Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Mrożone
Lody familijne i lód w kostkach

Lody familijne i lód w kostkach

Wróć do Mrożone

CzekoladoweWaniliowe i śmietankoweOwocowe mleczneKarmelowe, kawowe, toffiOrzechoweZ dodatkamiDeseroweEgzotyczneWegańskieLód w kostkach



5.0
z 82 opinii
PURE ICE Lód w kostkach 1 kg

PURE ICE

Lód w kostkach

1 kg
3,99 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029

5.0
z 85 opinii
PROSTE HISTORIE Lód w kostkach 1 kg

PROSTE HISTORIE

Lód w kostkach

1 kg
5,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

5.0
z 54 opinii
HAAGEN-DAZS Lody o smaku belgijskiej czekolady 460 ml

HAAGEN-DAZS

Lody o smaku belgijskiej czekolady

460 ml
65,20 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka

5.0
z 100 opinii
GRYCAN Lody Mięta z czekoladą 500 ml

GRYCAN

Lody Mięta z czekoladą

500 ml
35,98 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027

4.9
z 166 opinii
GRYCAN Lody Czekoladowe 1.1 l

GRYCAN

Lody Czekoladowe

1.1 l
24,54 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027

4.9
z 15 opinii
MAGNUM Classic Lody 440 ml

MAGNUM

Classic Lody

440 ml
68,16 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 67 opinii

37% taniej

HAAGEN-DAZS Lody o smaku słonego karmelu 460 ml

HAAGEN-DAZS

Lody o smaku słonego karmelu

460 ml
41,28 zł/l
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027

5.0
z 8 opinii

15% taniej

BEN&JERRY'S Sundae Dulce De-lish Lody 427 ml

BEN&JERRY'S

Sundae Dulce De-lish Lody

427 ml
67,89 zł/l
Cena promocyjna28,99 zł
33,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

5.0
z 166 opinii
GRYCAN Lody Cafe Latte 500 ml

GRYCAN

Lody Cafe Latte

500 ml
35,98 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027

4.8
z 23 opinii
NICK'S Lody słony karmel bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody słony karmel bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.9
z 25 opinii
NICK'S Lody ciasteczkowe z kawałkami karmelu i polewą karmelową bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody ciasteczkowe z kawałkami karmelu i polewą karmelową bez cukru

473 ml
48,39 zł/l
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027


5.0
z 30 opinii
NICK'S Lody waniliowe z polewą nugatową bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody waniliowe z polewą nugatową bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.8
z 27 opinii
NICK'S Lody waniliowo-czekoladowe z kawałkami ciasteczek bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody waniliowo-czekoladowe z kawałkami ciasteczek bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.9
z 26 opinii
NICK'S Lody czekoladowe z polewą czekoladową bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody czekoladowe z polewą czekoladową bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 29 opinii
NICK'S Lody waniliowe z płatkami z białej czekolady i polewą truskawkową bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody waniliowe z płatkami z białej czekolady i polewą truskawkową bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.9
z 15 opinii
NICK'S Lody waniliowe bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody waniliowe bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 13 opinii
NICK'S Lody orzechowe z płatkami czekoladowymi i polewą z orzechów ziemnych 473 ml

NICK'S

Lody orzechowe z płatkami czekoladowymi i polewą z orzechów ziemnych

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027


4.9
z 54 opinii
GELATO D'ITALIA Lody tiramisu 2 szt. 360 ml

GELATO D'ITALIA

Lody tiramisu 2 szt.

360 ml
47,19 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 64 opinii

37% taniej

HAAGEN-DAZS Lody waniliowe 460 ml

HAAGEN-DAZS

Lody waniliowe

460 ml
41,28 zł/l
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 17 opinii

15% taniej

BEN&JERRY'S Cookie Dough Lody waniliowe z kawałkami ciastek i czekolady 465 ml

BEN&JERRY'S

Cookie Dough Lody waniliowe z kawałkami ciastek i czekolady

465 ml
62,34 zł/l
Cena promocyjna28,99 zł
33,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.7
z 3 opinii

18% taniej

BEN&JERRY'S Lody Sweet Mango Memories 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody Sweet Mango Memories

465 ml
60,19 zł/l
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
33,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.8
z 19 opinii

15% taniej

BEN&JERRY'S Bohemian Raspberry Lody wegańskie waniliowe z kawałkami ciastek brownie z sosem malinowym 465 ml

BEN&JERRY'S

Bohemian Raspberry Lody wegańskie waniliowe z kawałkami ciastek brownie z sosem malinowym

465 ml
62,34 zł/l
Cena promocyjna28,99 zł
33,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 10 opinii

15% taniej

BEN&JERRY'S Lody Vanilla Pecan Blondie 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody Vanilla Pecan Blondie

465 ml
62,34 zł/l
Cena promocyjna28,99 zł
33,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 163 opinii
GRYCAN Lody Waniliowe 1.1 l

