Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Piekarnicze i cukiernicze
Bułki i bagietki
FOURNIL DE PIERRE Bułeczka maślana z czekoladą 6 szt.
Bułeczka maślana z czekoladą 6 szt. FOURNIL DE PIERRE 420g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 24 opinii

FOURNIL DE PIERRE Bułeczka maślana z czekoladą 6 szt.

420 g
FOURNIL DE PIERRE
Francja

Cena24,99 zł
59,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 10.10.2026

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
24 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Yuliia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Radosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.10.2025
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2025
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.08.2025
0
0
Mikołaj
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2025
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2025
0
0
Olena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2025
0
0
Alex
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
420 g
Dostawca:
LDI POLSKA SPÓŁKA Z
Marka:
FOURNIL DE PIERRE
EAN:
3419280053625
Cena za kg:
59,50 zł/kg
Waga:
420 g
Marka:
FOURNIL DE PIERRE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LDI POLSKA SPÓŁKA Z
EAN:
3419280053625

Produkty z kategorii Bułki i bagietki

4.9
z 24 opinii
FOURNIL DE PIERRE Półbagietka pszenna 2 szt. 280 g

FOURNIL DE PIERRE

Półbagietka pszenna 2 szt.

280 g
35,68 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027
5.0
z 24 opinii
FOURNIL DE PIERRE Bułeczka maślana z czekoladą 6 szt. 420 g

FOURNIL DE PIERRE

Bułeczka maślana z czekoladą 6 szt.

420 g
59,50 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
5.0
z 42 opinii
LA LORRAINE Bagietka czosnkowa 2 szt. 91 g

LA LORRAINE

Bagietka czosnkowa 2 szt.

91 g
109,78 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026
4.9
z 22 opinii
LA LORRAINE Półbagietka pszenna 2 szt. 80 g

LA LORRAINE

Półbagietka pszenna 2 szt.

80 g
74,88 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
4.9
z 7 opinii
LA LORRAINE Bułki brioche do hamburgerów mrożone 4szt. 344 g

LA LORRAINE

Bułki brioche do hamburgerów mrożone 4szt.

344 g
37,76 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Produkty marki FOURNIL DE PIERRE

4.9
z 24 opinii
FOURNIL DE PIERRE Półbagietka pszenna 2 szt. 280 g

FOURNIL DE PIERRE

Półbagietka pszenna 2 szt.

280 g
35,68 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027
4.8
z 48 opinii
FOURNIL DE PIERRE Croissant 6 szt. 360 g

FOURNIL DE PIERRE

Croissant 6 szt.

360 g
55,53 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store