzonej dermatologicznie, ten żel pod prysznic jest delikatny dla wszystkich rodzajów skóry, zapewniając równowagę między świeżością i pielęgnacją skóry. Rozpocznij dzień z uczuciem czystości i odświeżenia przy każdym użyciu. NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Żel pod prysznic 3w1 Alpine Breeze do twarzy ciała i włosów

Wariant Żel pod prysznic 3w1 Alpine Breeze do twarzy ciała i włosów 250.00 ml

Produkty z kategorii Męskie

4.9
z 10 opinii

37% taniej

LUKSJA MEN Żel pod prysznic 3w1 Relax 500 ml

LUKSJA MEN

Żel pod prysznic 3w1 Relax

500 ml
15,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
12,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2031
4.8
z 10 opinii
APART MEN Żel pod prysznic 4w1 Control 500 ml

APART MEN

Żel pod prysznic 4w1 Control

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
5.0
z 8 opinii
ADIDAS Pure Game 3 Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1 400 ml

ADIDAS Pure Game 3

Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1

400 ml
41,22 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2028
NIVEA MEN Żel pod prysznic Alpine Breeze 250 ml

NIVEA MEN

Żel pod prysznic Alpine Breeze

250 ml
59,96 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029

Produkty marki NIVEA

5.0
z 10 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN

Sensitive Łagodzący żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
4.8
z 11 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
699,80 zł/l
Frisco poleca
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA Fresh Natural Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA Fresh Natural

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
5.0
z 8 opinii

23% taniej

NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.) 1 szt

NIVEA

Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 10 opinii
NIVEA Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej 400 ml

NIVEA

Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Łagodzący balsam do ciała Aloes 400 ml

NIVEA

Łagodzący balsam do ciała Aloes

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie Fresh 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Fresh

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Silver Protect Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Silver Protect

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store