Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Piekarnicze i cukiernicze
Bułki i bagietki
LA LORRAINE Bagietka czosnkowa 2 szt.
Bagietka czosnkowa 2 szt. LA LORRAINE 91g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 42 opinii

LA LORRAINE Bagietka czosnkowa 2 szt.

91 g
LA LORRAINE
Polska

Cena9,99 zł
109,78 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 12.12.2026

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
42 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne i wygodne - mozna poeksperymentowac z piekarnikiem i temperatura i w cale nie ma potrzeby w 30minutowyn rozmrazaniu:)
07.06.2024
1
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2026
0
0
natasza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Irmina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.10.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.09.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.09.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.08.2025
0
0
paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
109,78 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
91 g
Dostawca:
MENU EXPRESS SPÓŁKA
Marka:
LA LORRAINE
EAN:
1120479499026
Cena za kg:
109,78 zł/kg
Waga:
91 g
Marka:
LA LORRAINE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MENU EXPRESS SPÓŁKA
EAN:
1120479499026

Produkty z kategorii Bułki i bagietki

4.9
z 24 opinii
FOURNIL DE PIERRE Półbagietka pszenna 2 szt. 280 g

FOURNIL DE PIERRE

Półbagietka pszenna 2 szt.

280 g
35,68 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027
5.0
z 24 opinii
FOURNIL DE PIERRE Bułeczka maślana z czekoladą 6 szt. 420 g

FOURNIL DE PIERRE

Bułeczka maślana z czekoladą 6 szt.

420 g
59,50 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
5.0
z 42 opinii
LA LORRAINE Bagietka czosnkowa 2 szt. 91 g

LA LORRAINE

Bagietka czosnkowa 2 szt.

91 g
109,78 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026
4.9
z 22 opinii
LA LORRAINE Półbagietka pszenna 2 szt. 80 g

LA LORRAINE

Półbagietka pszenna 2 szt.

80 g
74,88 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
4.9
z 7 opinii
LA LORRAINE Bułki brioche do hamburgerów mrożone 4szt. 344 g

LA LORRAINE

Bułki brioche do hamburgerów mrożone 4szt.

344 g
37,76 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Produkty marki LA LORRAINE

5.0
z 5 opinii
LA LORRAINE Croissant z nadzieniem z orzechów laskowych i czekoladą 3 szt. 285 g

LA LORRAINE

Croissant z nadzieniem z orzechów laskowych i czekoladą 3 szt.

285 g
63,12 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
LA LORRAINE Półbagietka pszenna 2 szt. 80 g

LA LORRAINE

Półbagietka pszenna 2 szt.

80 g
74,88 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
4.8
z 44 opinii
LA LORRAINE Croissant z masłem 4 szt. 260 g

LA LORRAINE

Croissant z masłem 4 szt.

260 g
35,58 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026
4.9
z 7 opinii
LA LORRAINE Bułki brioche do hamburgerów mrożone 4szt. 344 g

LA LORRAINE

Bułki brioche do hamburgerów mrożone 4szt.

344 g
37,76 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store