Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Piekarnicze i cukiernicze
Croissanty
FOURNIL DE PIERRE Croissant 6 szt.
Croissant 6 szt. FOURNIL DE PIERRE 360g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 48 opinii

FOURNIL DE PIERRE Croissant 6 szt.

360 g
FOURNIL DE PIERRE
Francja

Cena19,99 zł
55,53 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 02.01.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
48 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
8%
3
2%
2
2%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonale, na maśle super skład
01.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Croissanty przyjechaly rozmrozone, po upieczeniu sa ok.
29.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
rozmrożone
25.11.2025
0
0
krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
proste pieczenie, pyszne, dobry skład produktu
13.09.2025
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne nie zbyt słodkie, nie zbyt tłuste - dla mnie lepsze niż te z cukierni (chociaż by dlatego że bardziej świeże🔥)
24.08.2025
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Super konsystencja, nie slodkie
19.07.2025
0
1
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.09.2026
0
0
JANUSZ
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2026
0
0
Sandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2026
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.01.2026
0
0
Alla
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
55,53 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
360 g
Dostawca:
LDI POLSKA SPÓŁKA Z
Marka:
FOURNIL DE PIERRE
EAN:
3419280053618
Cena za kg:
55,53 zł/kg
Waga:
360 g
Marka:
FOURNIL DE PIERRE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LDI POLSKA SPÓŁKA Z
EAN:
3419280053618

Produkty z kategorii Croissanty

4.8
z 48 opinii
FOURNIL DE PIERRE Croissant 6 szt. 360 g

FOURNIL DE PIERRE

Croissant 6 szt.

360 g
55,53 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2027
5.0
z 5 opinii
LA LORRAINE Croissant z nadzieniem z orzechów laskowych i czekoladą 3 szt. 285 g

LA LORRAINE

Croissant z nadzieniem z orzechów laskowych i czekoladą 3 szt.

285 g
63,12 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 44 opinii
LA LORRAINE Croissant z masłem 4 szt. 260 g

LA LORRAINE

Croissant z masłem 4 szt.

260 g
35,58 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026

Produkty marki FOURNIL DE PIERRE

4.9
z 24 opinii
FOURNIL DE PIERRE Półbagietka pszenna 2 szt. 280 g

FOURNIL DE PIERRE

Półbagietka pszenna 2 szt.

280 g
35,68 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027
5.0
z 24 opinii
FOURNIL DE PIERRE Bułeczka maślana z czekoladą 6 szt. 420 g

FOURNIL DE PIERRE

Bułeczka maślana z czekoladą 6 szt.

420 g
59,50 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store