GRYCAN

Lody Waniliowe

1.1 l
24,54 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2027

5.0
z 112 opinii
GRYCAN Lody Śmietankowe 1.1 l

GRYCAN

Lody Śmietankowe

1.1 l
24,54 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027

5.0
z 4 opinii
BEN&JERRY'S Lody Strawberry Doughnut-eee 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody Strawberry Doughnut-eee

465 ml
73,10 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 14 opinii
BEN&JERRY'S Lody Churrifically Churros-y 465 ml

BEN&JERRY'S

Lody Churrifically Churros-y

465 ml
73,10 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 1 opinii
MAGNUM BONBON Czekoladki lodowe white & chocolate cookie 208 ml

MAGNUM BONBON

Czekoladki lodowe white & chocolate cookie

208 ml
153,80 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.8
z 5 opinii
MAGNUM BONBON Czekoladki lodowe salted caramel & almond 208 ml

MAGNUM BONBON

Czekoladki lodowe salted caramel & almond

208 ml
153,80 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

5.0
z 15 opinii
CARTE D'OR Lody waniliowe soft & crunchy z sosem truskawkowym i wafelkami 750 ml

CARTE D'OR

Lody waniliowe soft & crunchy z sosem truskawkowym i wafelkami

750 ml
38,65 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

5.0
z 8 opinii
CARTE D'OR Lody waniliowe soft & crunchy z sosem czekoladowym i wafelkami 750 ml

CARTE D'OR

Lody waniliowe soft & crunchy z sosem czekoladowym i wafelkami

750 ml
38,65 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

5.0
z 51 opinii

37% taniej

HAAGEN-DAZS Lody waniliowe z kawałkami orzechów makadamia 460 ml

HAAGEN-DAZS

Lody waniliowe z kawałkami orzechów makadamia

460 ml
41,28 zł/l
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027

5.0
z 17 opinii

25% taniej

MAGNUM Almond Lody 440 ml

MAGNUM

Almond Lody

440 ml
51,27 zł/l
Cena promocyjna22,56 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028


4.9
z 7 opinii

23% taniej

MAGNUM Lody Crackables Pistachio 440 ml

MAGNUM

Lody Crackables Pistachio

440 ml
52,16 zł/l
Cena promocyjna22,95 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 17 opinii

18% taniej

BEN&JERRY'S Peanut Butter Lody o smaku masła orzechowego 465 ml

BEN&JERRY'S

Peanut Butter Lody o smaku masła orzechowego

465 ml
60,19 zł/l
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
33,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 167 opinii
GRYCAN Lody Bakaliowe 1.1 l

GRYCAN

Lody Bakaliowe

1.1 l
24,54 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027

4.8
z 46 opinii
CARTE D'OR Les Desserts Lody Pistachio Delight 825 ml

CARTE D'OR Les Desserts

Lody Pistachio Delight

825 ml
35,14 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.9
z 35 opinii
SAMMONTANA Barattolino Lody waniliowo-pistacjowe 800 ml

SAMMONTANA Barattolino

Lody waniliowo-pistacjowe

800 ml
38,74 zł/l
Cena30,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.9
z 7 opinii
MAGNUM Lody Utopia Double Hazelnut 440 ml

MAGNUM

Lody Utopia Double Hazelnut

440 ml
68,16 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027


4.9
z 48 opinii

37% taniej

HAAGEN-DAZS Lody truskawkowo- śmietankowe 460 ml

HAAGEN-DAZS

Lody truskawkowo- śmietankowe

460 ml
41,28 zł/l
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 89 opinii
GRYCAN Lody Truskawkowe 500 ml

GRYCAN

Lody Truskawkowe

500 ml
35,98 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027

4.9
z 44 opinii
GELATO D'ITALIA Lody amarena 2 szt. 360 ml

GELATO D'ITALIA

Lody amarena 2 szt.

360 ml
47,19 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027

4.9
z 20 opinii
GELATO D'ITALIA Lody truskawkowe 2 szt. 360 ml

GELATO D'ITALIA

Lody truskawkowe 2 szt.

360 ml
47,19 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 18 opinii
CARTE D'OR Lody Truskawkowe 1 l

CARTE D'OR

Lody Truskawkowe

1 l
28,99 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 12 opinii
MAGNUM Lody o smaku ciasteczkowym z sosem cynamonowo-karmelowym 440 ml

MAGNUM

Lody o smaku ciasteczkowym z sosem cynamonowo-karmelowym

440 ml
68,16 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.9
z 10 opinii
SAMMONTANA Tort lodowy waniliowo-czekoladowy z dodatkami DUCHESSA 750 g

SAMMONTANA

Tort lodowy waniliowo-czekoladowy z dodatkami DUCHESSA

750 g
73,32 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 3 opinii
SAMMONTANA Tort lodowy principessa 450 g

SAMMONTANA

Tort lodowy principessa

450 g
122,20 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store