Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Mrożone

Mrożone

Wróć do Kategorie sklepu

WarzywaOwoceFrytki i ziemniaczkiDodatki warzywne i węglowodanyRyby i mięsoAlternatywa mięsaPierogi i dania mącznePizza i zapiekankiZupyDania gotowePiekarnicze i cukierniczeLody familijne i lód w kostkachLody na patyku, rożki, kanapkiLody wielopaki



4.9
z 19 opinii
AJIN Gyoza z kurczakiem i warzywami 600 g

AJIN

Gyoza z kurczakiem i warzywami

600 g
56,65 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2027

4.9
z 51 opinii
BIO INSIDE Brokuły mrożone BIO 300 g

BIO INSIDE

Brokuły mrożone BIO

300 g
38,30 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.9
z 164 opinii
2BE BIO Mango mrożone BIO 300 g

2BE BIO

Mango mrożone BIO

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027

4.9
z 13 opinii
BETTER FISH Łosoś Atlantycki bez skóry mrożony BIO (2x100 g) 200 g

BETTER FISH

Łosoś Atlantycki bez skóry mrożony BIO (2x100 g)

200 g
344,45 zł/kg
Cena68,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2027

5.0
z 22 opinii
FROSTA Szpinak z sosem śmietankowym mrożony 450 g

FROSTA

Szpinak z sosem śmietankowym mrożony

450 g
16,38 zł/kg
Cena promocyjna7,37 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.7
z 42 opinii
AVIKO Placki ziemniaczane mrożone 600 g

AVIKO

Placki ziemniaczane mrożone

600 g
18,32 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-06-2027

5.0
z 21 opinii
BONDUELLE Kaszetka z zieloną fasolką 400 g

BONDUELLE

Kaszetka z zieloną fasolką

400 g
30,63 zł/kg
Cena12,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.9
z 24 opinii
LIMEKO Filet z piersi kurczaka mrożony BIO 300 g

LIMEKO

Filet z piersi kurczaka mrożony BIO

~300 g
109,20 zł/kg
Cena promocyjna32,76 zł
36,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026

4.9
z 24 opinii
FOURNIL DE PIERRE Półbagietka pszenna 2 szt. 280 g

FOURNIL DE PIERRE

Półbagietka pszenna 2 szt.

280 g
35,68 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027

5.0
z 24 opinii
FOURNIL DE PIERRE Bułeczka maślana z czekoladą 6 szt. 420 g

FOURNIL DE PIERRE

Bułeczka maślana z czekoladą 6 szt.

420 g
59,50 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026

5.0
z 42 opinii
LA LORRAINE Bagietka czosnkowa 2 szt. 91 g

LA LORRAINE

Bagietka czosnkowa 2 szt.

91 g
109,78 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026

4.9
z 22 opinii
LA LORRAINE Półbagietka pszenna 2 szt. 80 g

LA LORRAINE

Półbagietka pszenna 2 szt.

80 g
74,88 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026

4.9
z 7 opinii
LA LORRAINE Bułki brioche do hamburgerów mrożone 4szt. 344 g

LA LORRAINE

Bułki brioche do hamburgerów mrożone 4szt.

344 g
37,76 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.8
z 48 opinii
FOURNIL DE PIERRE Croissant 6 szt. 360 g

FOURNIL DE PIERRE

Croissant 6 szt.

360 g
55,53 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2027

5.0
z 5 opinii
LA LORRAINE Croissant z nadzieniem z orzechów laskowych i czekoladą 3 szt. 285 g

LA LORRAINE

Croissant z nadzieniem z orzechów laskowych i czekoladą 3 szt.

285 g
63,12 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

4.8
z 44 opinii
LA LORRAINE Croissant z masłem 4 szt. 260 g

LA LORRAINE

Croissant z masłem 4 szt.

260 g
35,58 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026

4.9
z 30 opinii
JAWO Pancakes mrożone 320 g

JAWO

Pancakes mrożone

320 g
43,72 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027

4.8
z 6 opinii
PASTEL DE NATA Budyniowe babeczki z czekoladą mrożone (4x60g) 240 g

PASTEL DE NATA

Budyniowe babeczki z czekoladą mrożone (4x60g)

240 g
91,63 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka

5.0
z 19 opinii
PASTEL DE NATA Budyniowe babeczki mrożone (4x60g) 240 g

PASTEL DE NATA

Budyniowe babeczki mrożone (4x60g)

240 g
74,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2027

4.9
z 9 opinii
PASTEL DE NATA Budyniowe babeczki z porzeczkami mrożone (4x60g) 240 g

PASTEL DE NATA

Budyniowe babeczki z porzeczkami mrożone (4x60g)

240 g
91,63 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
PASTEL DE NATA Budyniowe babeczki ze słonym karmelem mrożone (4x60g) 240 g

PASTEL DE NATA

Budyniowe babeczki ze słonym karmelem mrożone (4x60g)

240 g
91,63 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027

4.3
z 6 opinii
BRIDOR Makaroniki (mrożone) 8 szt. 96 g

BRIDOR

Makaroniki (mrożone) 8 szt.

96 g
264,48 zł/kg
Cena25,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027

5.0
z 10 opinii
PRIOLIMO Ciasto francuskie mrożone 420 g

PRIOLIMO

Ciasto francuskie mrożone

420 g
47,60 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026

4.8
z 54 opinii
BIO INSIDE Szpinak mrożony BIO 400 g

BIO INSIDE

Szpinak mrożony BIO

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 13 opinii
2BE BIO Maliny mrożone BIO 300 g

2BE BIO

Maliny mrożone BIO

300 g
89,97 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028

4.9
z 78 opinii
2BE BIO Truskawka mrożona BIO 300 g

2BE BIO

Truskawka mrożona BIO

300 g
79,97 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027

5.0
z 39 opinii
BIO INSIDE Krewetki królewskie mrożone BIO 160 g

BIO INSIDE

Krewetki królewskie mrożone BIO

160 g
312,44 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027

4.7
z 7 opinii
LIMEKO Podudzie z kurczaka mrożone BIO 2 szt. 350 g

LIMEKO

Podudzie z kurczaka mrożone BIO 2 szt.

~350 g
85,69 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026

4.2
z 5 opinii
LIMEKO Filet z piersi indyka mrożony BIO 400 g

LIMEKO

Filet z piersi indyka mrożony BIO

~400 g
174,97 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027

5.0
z 5 opinii
LIMEKO Udko z kurczaka mrożone BIO 300 g

LIMEKO

Udko z kurczaka mrożone BIO

~300 g
86,63 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026

4.9
z 50 opinii
2BE BIO Jagody mrożone BIO 300 g

2BE BIO

Jagody mrożone BIO

300 g
76,63 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
12345

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store