Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Ryby i mięso
Mięso
LIMEKO Udko z kurczaka mrożone BIO
Udko z kurczaka mrożone BIO LIMEKO 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

LIMEKO Udko z kurczaka mrożone BIO

~300 g
LIMEKO

Cena25,99 zł
86,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 08.12.2026
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.08.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2026
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.09.2025
0
1

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
86,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
LIMEKO
EAN:
21089300
Cena za kg:
86,63 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
LIMEKO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
21089300

Produkty z kategorii Mięso

4.9
z 24 opinii
LIMEKO Filet z piersi kurczaka mrożony BIO 300 g

LIMEKO

Filet z piersi kurczaka mrożony BIO

~300 g
109,20 zł/kg
Cena promocyjna32,76 zł
36,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.7
z 7 opinii
LIMEKO Podudzie z kurczaka mrożone BIO 2 szt. 350 g

LIMEKO

Podudzie z kurczaka mrożone BIO 2 szt.

~350 g
85,69 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.2
z 5 opinii
LIMEKO Filet z piersi indyka mrożony BIO 400 g

LIMEKO

Filet z piersi indyka mrożony BIO

~400 g
174,97 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
5.0
z 5 opinii
LIMEKO Udko z kurczaka mrożone BIO 300 g

LIMEKO

Udko z kurczaka mrożone BIO

~300 g
86,63 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026

Produkty marki LIMEKO

4.9
z 24 opinii
LIMEKO Filet z piersi kurczaka mrożony BIO 300 g

LIMEKO

Filet z piersi kurczaka mrożony BIO

~300 g
109,20 zł/kg
Cena promocyjna32,76 zł
36,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.7
z 7 opinii
LIMEKO Podudzie z kurczaka mrożone BIO 2 szt. 350 g

LIMEKO

Podudzie z kurczaka mrożone BIO 2 szt.

~350 g
85,69 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.2
z 5 opinii
LIMEKO Filet z piersi indyka mrożony BIO 400 g

LIMEKO

Filet z piersi indyka mrożony BIO

~400 g
174,97 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
4.7
z 28 opinii
LIMEKO Filet z piersi kurczaka podwójny BIO 650 g

LIMEKO

Filet z piersi kurczaka podwójny BIO

~650 g
115,37 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.6
z 17 opinii
LIMEKO Podudzie z kurczaka BIO 5 szt. 800 g

LIMEKO

Podudzie z kurczaka BIO 5 szt.

~800 g
87,36 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store